• Zboží ani po týdnu nedorazilo a pravděpodobně ani nebylo expedováno.

• Obchod je bez problémů, rychlé jednání, dobrá cena, seriózní komunikace. Ale vše zásadně kazí doprava...
    • Strašná doprava! Je jen jedna možnost - balík do ruky - přes Českou poštu. Doručeno až po 4 dnech a nikoli do ruky, ale musel jsem na poštu. To vše až po té, co jsem 2 dny intenzivně balíček hledal a urgoval. Musel jsem osobně zajít i na depo ČP... Bohužel u pošty je taková zkušenost spíše standard... Prosím, změňte si partnera na doručování, pomůžete zákazníkům i sobě!!!

Obchod je OK, ale díky špatnému dopravci padá nespokojenost zákazníků na obchod.

• možná mají dobré ceny

Týden po zaslání objednávky číslo 33736 kdy mi bylo napsáno že se vyřizuje
    se nic neděje. Nikdo se mnou nekomunikuje. Nepřišla faktura, nic.

• Nulová komunikace ze strany eshopu

Po přečtení recenzí jsem objednavku zrušila. Dosud mi ze strany eshopu nepřišla žádná odpověď.

Objednala jsem si mobil který byl skladem a hned přes účet zaplatila(aby byl bez poštovného).Když ještě 4 den žádné info o odeslaní,tak jsem tam zavolala.Prý museli moji barvu objednat a přijde zítra a hned pošlou.Nic neposlali.Měl to být dárek k narozeninám,oslavenec byl zklamaný,že dostal jen poukaz na mobil.

• ani po týdnu nedošel telefon, který byl inzerován, že je skladem

• Část zboží, konkrétně jeden z mobilních telefonů mi byl doručený s instalovanými polskými aplikacemi a předvolbami. Po vrácení a žádání nápravy jsem se nového telefonu již nedočkal. Po výmluvách na poštu jsem po dvou měsících zažádal o navrácení peněz, tak uvidíme...

• Nevím

Došlo potvrzení objednávky. Pak se nikdo neozval. Nic nedorazilo.

Po pozadavku na fakturu s rozpisem DPH obchod objednavku zrusil jako nedorucitelnou, pritom dale inzeruje jako zbozi skladem a jeste zlevnil...

• Jiná barva
  • Zboží bylo inzerováno jako skladem, ale bylo nedostupné

• Absolutně žádná komunikace i přes urgence

• Po první potvrzovacím emailu, kde bylo psáno, že v dalším emailu dojdou informace k provedení platby, se již vůbec nikdo neozval.

Obchod se mnou nijak nekomunikuje, jediné, co přišlo, bylo potvrzení objednávky a pak už nic, ani odpověď na email.

• Nulová komunikace, zboží skladem ani za týden zatím nedorazilo, zaplaceno dopředu..

• Objednal jsem si mobil SKLADEM a když už třetí den nepřišlo žádné avízo o doručení, tak jsem po telefonátu zjistil, že to neměli skladem a dostal by to zboží asi až za týden. Koupil jsem jinde.

dlouhá dodací doba

Byl jsem domluvený s obchodem na osobní odběr 1.6.2022, když jsem byl kousek od Jablunkova volal mi někdo z obchodu ať nejezdím že mobil prodali.Měl jsem potvrzenou objednávku k vyzvednutí.Opravdu korektní jednání, nikomu nedoporučuji.Měl to být dárek k zítřejšímu jubileu.Díky moc RG mobil.

• Zboží nedorazilo a obchod nereaguje.

• špatná komunikace se zákazníkem

píšete-,,Platbu předem proveďte převodem na účet uvedený v potvrzení objednávky až po obdržení 2 emailu s výzvou k zaplacení."
    -žádný 2.email jsem nikdy nedostal,i když jsem vás o to 2x žádal mailem.Ani dnes již po 18 dnech se mi nikdo neozval.Nic už neposílejte,zboží jsem koupil jinde.