• Bohatý sortiment
    • Nízké ceny

Dobrý široký sortiment.

• Naprostá spokojenost, velký výběr zboží za přijatelné ceny.

• Rýchle dodanie

• Dobrá komunikace
    • Dodané zboží neodpovídá popisu

Objednán RC model traktoru Fendt německého výrobce Jamara - tak stálo v popisu.
    Dorazila kopie s označením Double-e od čínského výrobce, kterou jsem si mohl objednat na Aliku za poloviční cenu se stejnou dobou doručení.

Dva týdny po objednání mám jen potvrzení o příjetí objednávky bez jakéhokoli náznaku dodací lhůty.

bezproblémový a rychlý nákup, dodání bylo v nejkratší možné době

• nízké ceny

Jelikož jsem úplnej začátečník nechal jsem si poradit jaké baterie do autíčka koupil bylo mi řečeno, že jedině NiMh ty na obchodě neměli. Jel jsem přes celý Brno k Reichardovi abych si mohl o víkendu pořádně zadrandit. Koupím 2x baterky nabiju do plna a autíčko po 1-2 minutách píše chybu motoru. Nevěděl jsem už co tak jsem přenastavil regulátor z5 na Lipo půjčil si baterie od kamoše a a uto jelo jak víno. Druhý den jsem volal do obchadu jak je možný, že to na tyhle baterky nejede. Bylo mi řečeno, že nevědí a musí kontaktovat dodavatele. Už to trvá asi měsíc volal jsem tam už 3x a z obchodu se mi už nikdo neozval. Jsou tam odborníci na svém místě. Jen vykešoval lovky a pozdější problémy neřeší. Určitě nedoporučuji zajeďte si radši k Reichardovi koupíta tam od šroubků až po RTR auto a většinu věci mají skladem.

• V popisu psali ze model je pripraven do terenu a po par metrech v terenu mi praskla plastova hnaci hridel jak u predniho tak zadniho pohonu

Objednal som rc tank a okrem potvrdenia objednavky, zatial nebolo nic dorucene, alebo oznamene kedy bude tovar dodany, uz to budu skoro tri tyzdne od objednavky.

• Ok

• dobré ceny.

• Zboží bylo poškozené. Na faktuře špatné datum vystavení. Po prvním telefonátu s obchodem jsem se již znovu na dané číslo nedovolala.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Super cena
    • Rychlá dostupnost
    • Prodejna blízko pro vyzvednutí

• Přehlednost stránek, ceny, rychlé doručení

• Rychlé jednání

• spolehlivý e-shop

• Trochu vázne komunikace v případě dotazu k výrobku.

Po třetím zapnutí vysílače Spektrum DXe začal vydávat signál neuvedený v návodu. Poslal jsem dotaz co s tím, ale odpověď dosud žádná. Nakonec jsem zjistil, že s přístrojem byly dodány baterie bez kapacity. Tak že trochu mne to vyškolilo, vzlášť když člověk začíná.