Zářič přišel ve strašné kvalitě.Klobouk nad zařičem prohnutý,kryt na PB lahev poškrábaný.A zárič/topné těleso,které je zasazeno v trubce je křivé.Výrobek je na pohled strašný-ohnutý.Dozvéděla jsem se od dodavatele,že se jedná o výprodejový kus-což nebylo uvedeno na jejich web stránkách.Je to klamani zákazníka.A nyni se k reklamaci stavi negativne a nabizeji slevu 200,-což je výsměch.Nikomu tento obchod nedoporucuji a lituji,že jsem za něco takového dala 4390,-.

Reakce obchodu REA - Topidla

Vážená paní,

dovoluji si napsat také pár slov z našeho pohledu, jelikož každá mince má dvě strany a rozhodně není vše tak černobílé, jak by se dle Vašich slov mohlo jiným zákazníkům zdát. Zboží, které jste si objednala, jsme odeslali v originálním nepoškozeném balení tak, jak nám ho český výrobce, značka MEVA, dodává. Zboží Vám došlo v pátek, reklamovala jste ho však v pondělí ráno. Řešení reklamace jsem měl na starosti přímo já, ozval jsem se Vám telefonicky pár minut po obdržení reklamace s nabídkou výměny zboží za nové. Vy jste se nabídla, že pošlete fotky poškození a tak se také stalo. Prostudováním dodaných fotek jsem ale zjistil, že zářič byl bez problémů používán. Hořák i horní odrazová plocha byla okouřená hořením plynu. Zavolal jsem Vám, že takto Vám nemůžeme zboží vyměnit za nové, ale vezmeme ho k reklamaci a tu vyřešíme s výrobcem. Poté jste ale Vy navrhla, že by to nebylo třeba takto řešit, pokud bychom Vám na zářič dali slevu. Sám jsem Vás ale upozornil, že jelikož byl zářič za výprodejovou cenu (čili cenu, jejíž prodejní hodnota se příliš nelišila od nákupní ceny – tedy se nejednalo o žádný poškozený typ, jak zde mylně uvádíte), bude sleva spíš v řádu stokorun, než desítek procent. Na to jste reagovala smíchem a slovy „bude mi stačit 60 % sleva“. Tak jak píšete, nabídli jsme Vám již ze zlevněného zboží další slevu 200,- Kč, nebo samozřejmě možnost zboží vrátit k opravě. Načež jste „agresivně“ reagovala tím, že takovou slevu si máme slušně řečeno „strčit za klobouk“, že na nás pošlete ČOI a dokonce jste nám přála, aby nám zářič „vybouchnul“. Na toto jsem Vám slušně emailem sdělil, že jsme připraveni zboží přijmout na reklamaci standardním způsobem dle Obchodních podmínek.
    Závěr: Nakonec jsme celou kauzu předali výrobci MEVA, který se zákaznici ozval a slíbil bezplatnou výměnu použitého zářiče za nový. Jak jsem se poté dozvěděl, ani na tuto nabídku zákaznice nereagovala, vrátila zboží zpět a my ji vrátili celou částku.
    Toto ve mě jen posílilo tušení, které jsem měl od začátku, že se jedná o „vykutálenou“ zákaznici, které vůbec nešlo o zboží, funkčnost, poškození, ale hlavně o to, aby zboží dostala za zlomkovou cenu zboží nového. Navíc, sice je to jen spekulace, se domnívám, že zboží jí došlo bez poškození. To mohlo být způsobeno při použití. Jinak si nedovedu představit, proč paní nereklamovala zářič ihned nebo alespoň před tím, co o víkendu posloužilo svému účelu.

S přáním hezkého dne Ing. Aleš Kaderka

• široký sortiment, neuvěřitelná rychlost dodání

korektní a vstřícné jednání a rachlé dodání zboží.

Rychlé jednání.

• Nákup bez problémů. Vše O.K.

• Zboží odpovídá popisu i kvalitě.
    • Je psáno dodání zboží 1-2 dny,ale to je doba na ukončení objednávky a zboží pak přijde za týden ta to je trochu zavádějící.

Zboží je kvalitní,odpovídá popisu,doporučuji.Komunikace výborná,jen doba dodání není 1-2 dny,ale počítejte tak týden.Jinak vše v pořádku.

• komunikace výborná akorát zboží přišlo poškozené

absolutně bez problémů

• Kvalita

Jsem spokojen s nákupem... Díky

• moznost osobniho odberu v Olmiku
    • nenasel jsem zadne minusy

doporucuji. ochotna pani

Vše ok

• dodací doba 1až2 dny. ha, ha

bezproblémů, doporučuji

• nikde jinde jsem na topidlo nenarazila

Doporučila bych obchod ostatním

Jednání s manažerem na perfektní úrovni. Rychlá dodávka a bez problémů. Kdyby to tak fungovalo všude. Jenom mě mrzí ,že výrobce nedodává klíč na utažení ventilu k bombě. Není to snad tak drahá záležitost. Já jsem měl náhodou od dřívějších kamen kde tento klíč byl a já ho po likvidaci kamen nevyhodil. Jinak perfektní. Zdravím Holan

• skvělá komunikace,ochota,vstřícnost.

• nejlevnější zboží na internetu.
    • nevím

Mohu jen doporučit,nízké ceny.

• Perfeni komunikace zboží v pořádku vše na jedničku ☺dekuji

za 1 ☺

Reakce obchodu REA - Topidla

Velice děkujeme za kladnou recenzi :-)!

Jakub Machů - REA CZ s.r.o.

• Kvalita