• Rychlost.
    • Perfektně zabaleno.

• velký výběr zboží, dostupné ceny

• Majitele firmy neví co se děje v jeho firmě a to je škoda !!!

Objednal jsem si světla na stěnu , které se nám líbily a když nám to dorazilo do zasilkovny a rozbalil jsem to s údivem jsem nechápal , že nám poslali jedno světlo , které bylo sice otevřeno, ale bylo originálně a zabaleno !!! bylo vidět ,že je nové a v druhé rozbalené krabicí bylo světlo použité a poškrabané asi z nějaké stěny nebo bytů !!! Prostě masakr a když jsem tam hnedka volal a řešil jsem to a chtěl jsem majitele firmy, protože to se nedělá , tak mi slečna řekla , že si musím objednat nové zboží !! A to bylo něco na mne . Hnedka by jsem propustil toho co to udělal a zabalil to i když věděl, že je to světlo poškozené !!! Proto po tomto problému bych Svítidla RENT.cz nedoporučil . Snad mi peníze dorazí nazpět na účet a o to vás budu informovat .

Reakce obchodu Svítidla RENT.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za komplikace s objednávkou. Ihned prověřím Vaši stížnost a obratem vás budu kontaktovat.

Přeji hezký den,

• %Zádná není

• Super cena
    • Doprava zdarma
    • Rychlost doručení

Můj první nákup v tomto obchodě a jsem maximálně spokojen, vše v naprostém pořádku a bákup zde určitě všem mohu doporučit

• Perfektně zabaleno, výborná komunikace, rychlé dodání - spokojenost.

Obchod plně doporučuji! Jednání, rychlost odeslání, ceny- vše ku spokojenosti zákazníka. Anna

vše proběhlo naprosto v pořádku, zboží doručeno, dobře zabaleno, platba kartou, doporučuji obchod, měli velmi dobrou cenu výrobku který jsem potřebovala.

• NEJLEPŠÍ PRODEJNA JAKOU JSEM POZNALA, ZÁLEŽÍ JIM NA KAŽDÉM ZÁKAZNÍKOVY, KIAŽDÉHO S ÚCTOU OBSLOUŽÍ DOPORUČUJI

Rychlé dodání, solidní cena.

• Spolehlivý

• Svítidla dorazila rychle
    • Reklamace byla vyřízená do týdne na základě vrácení svítidel a doložením fotek
    • některá svítidla dorazila poškozená nevhodným zabalením.

Celkově dobrý obchod, s velkým výběrem. K poškozené zásilce se postavili čelem a vše ke spokojenosti vyřešili.

Vše ok.

Objednávka byla velmi rychle vyřízena, zboží, přišlo v pořádku druhý den po objednání, už několik dní je používám. Naprostá spokojenost.

• Vše OK.

• Dobra cena vse ok
    • Zatim nic

Dobrý výběr i ceny.

standardní obchod

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání

Vše OK