• Zboží ještě nedošlo

Zboží doručeno včas podle domluvy. Děkuji za včasné, vstřícné, věcné rady. Děkuji za profesionální přístup.

• Rychlost dodání a cena zboží

• Pán nekomunikuje.
    • Zboží nebylo odesláno.

27.2. jsem objednala zboží a stále mi nebylo odesláno. Ani žádná komunikace ze strany pána neprobíhá,kdyby ano,tak by člověk pochopil a byl v klidu. Ale takto už začínám být naštvaná, protože se jedná o nemalou částku, kalhoty jsem měla pro manžela jako dárek k svátku a nemám peníze ani kalhoty.

Velká spokojenost , majitel firmy ochotný . Galle Východní Čechy .

• Naprostá spokojenost

skvělá komunikace, rychlé dodání zboží, doporučuji

Rychlost,cena v pohodě.

• Vstřícný a ochotný pan vedouci.

• Ochota, ustretovost

Doporučujem!!!Rýchla a bezproblémová komunikácia.

• Zaplatil som predfakturu a odvtedy nedvihaju telefon

Reakce obchodu RN technik

Bohužel dopravce nebyl dostatečně rychlý a jelikož jsme odjeli na dovolenou nemohli jsme řádně komunikovat se zákazníkem. Zboží dorazilo v pořádku, ale časově né zcela našich přectav což řešíme s přepravcem. Za týdenní odmlčení jsme se následně zákazníkovi telefonicky omluvili. Děkujeme za hodnocení

• Nabízí zboží, které je údajně skladem... proto jsme ho objednala... Po 6dnech kdy nepřišla žádná zpráva z obchodu, mi na můj dotaz bylo odpovězeno, že daný sortiment na skaldě nemají a mít již nebudou. potřebovala jsem ho na daný termín jako dárek.. Bohužel díky tomuto příštupu jsem ho již nesehnala.

neseriozní jednání.. určitě bych nedoporučila.

Obchod je OK. Dopravní služby InTime stojí za starou bačkoru. Nejdřív jim nedorazil kamion, pak se jim zase zboží nevešlo do auta...

• byl nejlacinější