jsem spokojena zbozi dorazilo rychle a v poradku

Vážená paní Markéto,
    zákazník je u nás na prvním místě, proto jsme velice vděční za Vaše hodnocení.
    Celý náš kolektiv přeje hezký den

• ochotné a vstřícné jedání
    • rychle zvedají telefon :-)

Termín doručení byl z pracovních důvodů požadován o 2 dny později, než byl nabídnut, co slíbili, to dodrželi.

Vážený zákazníku,
    Vaše recenze nás velice potěšila, s přáním krásného dne, kolektiv Retrospot

Čekám na zboží již druhý měsíc a už bez jejich komunikace i přes slíbit dodání zboží.

Reakce obchodu Retrospot.cz

Vážená zákaznice, objednala jste si zboží s dostupností "na objednávku", pravidelně jsme Vás informovali o termínu dodání. Bohužel dodavatel zn.Smeg má problémy s komponenty pro kompletaci spotřebičů - také o tom jste byla informována. Bohužel tento problém se týká veškeré výroby všech značek a nejenom spotřebičů. Je nám velice líto, ale nejsme schopni v této situaci poskytnout přesnou informaci ohledně dodání zboží. Komunikovali jsme s Vámi i ohledně zrušení objednávky, ale nechala jste jí aktivní. Velice neradi způsobujeme zákazníkům takové prodloužení objednávek. Přejeme příjemný den kolektiv Spotřebiče s.r.o.

• rychle vyřešená objednávka , zboží opravdu měli skladem , doporučuji

• výběr
    • dobré ceny

Doporučuji, spokojenost se vším

• příjemný profesionální proklientský přístup v komunikaci

Byla to moje první zkušenost s obchodem a byla natolik příjemná, že ráda v budoucnu opět využiji.

rychlost dodání
    ceny

Skvělá komunikace s obchodem ohledně objednávky. Naprostá spokojenost co se týče k přístupu k zákazníkovi. Jedna z nejlepších, co jsem poznala.

• rychlost vyřízení
    • výběr

Vše proběhlo rychle a naprosto v pořádku. Děkuji a doporučuji dále.

• komunikace se zákazníkem
    • velmi vstřícné chování k zákazníkovi
    • doprava

Velmi příjemná komunikace s obchodem - telefonicky i přes e-mail. Byla mi ověřena a potvrzena dostupnost daného produktu, který byl následně odeslán dle mého požadavku. Doporučuji a děkuji!

• Rychle dodani

Velmi vstřícné a lidské jednání .

• solidnost, rychlost

• Prijemne jednani
    • Vlastni doprava = vysoka pravdepodobnost, ze zbozi nebude pri preprave poskozeno
    • Siroka nabidka akcnich a vystavenych kusu
    • Lze se dohodnout a koupit i to, co nenabizi a tedy mit vse z jednoho mista

Bez problémů a rychle.

• Pomohli s vyberem

Spokojenost. Doporučuju, široký výběr a pomohli mi. Rychle doručeno.