první nakupování, zatím v pořádku

• Obchod super

Avsak delsi doba doruceni. Vyuzito spolecnosti Zasilkovna.

• vstřícné a rychlé jednání

Vše pro modeláře

• Nejlepší cena

• Po objednani prisel balik do 2 dnu = rychle dodani.
    • Skvela cena - nejlepsi na netu! :o)

Skvela a rychla komunikace pri reseni problemu.
    Zbozi skladem - balicek dorazil do 2 dnu; poslan byl jeste ten samy den, co bylo zbozi objednano.

• Dobrá cena, skvělá komunikace, rychlost dodání zboží

• Seriozní a ryché jednání, dobrá kvalita a cena.

Slučný internetový obchodník.

• RC simulátor byl na internetu za nejnižší cenu
    • Na telefon se dovoláte sporadicky, email komunikace bez odpovědi
    • RC-simulátor přišel v nepoškozeném balíku, ale uvnitř byla originální krabice protržená, navíc s rozlomeným USB konektorem a vytrženým přívodním drátem. Po telefonu domluvena sleva z ceny 500Kč ale po týdnu stále čekám, kdy přijdou peníze jako kompenzace na opravu.
    • Před 3 lety jsem zde objednal 2x náhradní vrtuli a předem je zaplatil. Vrtule přišla jen 1 a nic se nedělo. Druhé vrtule jsem se nikdy nedočkal a vrácení peněz také ne.

Pokud mě dohodnutá sleva z ceny za avizovanou reklamaci nepřijde v řádném termínu, již mám nachystané podání na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů prostřednictvím ČOI. Jak si nyní čtu hodnocení tohoto obchodu, asi nejsem sám kdo má problémy.

Dobrý den p. Pavle
    Je nám líto avšak informovali jsme vás o přetížení linky z důvodu omezeného počtu zaměstnanců na skladě v době Covidu. Na slevě jsme se domluvily a tak také bylo zadáno. Pokud jste měl problém s dodáním zboží před 3 lety stačilo zaslat info a věřím, že by na skladě vše vyřídily ku spokojenosti oběma stranám.
    Dále když se dohodnete na poskytnuté slevě nechápu proč zde uvádíte nějaké řešen přes ČOI to mi přijde poněkud komické a nefér s vaší strany. I tak vám přejeme pěkný zybtek dne

• Zboží bylo dodáno rychle, dobře zabalené, všechno v pořádku. Platba na dobírku přes Českou poštu.

Nelze platit kartou.

• Pozor
    • Pozor podvod

Obchod je podvod, nedodává zboží

Reakce obchodu RCPark.cz

ANONYMNÍ recenze bohužel nebere vážně kdybychom byli podvodníci nejsme na trhu 10 LET NEMYSLÍTE :)

• Nejde platit kartou
    • Na fakture neni QR kod
    • Dlouhe cekani na prijeti platby
    • Dlouha expedice

Dobrý den
    Zboží expedujeme zpravidla v den přijetí platby.
    Platby kartou budeme již zavádět na našem eshopu.
    Děkujeme za recenzi. Rcpark.cz

• Obchod i dopravce jsou zklamání. Lžou o předání k přepravě. RC park říkl že předal balik v pondělí, zásilkovna tvrdí v úterý.Svalujou vinu jeden na druhého.Tak že doba dodání týden.

Dobrý den
    Je nám líto, že zásilku na vámi vybraném výdejním místě přijali od řidiče se spožděním. Bohužel toto mi neovlivníme a informoval jsem vás o to m i po telefonu. Přejeme i tak pěkný zbytek dne.

Čekám 14 dnů a zboží nikde :-(, hlavně že platba předem.

Dobrý den
    Pokud máte objednané zboží na PŘEDOBJEDNÁVKU budeme expedovat a v den doskladnění jak je uvedeno na eshopu. Přejeme pěkný zbytek dne.

• Neschopnost komunikace obchodu
    • Nevrátili peníze
    • Extrémně pomalá expedice

Už víc než měsíc čekám na vrácení peněz z objednávky, na telefonu ze strany obchodu celkem nezájem, neschopná komunikace, pomalá expedice, nerozhodně nedoporučuju nakupovat.

• V baleni chybely drobne soucastky, spojovaci material. Řezaci hlava ma velke vule, nutno si upravit jejich vymezenim

Pred 14 dny objednano zbozi u ktereho bylo psano, ze je skladem. Stale nic neprislo, nikdo nekomunikuje, hlavne ze platba byla predem...

• Rychle dodání
    • Vše v pořádku