• neprofesionální komunikace, neberou telefony
    • nedodržení termínu
    • ve finále ani nedodání zboží

Naprosto otřesná zkušenost. Objednané zboží 3 týdny, až v týdnu, kdy měla být objednávka doručena jsme byli kontaktováni se smyšlenými důvody proč se doručení zdrží. Majitel nezvedá telefon, bez omluvy, bez náhrady. Zboží jsme nakonec ani nedostali - objednávali jsme firemní vánoční předměty, takže nám tento přístup velmi zkomplikoval situaci. Tuto firmu nikdy více!

• Nekompletnost zásilek
    • Doručeno po 38 dnech
    • Nulová komunikace

Nakupovali jsme 3x v tomto obchodě a pokaždé bylo zboží doručeno buď se zpožděním, nebo nekompletní.
    Zásadně nedoporučujeme tento obchod.

• nulová komunikace obchodu
    • nedodané zboží ještě dnes

objednala jsem si "hloupý" háček na kabelku 25.10.2018, dodání bylo psáno 5 - 10 dní.
    Dnes je 6.11.2018, na maily obchod neodpovídá, ale hlavně že 30.10.2018 mi poslali e-mail, že zboží bylo předáno české poště. Pošta k nám jezdí každý den a už TÝDEN mne asi nemůžou najít...

Veronika K.
    ([email protected]) - pro případnou odpověď

Objednávala jsem kloboučky pro děti na tábor i s potiskem. Výborná komunikace. Ve všem mi vyhověli a dokonce měli i skvělé nápady jak by kloboučky ještě více zaujaly děti.
    Těším se na další spolupráci.

• Zboží dorazilo v pořádku
    • Pomalé zpracování objednávky

V případě, že člověk spěchá s nákupem nějakého dárku, doporučuji zde neobjednávat. Jinak jsem se službou spokojena.

• 100% nákup

Velice solidní obchod, oceňuji individuální přístup k zákazníkovi, po domluvě s vedoucím obchodu a posléze se slečnou po telefonu- vynikající domluva, i přes složitost a mnohobarevnost loga skvěle odvedená práce, díky moc za rychlost a vstřícnost.
    Radovec

• Rychlost potisků reklamních předmětů
    • Dobré ceny za potisk
    • Kvalitní zpracování

Jako začínající firma v oboru oplocení jsme si objednali základní reklamní předměty na podporu podnikání. Firma nám vyšla vstříc s cenami s plno barevným potiskem za rozumnou cenu. Jsme spokojeni. V budoucnu se na ně znovu obrátíme. Děkujeme, Jan Frydeč, Příbram

• Dnes dorazilo zboží,super,děkuji a těším se na další spolupráci.

Nákup proběhl v naprostém pořádku.

• Spolehlivost
    • Zajimavy vyber

Jiz treti nakup zde, spokojenost, vsechno v poradku.J.F.

• velký výběr věcí, které jinde neseženete
    • kvalitní sortiment
    • dobrá domluva i neobvyklých přání
    • levný kvalitní potisk

Objednal jsem reklamní předměty s potiskem pro náš fotbalový klub. Pán mi velice rychle a dobře poradil co je nejlepší a pomohl mi vybrat kvalitní trička, míče a drobné upomínkové předměty pro naše fanoušky.
    Velice děkujeme, dárečky měly obrovský úspěch

• Dobrá komunikace
    • Rychlé zaslání objednávky
    • Široký výběr zboží

Podle mne zajetý eshop kde vše funguje jak má, spokojenost.

• mají i hračky,
    • super výběr

Objednala jsem si plyšové poníky pro dcery a pro sebe zástěru. Pro mužského nožík, všechno na stejném místě.Dopuručuji.Malá,Bochov

• - minimální komunikace
    • - nekompletnost objednávky bez informace zákazníkovi
    • - katastrofální balení zboží, asi nemají na krabice
    • - absolutní amaterizmus

Objednal jsem si zboží, které bylo ve výprodeji. Po několika dnech jsem se musel sám informovat na stav objednávky. Bylo mi sděleno, že nemají zboží v požadovaném počtu. Tomu bych rozuměl. Provedl jsem tedy změnu výrobku na nevýprodejový a doobjednal k tomu trička, včetně potisku a požadoval zaslání cenového návrhu na potisk.
    Po několika dnech informace, že bude zboží expedováno. Opět volám a ptám se na potisk a cenu. Reakce obchodu byla, že o potisku neví, přitom to bylo jasně napsáno v doobjednávce, včetně přílohy s požadovaným návrhem a že si to tedy předají na kompetentní místa mezi sebou.
    Včera dorazilo zboží zabalené v igelitovém pytlíku, který byl omotaný jednou vrstvou bublinkové folie a to vše přelepené na všech místech spoustou lepící pásky. Prostě radost se dostat dovnitř, bez starosti o poškození zboží (textilie). Trička samozřejmě bez potisku.
    V tomto obchodě neví pravá ruka co dělá levá, proto doporučuji všem se poohlédnout po jiném e-shopu. Zboží budu vracet.

Reakce obchodu Reklamní předměty-dárky.cz

Vážený pane Kočí, velmi nás mrzí situace, kdy bylo zboží odesláno bez potisku. Bohužel se nedopatřením nedostala informace k odpovědným osobám za realizaci tisku. Je nám líto že tato situace nastala za kterou se omlouváme. Jako kompenzaci Vám můžeme v případě zájmu realizovat potisk obratem a přednostně.

• Dobrý sortiment, nadstandarní služby pro firmy ,individuální přístup
    • nemohu nic vytknout

Objednávala jsem reklamní předměty pro naši firmu. Ačkoli je naše logo složitější, zpracování bylo bezchybné. Tuto firmu vřele doporučuji a rozhodně jejích služeb opakovaně využiji.

Sylvie Petřík
    Ústí nad Orlicí

• Sortiment, který jsem jinde moc nenašel

Celkem pomalé, ale zase na druhou stranu nutno dodat, že jsem na to byl upozorněn, takže dá se...

• zbozi dorazilo ok
    • výběr dárků které jinde nelze objednat
    • prodej i ve vĕtším množství včetnĕ potisku firemním logem
    • nic . vse probehlo hladce

firmu jsem oslovil na dodání reklamního materiálu - příslušenství k PC včetne potisku logem. vse proběhlo v pořádku. děkuji za spolupráci. Prošek

• Hodně široký sortiment
    • Individuální slevy při větším množství
    • Solidní jednani
    • Nezvykle delší dodací doba (ale avizovana předem)

Nemám zkušenosti z přímého prodeje z tohoto e-shopu,ale žádala jsem této firmě provozující tohoto e-shopu na reklamní předměty zakázku na potisk na dodávku a potisk deštníků. S dodávkou i kvalitou jsem byla velmi spokojena. Doporučuji. Solidní jednání. Radka, Brno

• neplatné termíny doručení
    • zboží nebylo do dnes dodáno
    • obchod ignoruje došlé emaily

Přidávám se k negativním recenzím, které se zde objevují. Tento obchod rozhodně nedoporučuji, s tak nespolehlivým obchodem jsem se ještě nesetkala. Objednala jsem si zboží, které bylo označeno jako skladem s maximální lhůtou dodání 10 dnů. Po uplynulých 10 dnech mi ani nepřišel email o expedici zboží. Na základě toho jsem opět navštívila jejich internetové stránky a vyhledala si své objednané zboží, u kterého bylo najednou uvedeno, že jeho dostupnost je neznámá. Ihned jsem kontaktovala obchod, avšak zůstala jsem bez odpovědi. Už jsou to tři týdny a odpověď ani zboží nikde.

Reakce obchodu Reklamní předměty-dárky.cz

Klientská podpora : bohužel nelze reagovat z důvodu anonymní recenze. Není možné komentovat a ani řešit z důvodu neadresné situace.

• Skvele ceny
    • Siroky sortiment
    • Vyborna komunikace

Velmi ochotne operatorky ktere poradi a najdou doporuci.zbozi prislo v poradku par dni po objednani i v tomto shonu.skvela komunikace i zbozi.vrele doporucuji :-) jsem nadmiru spokojen a verim ze nejsem sam

• Absolutně nedoporučuji tento obchod, již 3 týdny mám objednané zboží, ohledně vyřízení žádná odezva, na maily neodpovídají, telefonem se dovoláte JEN na záznamník. Rozhodně neplatí jejich uvedené termíny dodání. Kdo chce své objednané zboží opravdu získat, tak tady to nezkoušejte.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ZDE NENAKUPOVAT

Reakce obchodu Reklamní předměty-dárky.cz

Klientská podpora obchodu : bohužel nemůžeme konkrétně reagovat na tuto recenzi. Jedná se o anonym, u kterého nemůžeme posoudit o jakou zakázku jde a zda byla vytvořená. Operátorky jsou denně na telefonu, spojení e mailové funguje denně a denně vyřizujeme stovky klientů včetně dodání zboží včetně propagačních materiálů s potiskem pro firmy.