• Zaplaceno, nedodáno, ale dotazník zaslán...

• Je super

Nic

Již několikrát jsem u Vás nakoupil a vždy super! Máte vše co potřebuji.
    Díky za Váš sortimen.Děkuji.

TA VAŠE RYCHLOST DODÁNÍ ZBOŽÍ OHROMUJÍCÍ. JSTE DOBREJ OBCHOD . MŮŽU DOPORUČIT VŠEM

• Brzké dodání zboží a velmi příjemný a ochotný personál

Dobrý sortiment zboží

Vše OK

• Perfektní komunikace a velmi nápomocný a vstřícný přístup. Webové stránky s možností dohledat konkrétní a funkční konatkty.

Zboží doručeno bez problemů během 2 dnů

• Doručení v pořádku.

Zboží naprosto nefunkční, baterie nafouknutá, výměna na vlastní náklady.

Velice rychle a spolehlivé

Spolehlivý obchod, dobré ceny.

• Telefonní linka, kde dobře poradili s výběrem dárku

• Nebyl dodán manuál v českém jazyce, na urgenci o dodání českého manuálu e-shop dosud nereagoval.

• Vše ok

Dron přišel bílý, určitě ne černý. Krabice dronu již byla před dodáním podle mého již vícekrát otevřena, což pro dárek k vánocům nepůsobí moc dobře, i folie ve vnitřní plastové krabici s dronem a příslušenstvím byla již odtržena. Že by vrácené zboží? Snad vše bude fungovat ke spokojenosti.

• rychlost dodání

• Rychlost dotučení

• při prvním nákupu spokojenost, při druhém jsem velmi zklamán.

Při prvním nákupu-elektrokoloběžka (doručenía předání výborné),chyběla jen jedna nabíječka. Vyřešeno rychle k plné spokojenosti. DRUHÝ nákup byla silnější nabíječka. Než jsem ji objednal, dotázal jsem se, zda bude kompatibilní se zakoupenou elektrokoloběžkou - uveden typ zakoupené elektrokoloběžky. Odpověď obchodu byla ANO! a tak jsem objednal. Když dorazila, nešla díky jiné koncovce připojit k bateriím. Obchod mě neupozornil, že jsou dvě varianty koncovek a z obrázků to na první pohled není zřejmé! Obchod nabízí řešení: vrátit (= 2x poštovné) nebo vrátit a koupit jinou,dražší + doplatek(= 3x poštovné), a nebo si mám vyrobit propojku. Obchod proto považuji za neseriozní, objednávání zde je dost loterie!

Rychle dodani