• velký výběr
    • příjemné ceny

Děkujeme za hodnocení.

• nízká cena zboží

objednání a komunikace s e-shopem bez připomínek, zaujala mne nízká cena zboží

Reakce obchodu Riteli.cz

děkujeme za recenzi. Připravujeme pro Vás po celý rok akce, které jsou často velmi zajímavé z pohledu ceny a jsme rádi, že jste s akcemi spokojení.

• rychlost, sortiment, ceny

děkujeme za hodnocení.

• Přehledný obchod
    • Slušné ceny
    • Rychlost dorušení

Reakce obchodu Riteli.cz

velmi děkujeme za zpětnou vazbu, které si vážíme.
    Aktuálně na našem e-shopu probíhá velká slevová akce s názvem "Velké výprodejové šílenství", kde se dají sehnat opravdu tisíce položek skladem za nejlepší ceny na trhu. Jsme rádi, že jste naší akce využili a osvětlení se líbí.

• Velký výběr
    • Výhodná cena při slevě
    • Rozbalené zboží prodávané jako nové
    • Pokryté silnou vrstvou prachu

Přestože jsem kupovala nové zboží (s podzimní slevou), přišlo v rozbalené krabici, přelepené izolepou, bez plastového krytu (který je na obrázcích ve vyhledávači), kvůli čemuž byla světla pokryta opravdu hodně silnou vrstvou prachu. Každopádně jsou funkční, vypadají hezky, jen jsem byla překvapená.

Dobrý den paní Mlsnová,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    omlouváme se, pokud Vám osvětlení přišlo zaprášené. Zboží prodáváme pouze nové, ale před expedicí v případě křehkého zboží kontrolujeme, zda je zboží v pořádku. Snažíme se vždy neporušit obalové materiály výrobce a zpětně přelepujeme průhlednou páskou.
    Zboží z Vaší objednávky na skladě zkontrolujeme, zda je v pořádku a splňuje správné zabalení.

Dlouhá dodací lhůta
    Není možné sledovat stav zásilky online. Pouze telefonicky.

Reakce obchodu Riteli.cz

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Na některých produktech máme delší dobu uvedenou z důvodu výroby, nebo dodání produktu od výrobce.
    V případě nákupu osvětlení skladem je dodání možné do 2 pracovních dnů.
    Sledování zásilky u nás bohužel zatím možné není, ale stále na zákaznickém servise pracujeme a věříme, že nebude dlouho trvat a i této standartní funkce se u nás dočkáte. Zatím Vás informujeme pravidleně o stavu objednávky e-mailovou komunikací, nebo je možné její stav před expedicí vidět pod přihlášením.