Alles gut beim nächsten mal gerne wieder

• komunikace - neposílají potvrzení o platbě ani stav zásilky

Velmi rychlé dodání, kvalitní služby, kvalitní zboží

• Dakujem za rychle doručenie. Spokojnosť.

Na objednávku čekám už půl třetího týdne přitom u konkurenčních firem jsem čekal 2-3 pracovní dny. Nejhorší však bylo když se mě snažili okrást pod záminkou zaplacení cla pro zboží. poslali mi odkaz na zaplaceni 2 korun českých za clo pro zboží, jakoby už nestačilo že mají přes dva týdny mé peníze a nic neposlali, avšak když sem vyplnil údaje o kartě tak mi v mem internetovém bankovnictví přišlo potvrzení platby od zalando v hodnotě 860 Euro. Tuto transakci sem si prověřil dvakrát abych měl jistotu a opravdu šlo o podvod nastražený na okradení zákazníka který měl zaplatit pouhé 2 koruny za clo. nevím zda to lidé v RastaKoala vědí, či to bylo nastraženo někým jiným. Ovšem pro mě to je zatím nejhorší zkušenost s objednávkami na internetu za poslední rok...

Reakce obchodu Rasta Koala

Omlouváme se za váš negativní zážitek. V té době docházelo k výměně vedení a personálu, a celkově jsme procházeli obtížným obdobím. Zaručujeme, že se podobné situace již neopakují. Prosím, kontaktujte nás přes Instagram (inst: rastakoalashop), abychom vám mohli poskytnout slevový kód ve výši 30 % na vaší další nákup + dárek od nás.

• nepravdivá informácia o platbe za doručenie

Firma uvádza že doprava nad 80 eur je zdarma, naša objednávka bola za 150 eur a tak bola i potvrdená dodávateľom, ale dopravca pri predávaní zásielky inkasoval cca o 10 eur viac. Keď som žiadala vysvetlenie od firmy Rasta Koala, žiadne neprišlo, čo považujem za neseriózne jednanie. Mrzí ma takého zavádzanie zákazníka...

Rasta Koala Tým

• Nobody has answer to my mails or telephone call.

Rasta Koala Tým

If you want to have it delivered with PPL and select credit card as the payment option, you only get an error and you cannot pay!

My order will be delivered with 'Packeta' and with 'Hermes'. However, 'Hermes' no longer gives me any information about the arrival of the package!

Paid the price for my order via bank transfer on July 24th. No Info or update until today (August, 1st). Sent an email July, 28th asking for update or info but not answered until today. Support needed but not available. Sorry, but due to this I cannot recommend....

Rasta Koala Tým

I made an order of 58 EUR and made the payment by bank transfer 1 week ago but so far I have no confirmation of my order. I tried contact via [email protected] and I have no return. I just want to know that my payment was recognized and shipment done, but no one answers me.

Hello!
    We are extremely sorry for your negative experience.
    Finally, did you get your order?

With best regards,
    Rasta Koala Team

• Obchod v pohodě, vždyť přidá nějaký dáreček, ale občas dlouhé dodání, do celá spokojenost

• Platba buď dobírkou nebo převodem, ne možnost platby čistě kartou

• I have placed the order on 6/13/2023. It's been a week and I still don't have the shipping information!!

• Dost rychlé dodání
    • kvalitní zboží

• Došlo mi to za 2 dny takže hodně velká rychlost a cením lízátka co jsem k tomu dost s nálepkou

• Ryclost

• Tovar vysokej kvality
    • Dostatočný výber sortimentu
    • Tovar doručený do menej ako 48h

• Rýchle dodanie , skvele produkty

Dodání bylo rychlé než jsem očekával, dokonce jsem musel rychle sehnat peníze na zaplacení abych to mohl vyzvednout.