• Obchod proběhl v pohodě,komunikace a zboží dorazilo jak měl.

Všem doporučuji.Na stránkách je vidět,že se tam pořád něco děje.Dávají tam novinky atd.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. V příštím roce chystáme spustu příjemných překvapení pro naše zákazníky.

• Rychlá komunikace,zboží v pořádku.
    • Stránky přehledné.
    • Mají velký výběr zboží.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Děkujeme, pro příští rok chystáme další sortiment a spoustu dalších příjemných překvapení pro naše zákazníky.

• Hezké stránky,jsou moc ochotný.Komunikace super a sehnala jsem co potřebovala a poradili mi.

Všem doporučuji.Proběhlo vše bez problému.Zboží dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Byl jsem spokojen,stránky přehledné a super ceny.Skvělá komumikace a zboží dorazilo v pořádku.

Dodání a komunikace byla skvělá.Dobře přehledné stránky hned jsem našel co jsem potřeboval.Ceny nízké.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Pane Mirku, velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Budeme se snažit, aby stránky byly ještě víc přívětivé a přehledné. Děkujeme.

• Byla jsem spokojena,o stránkách jsem dozvěděla od kamarádky.Hlavně levné ceny.

Byla jsem moc spokojena.Všem doporučuji rychlé jednání,balíček dorazil brzy.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Děkujeme. Doporučte nás. Máme mimořádné slevy, připravujeme věrnostní slevový program pro zákazníky, kteří se k nám vracejí.

• rychla a dobra spoluprace

vrele doporucuji

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Děkujeme, vážíme si Vaší spokojenosti.

• Byla jsem spokojená rychle vyřízená objednávka.
    • Vše proběhlo v pořádku.
    • Mají velký výběr a levné ceny.

Mají přehledné stránky,levné ceny.A rychlá komunikace a vyřízení objednávky.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Paní Aleno, velmi si vážíme Vašeho hodnocení a děkujeme. Stále pracujeme na zlepšování našeho obchodu a budeme rádi, když se k nám vrátíte.

• přehledný
    • dobře popsané zboží
    • návody
    • nenašel jsem

dobrá cena, zboží skladem, dobrá komunikace obchodu.

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Věříme, že k nám vrátíte.

• online poradna
    • obchod jsem našel na heurece
    • dobrá cena
    • kvalitní popis zboží
    • zatím jsem žádné nenašel

Snažej se, když to takhle budou dělat, tak budou dobrý!

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Dobrý den, vážíme si Vašeho názoru a děkujeme za hodnocení. Snažíme se a víme, že stále je co zlepšovat. Pracujeme na tom non-stop.

• Srozumitelnost popisu zboží

Překvapivě kvalitní obchod
    Seriózní jednání
    Skvělá poradna

Reakce obchodu RF ELEKTRO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Na reklamě určitě zapracujeme.