• Rychle vyřizeni me objednavky . Solidni jednani . A take mi pomohli vyřešit muj problem .Vše už je OK .
    • Všem velky Diiiik .

Reakce obchodu RCdárky

děkujeme za Váš nákup, hodnocení, spokojenost a přízeň. Přejeme i Vám pohodové a úspěšné dny.

• Vše proběhlo bez problému

Váš Tým RCdárky

• rychlá dodávka i českou poštou
    • možnost vyzvednutí na výdejně

• Nakupoval jsem poprvé

Přehledné stránky.

Vše OK. Doporučuji.

Reakce obchodu RCdárky

děkujeme za Váš nákup, spokojenost a přízeň. Přejeme i Vám pohodový, úspěšný rok 2020 a hlavně pevné zdraví.

• rychlost a ochota
    • škoda že není v Plzni

Váš Tým RCdárky

• rychlé jednání i doručení
    • rozvedeno níže

Mou první zkušenost kalí fakt, že u zboží není uveden výrobce a hlavně chybí návod v češtině !!! včetně podmínek pro případnou reklamaci a servis. Obecnou angličtinou vládnu, ale v návodu mi nejsou známy některé technické termíny důležité pro správný provoz. Přesné pochopení je tu otázkou bezpečnosti! U takto drahého zboží je navíc zmíněná vada podstatným nedostatkem ( jak by na to reagovala ČOI ?) Nechci se na ni obracet a ráda bych zůstala vaší zákaznicí. Věřím proto, že věc uvedete na pravou míru stejně bezodkladně, jak byla má objednávka vyřízena. Očekávám přinejmenším zaslání návodu v češtině a doplnění chybějících údajů. Výrobek samotný nemohu zatím z výše uvedených důvodů hodnotit. Jde o dárek, proto prosím o rychlou reakci.
    Marie Skoumalová

Reakce obchodu RCdárky

Dobrý den, paní Skoumalová.

Dovolte abychom vám poděkovali za nákup a za kladné hodnocení našeho obchodu. Protože jsme výhradním výrobcem a dovozcem i koloběžek Xemio, jejíž značku také vlastníme v UPV, není žádný důvod ke spekulacím a to bohužel jen z vaší strany. Navíc návod si můžete krásně stáhnout do mobilu, tabletu či z pohodlí vašeho domova vytisknout. Návod je odborný, přesný a samozřejmě volně ke stažení na našich stránkách v oddělení návody. https://www.rcdarky.cz/navody.html

Přejeme Vám za celý Tým RCdárky VESELÉ VÁNOCE HODNĚ ZDRAVÍ LÁSKY A POHODY.

Reakce obchodu RCdárky

Dobrý den, pane Jaroslave.

Mnohokrát děkujeme za váš nákup a za vaše hodnocení. Přejeme vám Veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2020.

Váš Tým RCdárky

• Nebol mi dorucena SMS kurierom kedy bude zasielka dorucena.

Reakce obchodu RCdárky

děkujeme za váš nákup, hodnocení a za vaši návštěvu u nás. Přejeme vám Veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2020.

Váš Tým RCdárky

Nákup proběhl bez problémů.

Reakce obchodu RCdárky

děkujeme zdvořile za váš nákup a za vaše příznivé hodnocení. Moc si toho vážíme.
    Přejeme hezké a pohodové dny.

Váš Tým RCdárky

Dobrý den , jsem spokojená . Zboží dodáno rychle . Ještě více spokojená á šťastná je vnučka , která je z robotického pejska nadšená . Děkuji Řeháková .

Dobrý den, paní Řeháková,

uctivě vám děkujeme za váš nákup a za vaše láskyplné hodnocení. Přejeme stále hezké a pohodové dny.

Reakce obchodu RCdárky

velké díky za váš nákup, hodnocení a za vaši návštěvu u nás. Vážíme si toho.

Mějte se pěkně.

Váš Tým RCdárky

Vše ok. Rychle vyřízeno, rychle posláno. Dobře zabaleno. Spokojenost.

Pěkný den,

dovolte abychom Vám uctivě poděkovali a těšíme se na Vaši další návštěvu. Mějte pohodové dny.

Váš Tým RCdárky

Komunikace na velmi dobré úrovni, slušné jednání ,zboží dodáno do dvou pracovních dnů .Za mojí osobu velmi dobře.

Hezký den přejeme,

srdečné díky za vaši objednávku a za Vaši nádhernou reakci. Vážíme si toho.

Děkujeme Váš Tým RCdárky

Rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky i dodání přepravní společností GLS

Krásný den Vám přejeme,

velké díky za nákup a hodnocení. Těšíme se na další spolupráci a na viděnou.

• ochota
    • solidnost

Reakce obchodu RCdárky

děkujeme Vám zdvořile za hodnocení i za Vaši objednávku. Moc si toho vážíme.

Váš Tým RCdárky

• Prodejce neupozorňuje na možnost "stažení" návodu v českém jazyce z webových stránek, škoda.

Rychlé vyřízení objednávky.

Hezký dobrý den,

mnohokrát Vám děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme se snažit vylepšit odkaz na návody.
    Přejeme Vám pohodový den.

• perfektní jednání
    • o žádné nevím

Krásný den vážení přátelé,

tak toto je šlágr moc a moc Vám děkujeme za Váš nákup a bezchybné hodnocení naší práce. Je to velká odměna.
    Děkujeme Vám uctivě a těšíme se na Vás.

Váš Tým RCdárky

• Zboží bylo dodáno v pořádku,auto jezdilo asi 15 minut. Potom nastane jednání s panem Altmannem, který je drzý, arogantní a jak jsme zjistili k odborníkovi má daleko. S tímto člověkem se zásadně nedomluvíte a je tak drzý, že když si vyžádáte at Vám pošle neopravený výrobek zpět, protože už mu nevěříte, naučtuje Vám i dopravu. Takže jenom platíte. Všechny, kteří v tomto obchodě chtějí nakupovat varuji. Exelová

Vše proběhlo podle pravidel, zboží obratem doručeno.

Hezký den přejeme,

srdečné díky za vaši objednávku a za Vaši nádhernou reakci. Vážíme si toho.

Děkujeme Váš Tým RCdárky