Dobrá zkušenost, rychlé dodání.

• ok

• rychlost a ochota poradit

Nakupuji zde opakovaně a nikdy nebyl žádný problém.

Velmi tychle posláno, bezpečně zabaleno, vše jen nej, nej, nej.....

Dobrý den, paní Zdenko,

děkujeme za objednávku a pozitivní hodnocení. Máme radost, že jste byla po každé stránce spokojená. Mějte hezký den a budeme se těšit na další objednávku.

Ubrousky jsou super

Dobrý výběr,rychlé doručení.

Nenašla jsem návod k použití. Dosud jsem neměla žádnou zkušenost s tímto výrobkem a tak návod bych uvítala.

Reakce obchodu Rehabilitační pomůcky

děkujeme za recenzi. Tato situace nás mrzí. Standardně zasíláme k produktu vždy návod. Pravděpodobně tedy došlo k lidské chybě při balení zásilky. Omlouváme se, návod zašleme v emailu.

Vše v pořádku.

• Možnost úhrady přesbenefit plus

Rychlost.

Chtěl jsem jinnou barvu, něco jako tmavy dřívy. China vždy je trochu kitch, ale jinak OK.

Reakce obchodu Rehabilitační pomůcky

děkujeme za objednávku a recenzi. Zkontrolovali jsme přímo fyzicky produkt na skladě a barva duralové hole je metalicky hnědá, stejná, jako uvádíme v popisu na e-shopu . Pokud Vám barevný odstín nevyhovuje, rádi a ochotně Vám hůl vyměníme za jinou. Napište nám email nebo volejte zdarma na naši zákaznickou linku 800 200 900 a vše okamžitě vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti. Pokud máte k barvě opravdu nepřekonatelný odpor, můžete také samozřejmě zboží vrátit ve 14ti denní lhůtě, vrátíme Vám platbu. Vše má řešení a my jsme tu proto, abychom Vám vždy vyšli maximálně vstříc.

Tým Rehabilitační pomůcky

Obchod okamžitě ochotně zareagoval na můj problém při výběru dopravy při objednávce. Dodané zboží kvalitní.

Reakce obchodu Rehabilitační pomůcky

děkujeme za objednávku a krásné hodnocení. Jsme rádi, že je vše podle vašich představ. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Spokojenost ve všem.

• Spokojenost jak s pomůckami tak obchodem,děkuji.

Reakce obchodu Rehabilitační pomůcky

děkujeme za objednávku a pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

Přejeme Vám krásný den.

• kvalita

• Poradí, odesílají obratem!

• kvalita zboží

• Nákup z domova
    • Z obrázku nelze poznat jak to bude vyhovovat . Vrácení zboží mě irituje.

Vážená paní Blanko,

jsme moc rádi, že jste věnovala svůj čas a vyplnila hodnotící dotazník našeho obchodu. Názor zákazníků je pro nás extrémně důležitý. Děkujeme za skvělý postřeh, že z obrázku či fotografie nelze úplně 100% poznat, jak bude produkt vyhovovat nebo např. potravina chutnat. Proto právě u pomůcky, kterou jste si zakoupila, je dokonalá karta zboží obsahují podrobný popis, 3 fotografie přímo na koleni z různých úhlů a dokonce 2 videa. Pokud nám to technologický vývoj dovolí, rádi bychom Vám v budoucnu nabídli i možnost si zboží vyzkoušet v naší virtuální zkušební kabince. Můžeme Vám ale zaručit, že u nás je vracení zboží úžasným zážitkem. Pište na mail, povídejte si s námi na chatu nebo volejte zdarma naši zákaznickou linku 800 200 900. Všude se Vám budeme věnovat na maximum.

rychlé dodání

• Balení produktu
    • Dostupnost

Reakce obchodu Rehabilitační pomůcky

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a budeme se těšit na další nákup. Mějte hezký den:)