Sehnal jsem náhradní díly pro sprchový kout bez nutnosti obíhání obchodů. Prostě spokojenost.

Velmi špatná komunikace s dopravcem, zásilku bez snahy o domluvu nechal k vyzvednutí v úplně jiné části Prahy, což představuje čas a komplikace. Nicméně objednávka byla realizována velmi rychle.

• Nabízí prodej včetně montáže
    • Rychlá reakce, drobný servis s dodávkou do 6dnů

• výhodná cena

Zboží objednáno a zaplaceno kartou před týdnem. Od té doby nic, žádné info, spolehlivý e-shop si tedy představuji jinak...

• rychlost dodání zboží
    • kvalitní výrobky

ochota ,rychlost vyřízení

Obchod komunikoval velmi ochotně. Zboží bylo dodáno včas a v pořádku.

Rychlý obchod, doprava rychlá, vše doporučuji.

Váš obchod je v pořádku, ovšem dopravní společnost nedodržela domluvený termín dodání, kvůli poruše vozidla, což se samozřejmě může stát a chápu to, ale komunikace z její strany byla špatná. To ale neberu jako Váš problém.

• Rychlé precizní jednání

S Vaším obchodem jsem se setkala po prvně i když firmu RAVAK znám již z 90. let. Bohužel před třemi lety mne prasklo jedno Kolečko u Sprchového koutu a pan Instalatér, kterému jsem kolečko dala - mne do dnešního dne nic nesehnal. Neměla jsem doklady od Sprchového koutu. Letos jsem propadla do Sprchové koutu a tak jsem poškodila oboje dveře. Našla jsem Doklady a tak požádala jiného muže, kterému jsem nahlásila jaký mám Sprchový kout a on mne pomohl s objednávkou i mne pomůže s montáží. A velice v krátkém čase jsem od Vás obdržela vše co pro Montáž potřebuji i na úklid. Moc děkuji. Procházková Jana CL

• Rychlost,přesnost,výborná komunikace
    • Možnost konzultace, výborné jednání

Spokojenost

Objednávka dorazila v co nejkratší době.Zboži bylo v pořádku.

• Rychlé a solidní jednání

Objednané zboží přišlo včas, přesně podle objednávky.

objednání bez problémů, vyzvednutí s problémy-obtížné dohledání adresy výdejního skladu

Sprchový kout dorazil velice rychle, instalace je ale odložena na únor, takže ještě uvidím :-)

Velmi rychlé dodání

Dobrá komunikace, přehledný výběr zboží, rychlé dodání.

Zboží (vana) přišla řádně zabalena, dobrá kvalita, rychlé dodání

• Skvělá osobní komunikace, ochotně poradili a vyzvedl jsem, hodinu po objednání