Rychlé dodání, výborná komunikace a ochota

Zboží přišlo v pořádku , trošku déle než jsem čekala , ale v pohodě. Doporučují

Velký výběr, rychlé dodání, knihy v TOP stavu

• Všechno v pořádku

Nenakupovala jsem poprvé a vždy spokojenost.

Rychlé zaslání, dobrá cena knih

Rychlé, spolehlivé jednání, maximální spokojenost.

• šetřím přírodu, dopravené knihy v téměř původním stavu

Super ,rychlý obchod, komunikace, obrovský výběr

Nepoznala bych, že jsou knihy už čtené. Moc děkuji

Kniha dorazila v luxusním stavu ale byla to moje první objednávka proto doufám že příště to bude stejné nebo lepší ale jsou to

Variabilita vyzvednutí.

• Knihy za dobrou cenu, skvělá komunikace a rychlé dodáni.

• knihy z druhé ruky online
    • přehledný web
    • recyklace obalových materiálů
    • vyprodané zboží zůstává v listingu
    • některé knihy mají výraznější vady

Reknihy jsou fajn v tom, že stejně jako Knihobot umožňují zároveň nákup i výkup v kombinaci s eshopem a tím docela efektivní obrat knih oproti jiným antikvariátům. Zároveň se snaží během let služby zlepšovat. A super je, že balí do použitých obalových materiálů!
    U knih ovšem uvádí vždy stejný popis stavu - a to ačkoli některé knihy skutečně vypadají zcela netknuté, ale jiné mají třeba trhlou stránku, nalomený hřbet, jsou viditelně opoužívané... Takže kupovat na Reknihách pro někoho dárek nemusí být moc sázka na jistotu. Ale pokud s tím počítáte, tak dostanete knihy ve velmi dobrém stavu za většinou rozumné peníze. U některých typů knih jako zahraniční literatura nebo pohádky a dětské se to podle mě vyplatí, protože máte daný sortiment na jednom místě, nemusíte hledat specializované knihkupectví a cena je třeba poloviční.
    I když web mají přehledný a snadno se v něm orientuje, tak občas blbne - třeba rozklikávání pokročilých podkategorií knih. V seznamech najdete zboží vyprodané - sice na konci, ale taky se mi kolikrát stalo, že jsem si toho nevšimla a zbytečně ztrácím čas (dost by pomohlo obálky knih v takovém případě zobrazovat černobíle!).
    Je super, že provize za prodané knihy se vám načítá do online konta a že jde v současnosti už docela snadno vybrat. Ale narazila jsem taky na několik problémů - jednak když si nechám vygenerovat kód na poukázku, tak mi peníze zmizí z účtu a poukázka se mi zobrazí pouze jednou a ani nepřijde na mail. Takže když kod zapomenu/nezkopíruju, tak bych musela psát na podporu. To samé pokud bych chtěla poté dodatečně změnit hodnotu poukázky. To není zrovna nejlepší řešení... A dobré vědět, že nelze vybrat si z provize přesně tolik peněz, kolik chcete + vygenerovaná poukázka nepokrývá poštovné. (Což pak způsobuje problém v tom, že si člověk vygeneruje větší hodnotu a pak se diví, že ji nemůže celou uplatnit.)

• rychlost, komunikace, přehlednost

Rychlé solidní jednání i při vykupování i při nakupování knih, chválím.

• Poměrně velký výběr použitých učebnic

Poprvé jsem zkusila nákup použitých učebnic přes internet, aniž bych je fyzicky viděla. Cena byla samozřejmě to, co mě přesvědčilo. Až používáním učebnic zjistím, zda jsou tam všechny stránky. Na první pohled jsou však v dobré kvalitě.
    Případné výzvy k příspěvku na sázení stromů, ekobalení apod. mne trochu překvapily.

• Velmi rychlé doručení zboží

První zkušenost. Dodání bylo velmi rychlé.

• Fantastická kúpa rýchly príchod tovaru