• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 1 měsícem

• dovoz až domů
    • dáreček k nákupu

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme, že jste si našli čas na ohodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že se vám nákup u nás líbil.

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 2 měsíci

• Kvalitní zboží za super ceny.
    • Žádné.

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme, že jste si našli čas a ohodnotili jste náš obchod. Vaše spokojenost nás moc těší!

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 2 měsíci

• Bezkonkurenční cena
    • Dotaz po objednání, zda skutečně chci zboží věnovat útulku.
    • Ta bezkokurenční cena má tu nevýhodu, že objednané zboží za ni člověk nedostane. Může ho pouze věnovat útulku. Obchod to má alespoň pro mne, tak šalamounsky na stránkách napsané, že člověk má pocit, že za tu cenu si ho buď objednává, nebo věnuje útulku. Po zjištění, že skutečně za své peníze zboží nedostanu, jsem objednávku stornoval, zažádal o navrácení mých peněz, které jsem obchodu již zaplatil...a od té doby i přes urgenci na své peníze již třetí týden čekám. Je až úsměvné, když člověk vidí na stránkách tohoto obchodu kolik mají na vše specialistů, ale specialista na vrácení peněz asi neexistuje. Jednání prodejce považuji za velmi neseriozní.

Dobrý den Pavle,

Zboží, které jste si na našich stránkách vybral, se nacházelo v kategorii s názvem "Podpořte útulek pro psy". Mohlo to tudíž sloužit jako indice, že nakupujete zboží pro útulek. Další pomůckou, jak lze standardní zboží rozlišit od toho pro útulek, je název produktu, který kupujete. Ten zněl ve vašem případě "ÚTULEK: Acana Dog Adult ...". Pokud ani tato informace nenaznačila, že se jedná o zboží pro útulek, mohl pomoci ještě popisek produktu, který začíná informačním textem o tom, jak a proč pro útulek tento produkt zakoupit a vysvětluje i nízkou cenu.

Máme za to, že více už zdůraznit to, že se jedná o speciální charitativní akci nebylo nutné.

Za zpoždění platby se samozřejmě omlouváme, předali jsme urgenci účetnímu oddělení a kolegové se na to podívají.

Každopádně vám děkujeme za zpětnou vazbu.

• Rychlá komunikace, dodání

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme, že jste si našla čas na ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se vám u nás dobře nakupovalo.

Pro útulek. Super akce.

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme, že jste se zapojili do naši pomoci útulku a že jste si našli čas ohodnotit náš obchod!

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 3 měsíci

• otevřeno i v sobotu, moc milý pán na prodejně
    • horší možnost parkování, ale na tu chvíli, co si vyzvedáváte granule, to na blikačkách na chvilku jde

Vše vyřízeno rychle - jen došlo k popletení dvou produktů, jeden z nich nebyl skladem. Jediné - možná bych nemusela každý den dostávat email s informací, že si můžu vyzvednout zboží. Stačilo by jen jednou a s informací, do kdy je zboží možné vyzvednout.

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme, že jste si našli čas a ohodnotili náš obchod. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, pokusíme se ji zapracovat do našeho systému. Těšíme se na váš další nákup u nás!

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 3 měsíci

• Osobní dohoda o předání objednávky na jiné adrese proběhlo velmi příjemně.
    • Chvilku mi trvalo najít showroom. Umístění je nově, a tak doufám, že časem přibude i nějaká mapa s návodem.

Dobrý den Pavlo,

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla spokojena.

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 3 měsíci

Na akci jsem dostala slevovy kupón, na jehož základě jsem učinila objednávku. Na závěr jsem zjistila, ze mám zadat kód, kt na poukazu ale nebyl. Slevu jsem tak musela vytelefonovat. Objednávku jsem nakonec zrušila, neboť 75% zboží nebylo skladem a nevědělo se, kdy bude. Zjistit se to prý nedá....

Reakce obchodu Reedog.cz

mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla spokojena. Vzhledem k objemu nabídky našeho obchodu je velká část zboží na externích skladech u dodavatelů a tudíž může 2-3 dny trvat, než se produkt dostane až k vám, přesně, jak Vám kolegyně ze zákaznické podpory zmínila. Chápeme ale, že ne každý je ochoten několik dní čekat.

Omlouváme se Vám za nepříjemnosti a věříme, že příští nákup u nás proběhne podle vašich představ.

• Přehlednost stránek
    • Dobrá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme za ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Těšíme se na váš další nákup.

• Kvalitní a pěkný výrobek

Moc se mi líbilo , že mě zavolali , že mnou vybraný výrobek nemají na skladě a nabídli mnš shodný v jiné barvě k okamžitému doručení.

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že se vám u nás dobře nakupovalo.

info@reedog.cz
    216 216 106

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 5 měsíci

Koupila jsem si zde samonavíjecí páskové vodítko Reedog. S vodítkem jsem moc spokojená, je opravdu takové jaké ho prezentují. Jediné co mě mrzí, že mi poslali jinou barvu než byla uvedena v objednávce. Přestože si myslím, že by s výměnou problém nebyl, tak jsem to neřešila.

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 6 měsíci

• Nedodani všech věci z cele objednávky

Objednala jsem si pro pejska kromě ostatních věcí i piskaci hračku, kterou jsem však v objednávce neobdržela, hračka byla placená.

Dobrý den Mimi,

v případě, že Vám část zboží nebyla doručena, je na místě kontaktovat okamžitě naši zákaznickou podporu. Všichni jsme lidi a samozřejmě v expedici mohlo dojít k pochybení.
    Ve vaší objednávce ale skutečně žádnou hračku nevidíme :) (objednávka má 4 položky a žádná z nich není hračka, pouze vodítko a různé pamlsky).
    V případě, že si hračku chcete objednat, neváhejte tak udělat a rádi vám poradíme s výběrem!

info@reedog.cz
    216 216 106

• Perfektní komunikace, ochota. Nejlepší přístup. Děkuji

Dobrý den Žužu,

děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Vaše spokojenost nás moc těší!

Mějte se hezky

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 7 měsíci

jsem spokojená s výrobkem

Reakce obchodu Reedog.cz

děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci!

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 7 měsíci

Dobrý den Kláro,

děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojena!

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 9 měsíci

Jsem velice spokojená s produktem,který mi byl doručen. Změna je viditelná hned po prvním použití. Produkt mohu jen doporučit

Dobrý den, Myšo,

děkujeme za hodnocení a za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena.

• Celková spokojenost!
    • Žádné.

Přehledný výběr -rychlé doručení .

Dobrý den Jarmilo,

děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena.

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 10 měsíci

Skvela komunikace po telefonu poradi se vsim co potrebiji vedet. Jen muzu doporucit Skvela prace.

Dobrý den Jitko,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že sme vám mohli poradit! Zákaznická podpora a poradenství je u našeho zboží klíčová.

Mějte se krásně!

Zdraví,

• Velký výběr,rychlé dodání,vstřícnost personálu
    • O žádné nevýhodě nevím...

Spokojenost!

Dobrý den Magdo,

děkujeme za zpětnou vazbu a kladné hodnocení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

• nakoupil v obchodě Reedog.cz před 10 měsíci

Obchodní se po odeslání objednávky hned ozval a probral se mnou dostupnost zboží a upřesnění druhu výrobku.

Dobrý den Evo,

děkujeme za pěkné hodnocení a zpětnou vazbu.

Mějte krásný den!