Dnes jsem si vyzvedl reklamované zboží na poště. Zboží jsem vyzkoušel a vykazuje stejnou závadu. Navíc bylo stejně zabalené jak jsem ho zaslal na reklamaci. Řekl bych,že reklamované zboží nebylo vůbec rozbalené z obalu a jak jsem ho zabalil, tak zaslali zboží zpět na moji adresu.

• Žádná
    • spoustu - neodpovídajína maiy, nezvedají telefony

Dne 30.1.2020 jsem si u této firmy objednala zboží, v ten samý den i zaplatila. Dnes máme 19/2 a balíček stále nikde. Na emaily nikdo neodpovídá, telefon je nedostupný. Snad poprvé co nakupuji přes internet mám tuto špatnou zkušenost a chtěla bych touto cestou všechny varovat!! Rozhodně zde nenakupujte. Zajímavé je, že ještě před 14dny nabízely na jejich eschopu spoustu zboží, dnes tam není již nic - vše se prý připravuje. Nejvíc mě mrzí, že ještě před týdnem jsem se dívala na jejich "kontakty" kde měli uvedenou v Praze i adresu kde sídlí...nepoznačila jsem si ji a ejhle...k dnešnímu dni je i tato inforamace vymazána. Vůbec nevím co mám dělat. Mám u nich 550 kč ale těžko říct zda se tím bude Policie ČR zabývat :-( Ach jo....

• Žádná

Zboží přišlo nekompletní a rozbité.
    Komunikace je otřesná. Jsem zvědavá jak dopadme reklamace když tak čtu hodnocení této 'firmy'.
    NEDOPORUČUJI!

• 00000 PROSTE NIC
    • Zoufaly obchodnik preprodavajici zbozi z Cinskych eshopu. Kvalita zbozi 0,komunikace obchdodnika 0. Je to tragedie a doufam ze s nima COI brzy zatoci.

Nic si neobjednavejte a budete spokojeni,jinak Vas cekaji neprijemnosti a nekonecne cekani na penize.

• Nekomunikují, neposlali zoboží

Neposlali mi objednané zboží, případ řeším s COI a správníkem

• Žádná
    • Absolutní nezájem komunikace, dvakrát vadné zboží, ta samá vada, poprvé dlouhá odezva, teď už raději žádná!

Dvakrát nefunkční zboží, absolutní nezájem, nereagují, telefon hluchý, odezva nulová. Požaduji vrátit peníze, ale s nikým nelze komunikovat!!! Sluchátka samozřejmě z Ali či z jiného shopu z Číny. Nejhorší internetový obchod, že kterého jsme kdy objednávali!

• Nekvalitní zboží
    • Nekomunikují
    • Prostě vše špatně

Nic nekupovat, naprosto nekvalitní zboží! Objednaný 2x bezdrátové sluchátka Air Pro i7 TWS, přišli sluchátka každé jiné a ještě jedny použité i s ušním mazem. Ihned byla zásilka vrácena, dne 17.1.2019, od té doby se nic nedělo, jednou přišel email že se tím budou zabývat a od té doby opět nic. Posláno několik urgencích, poslední včera 18.2., že vše předám Policii a dnes se najednou peníze připsali na účet. Všem přeji ať máte stejné štěstí.

• Vadné výrobky

Před vánoci jsem na regall.cz zakoupil kameru do auta. Kamera stihla přijít ještě do vánoc bohužel ale po otevření jsem zjistil že kamera byla již používána (poškrábané sklo,výdrž baterie,nešla nabít).Musím ještě dodat že dorazila jiná kamera než jsem si objednal. Kameru jsem zabalil a odeslal zpět na reklamaci i s fakturou.Už je to skoro měsíc a žádná odpověď tudíž pokud neobdržím vyrozumění předávám celou záležitost na PČR.Popřípadě k jiné instituci.

• ŽÁDNÁ
    • Neúplné zboží
    • Nekomunikují
    • Dělají mrtvého brouka
    • Věc byla stejně z Ali, eBay...

Objednala jsem si bezdrátová sluchátka na mobil.
    Bohužel zásilka která měla obsahovat bezdrátová sluchátka airPods i7 TWS a nabíjecí box (kód 679) byly bez sluchátek!

Zásilka nebyla poškozená, tudíž se sluchátka nemohla ztratit při přepravě, ale musela být vyndála již před zabalením.

Cenu i s poštovným jsem platila 527,-

Ráda bych svoje peníze dostala zpět a nebo aspoň, aby mi byla zaslána nová sluchátka. Ale s ,,obchodem" se nejde VŮBEC spojit!!! Na e-mail absolutně NEODPOVÍDAJÍ, telefon HLUCHÝ...

NIKDO SI OD NICH NIC NEKUPUJTE!! KOUPILI BY JSTE SI AKORÁT VĚC Z EBAY A NEBO Z ALI A TO 10x DÁŽŠÍ NEŽ JE CENA NA TĚCHTO ČÍSNKÝCH OBCHODECH..
    Sice ano, dostanete záruku 2 roky, ale k čemu vám to je, když nekomunikují?!

• Rychlé dodaní
    • Dobrá cena

Naprostá spokojenost

• Super ceny

• Rychlé doručení
    • Super komunikace
    • Vyřesila jsem u Vás Vánoce :)

Super

• Nekvalitní výrobek
    • Obchod nekomunikuje (telefon je hluchý a na emaily nikdo nereaguje, když chci vrátit zboží a peníze
    • Zboží jsem vrátil a místo v Praze, jak uvádí obchod pro zpětné zaslání, tak zboží, neznámo proč, skončilo v Českých Budějovicích (ale to může být i Českou poštou)

Vyhnout se obchodu

• Zadna
    • Prislo mi nekvalitni zbozi
    • Jine nez jsem objednala, nevratili mi penize.

Pred vanocemi jsem objednala flash disky a prisly mi jine, nez byly uvedeny na obrazku. Vratila jsem zpet a penize 750,- mi jiz nevratili... Jak prosim postupovat? Jsem znechucena... Dekuji Remesova pan se stale neozval!!! 750 kc je stale u neho. Nekuoujte od neho nic!!!!

• nic, podle mě je to podvodný eshop a jdu to řešit s ČOI a PČR
    • Objednal jsem 4.12. a od té doby nic, komunikace i přes urgence nulová

Tak se stal zázrak. Po několika urgencích se mi nakonec peníze vrátily zpět na účet.
    Přeji všem poškozeným stejné štěstí, jako jsem měl já.

• Kvalita zboží
    • Pouze Eshop
    • eBay zboží

Zakoupil jsem EMS na posilování. Na tuzemských serverech typu eBay, Aliexpress, Wish atd. se dal sehnat za 140,- I přes to jsem ho koupil v Čechách s doměnkou, že bude alespoň v záruce za 350,- + poštovné kolem 100,- Zboží přestalo po měsíci fungovat, myslel jsem si, že ho reklamuji, ale jelikož se musí doporučeně poslat do obchodu, vzdal jsem to. Za cenu doporučeného balíku si to raději koupím nové rovnou a pár týdnů si počkám, než ztrácet čas a peníze na těchto překupnících.

• Žádná
    • Zaslání nefunkčního zboží žádná komunikace

• nefunkční zboží a makety
    • komunikace
    • zloději

Prodávájí čínské šmejdy nebo makety. Došla mi kamera která byla rozbalená,celá poškrábaná a nešla ani zapnout. To ještě na můj e-mail odpověděli že se vše vyřídí ať pošlu zpět. Samozřejmě poštovné jsem musel platit já. Balík do ruky nechtěli schválně příjmout. Dokud jsem jim neposlal během 15dnů několik emailů. Od potvrzení od pošty o příjmů balíku komunikace žádná. Ubehly zas 3týdny. Jdu na Policii a doufám že těch hlášení podle recenzí bude dost..aby spadla klec..

• Nekomunikujou

Nedoporučuji.
    Objednal jsem si 4x chytré hodinky poslali jen jedny a na faktuře jsou 4. Psal jsem jim, ale neodpovídají, tel. nezvedaji.. vše předávam PČR. Nejhorší obchod co znám.

• Zadny telefonni kontakt
    • Nekomunikuji
    • Zbozi skladem neodeslou

Zbozi objednano, zaplaceno, potvrzena objednavka u zbozi, co je udajne skladem a tim to konci! Prodejce nekomunikuje. Buhvi, jestli nejake zbozi prijde, pokud ano, vracim v zakonne lhute.
    Moje chyba, ze jsem vic nepatrala v informacich o obchode.
    Zklamalo me, ze heureka vubec dava moznost tomuto obchodu objevit se na jejich strankach!
    Nahlasuji na COI a PCR.