Tak by to mělo vypadat.

Rychlost dodání , skvělá kvalita rukavic.

Rychlé odeslání zboží, výborná komunikace.

Rychlý, spolehlivý, vstřícný.

• Nabízí kvalitní zboží
    • S rukavicemi maximální spokojenost
    • Poměr kvalita/cena nelze porovnat s jinými obchody se sportovním zboží (např. Sportisimo,...)
    • Na internetových stránkách jsme nenalezli tabulku velikostí pro rukavice, ale velikost odpovídá tabulce velikosti výrobce Adidas
    • Od Rinat sport jsme obdrželi pouze potvrzení o přijetí objednávky, dále až zprávu od přepravce o doručení. Oproti jiným obchodům, kde vás informují i o odeslání, příp. i o možnosti sledování objednávky, to bylo nezvyklé. Vše ale proběhlo v pořádku.

• Kvalita

• Je to speciálka pouze pro fotbalové brankáře. Výběr je vynikající. Komunikace je také v pořádku.
    • Obchod to má jasně napsáno a já to akceptuji. Ale možná by bylo lepší mít zboží skladem a tudíž rychlejší dodání zboží.

I když zboží není hned skladem a obchod má napsáno dodání do 14 pracovních dnů, tak jsem zboží obdržel o něco dříve. Výběr zboží je na vynikající úrovni. Jestli i kvalita, tak to zatím nemohu posoudit, protože je to můj první nákup. Pokud budu spokojen, tak se určitě budu vracet!

• kvalitní a originální sortiment

doporučuji všem

• Ochotu a spolehlivost.

Vynikající obchod. Potřebovala jsem velikostní tabulku a ochotně a ihned mi byla zaslána. Zboží jsem potřebovala rychle (dárek k svátku) a dorazilo téměř okamžitě.

• vše super

Plně doporučuji