• výhodná cena, rychlé dodání
    • dražší poštovné

obchod zaslal jeden kus zboží z objednávky chybně, ale obratem došlo k výměně za správné zboží dle mojí objednávky.

Spokojen celkově!

Dobrá cena, rychlé dodání, dobře zabaleno.

• Cena zboží
    • Včasná dodávka
    • Drahá doprava
    • Neoznámení o expedici a termínu doručení (doručovací firma zavolala 6 min. před doručením)
    • Zboží dodáno jiné než bylo objednáno.
    • Jde o Polskou firmu a v kontaktech na webu jsou jen telefonní čísla a e-maily (ani v objednávce není uvedena poštovní adresa). Vše se člověk dozví až z faktury.

Objednával jsem LED žárovky (LED Labs LED žárovka - E27 - 12W - CCD - 1000L - teplá bílá ), které mají v popisu deklarovaný CCD čip, avšak přišly žárovky bez CCD čipů a navíc mají místo uváděných 1000 lumenů 1150 lumenů, což již poměrně dost.

• Nevím

Komunikaci pro tuto společnost zajišťuje nějaké callcentrum, které toto zajišťuje pro spoustu dalších firem. Pracuje jen do 3 odpoledne, večer se nedovoláte. Když jsem po 4 dnech bez reakce na objednávku se konečně dovolal, řekli mi, že objednávku ruší. Nic víc. Nespolehlivé, neprofesionální.

Reakce obchodu Reflektory-led.cz

zvláštní recenze, klient si nejspíš spletl prodejce, jelikož k nám volal 24.2. s dotazem na termín odeslání balíku, ten den ještě na mail od nás obdržel info s číslem odeslaného balíku, zásilku si převzal 28.2., takže opravdu nemáme tušení o co jde s tím zrušením objednávky.

• velmi zajimave ceny
    • delsi dodaci doba

doporucuji

• Po 10 dnech od objednání jsem emailem vznesl dotaz na termín doručení zboží, které avizovali skladem, a odpovědi jsem po další 3 dny nedočkal!!!

• Snad jen cena.
    • Je to zahraniční eshop.Neumí zboží účtovat podle účetních pravidel platných v ČR,pro podniky nepoužitelný.Komunikace pouze přes nějaké call centrum.

Tomu kdo nenakupuje jako soukromík např.pro podnik nebo organizaci radím se tomuto eshopu a všem eshopům s kontaktní adresou Rozvojová 741/8 Český Těšín se zdaleka vyhnout.Všechny tyto shopy jsou polské jen s jakýmsi českým nátěrem-pozorně čtěte obchodní podmínky,jinde se to na eshopu nedozvíte.
    Mne ta zkušenost stála díky bohu jen 1700 Kč kterou jsem musel svému zaměstnavateli uhradit protože my doklady vystavené tímto eshopem odmítl uznat.

• VÝHODNÉ CENY

• velmi slušné ceny
    • nedostatečná informovanost o stavu objednávky a termínu dodání

• Naprosto nešťastnou komunikaci - do obchodu se vůbec nedá dovolat, neboť buď nemají pracovní dobu anebo jste v pořadí, leč řada na vás stejně nepřijde.

Obchod má docela pěkné webové stránky, nabízí zboží za dobré ceny, ale po celou dobu vyřizování zakázky máte pocit, že jste se stali obětí internetového podvodníka, takže nakonec jste mile překvapeni, že tomu tak není, zvláště pak, pokud jste zaplatili předem.

• ceny
    • komunikace se zákazníkem
    • - na uvedené tel. číslo je velký problém se dovolat
    • - na emaily odpovídají až po urgencích
    • - Polská společnost, podnikající prostřednictvím pronajatého logistického skladu v Českém Těšíně.

- Zboží objednáno, doručeno bez upozornění dopravce ani obchodu o expedici.
    - Zboží nebylo kompletní, ale vyfakturováno dle mé objednávky.
    - Po 14 dne byla naštěstí reklamace kladně vyřízena - připsaná částka na můj účet.
    - Opakovat nebudu a bojím se případné reklamace zboží. Lepší cena není všechno.
    - Obchodní podmínky jsou v rozporu se zákonem.
    - ČOI by měla radost:-)

• super cena (některé typy zboží)
    • vcelku drahá doprava

Na některé typy zboží má skvělé až bezkonkurenční ceny. Bohužel to trochu vyvažuje poměrně drahá doprava (pravda, jde víceméně o standardní ceny, ale české e-shopy se naučily využívat různé Uloženky a Parcel shopy, což je pro zákazníka výhodnější).

• Velký výběr.

100% OK.

• nízká cena
    • rychlost dodání
    • komunikace se zákazníkem

• Seriózní jednání

• vcelku rychlé dodání
    • pečlivě zabalené
    • faktura přiložena (polsky)
    • led reflektor odpovídá popisu
    • dobrá cena

• Call centrum jde to presbdva lidi uplne na prd nez se domluvili trvalo to 3 hodin

Dost na prd ale zase ta cena vyhrava

• asi cena
    • nekomunikuje
    • neřeší reklamací
    • došlo poškozené zboží v nepoškozeném obalu????

na pohled dobré ceny
    dodáno poškozené a obal byl nepoškozen tak nevím jak se to mohlo stát-asi baleno poškozené
    už nikdy v tomto obchodě