• Nenašel jsem nic pozitivního
    • Nulová ochota
    • Neschopnost pochopit, když jsem po nich chtěl vystavit zálohovou fakturu
    • Sliby - chyby. Když jsem volal na tel. číslo, které mají na stránkách eshopu, tak mi vždy řekli, že můj požadavek vyřídí. Když jsem se na základě jejich přání upozorňoval přes SMS, tak žádná odezva z jejich strany nebyla
    • Arogantní a neochotný přístup

Nejsem člověk, který píše recenze, tohle je tak 2. nebo 3. recenze, kterou jsem kdy napsal a u tohoto obchodu prostě musím, protože je to absolutně nejhorší eshop a jejich komunikace, se kterou jsem se kdy setkal. Je škoda, že jsem se nepodíval na recenze dřív, než jsem u nich udělal objednávku. Ušetřil bych si minimálně týden trvající nepříjemné zkušenosti. Tento eshop už nikdy více!

• Nedoporučuji, nesplní inzerovanou nabídku, špatná komunikace, pak si vymýšlí nesmysly. Nikdy více.

• zadnou vyhodu nevim.... podvodny web
    • neveril jsem lidem s hodnocenim tohoto obchodu ale nakonec jsem radeji neriskoval a objednavku odeslal ale s placenim dobirkou. No a ejhle uz napsali ze zbozi ktere je skladem skladem neni. Takze NEdoporucuji nakup ani dotazy ani cokoliv. TOhle vypada na podvodny obchod ktery mimojine dle meho i zde lidi prijme v klidu platbu a chvilku si ji ponecha a teprve pak za co nejdelsi cas vrati. Doslova klasicky podvodnici. Opravdu NEZKOUSET COKOLIV

NEKUPOVAT

Obchod mi poslal jinou raketu, než jsem měl objednanou. Poslal jsem ji zpět, ale odmítli mi zaplatit poštovné, i když to byla jejich chyba. Nemám raketu a jsem lehčí o 209kč. Arogantní komunikace, zákazníka si opravdu neváží.

• ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT !!!
    • Ze skladového zboží za 18.000,-kč nedodali ani ťuk. Šupáci
    • Reakce na objednávku = ŽÁDNÁ !!!
    • Reakce na otázku, co se děje = : "poslali jsme Vám mail, musel Vám spadnout do spamu" !!! Šupáci !!!
    • Reakce na otázku, co z mé objednávky mají doopravdy skladem = "pošleme Vám mail"
    • Ani napodruhé ŽÁDNÁ REAKCE !!!

NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT !!! Jsou to obyčejní šupáci ! Objednal jsem u nich v ÚT zboží za 18.000,-kč. Vše mělo být skladem !!! Připojil jsem vřelou prosbu o dodání do víkendu, jelikož jsem pořádal rodinný turnaj v badmintonu. Ve ČT jsem si chtěl ověřit, zda je zboží na cestě. Odpověď byla, že mi psali mail, že cosi není skladem ! Mail jsem samozřejmě nedostal a požádal, ať mi jej obratem pošlou znovu, abych mohl zareagovat. SAMOZŘEJMĚ ZASE BEZ REAKCE !!! Na telefonický dotaz, co se děje jsem se dozvěděl, že mi mail určitě musel spadnout do spamu ! NE NE NE !!!!! Tady NIC nekupujte. Jsou to OBYČEJNÍ BŘÍDILOVÉ A ŠUPÁCI.... ŠUPÁCI ŠUPÁCI, NIC JINÉHO !!!!! Spolehl jsem se na slušnou grafiku jejich e-shopu a info u jednotlivých produktů, že jsou skladem. To byl důvod mého nákupu. Vůbec jsem neřešil ceny. Vyskytne se problém, oni mají mé číslo, ale pošlou mi mail. Ten "musel určitě spadnout do spamu". Jak dětinské. Já je slušně telefonicky poprosím, abychom to pořešili A REAKCE OPĚT ŽÁDNÁ !!!! Asi mi ten telefonát od nich také musel spadnout do spamu. JSOU TO FAKT ŠUPÁCI, PRO KTERÉ JSME MY, ZÁKAZNÍCI, JEN OBYČEJNÍ IDIOTI, KTEŘÍ JIM NESTOJÍME ZA SEBEMENŠÍ REAKCI. !!!!

• Absolutní neochota komunikovat
    • Neschopnost prověřit došlou platbu
    • Spoléhají na to, že mají dobré ceny a nic víc dál nikoho nezajímá

Nakoupil jsem zde kvůli ceně - byla nejlepší. K nákupu došlo ve středu a zvolili jsme platbu předem převodem na účet. A navíc z účtu ČS, jelikož i jejich účet je u ČS - pro celkové urychlení, jelikož se jednalo o dárek pro dceru, který jsme potřebovali v pátek předat. Následoval první email, kde jsme se snažili upozornit a požádat, že potřebujeme dostat zásilku do pátku z důvodu daru. Bez reakce. Druhý den opět email s žádostí o prověření platby. Bez reakce. Následoval telefonát, kde mi pán řekl, že kontrolu plateb dělají každý den ráno a pokud neodeslali, pak neregistrují platbu. Nic víc nelze dělat. Zjišťuji tedy, jestli není problém na naší straně - telefonátem s operátorkou i výpisem z účtu se potvrzuje, že platba odešla a byla ihned připsána. Tedy posílám email s potvrzením z banky, že platba odešla. Email bez reakce. V pátek ráno žádný posun, volám tedy opět na uvedené číslo, pán, se kterým jsem věc řešil, odjel na dovolenou, nyní je zde kolega, který opakuje to samé: pokud platbu neidentifikují jako připsanou, zboží neodesílají. Argumentuji, že jsem posílal email s potvrzením - nestačí. Argumentuji potvrzením operátorky ČS - nestačí. Prosím o extra prověření platby kontrolou účtu - toto není možné. Stále dokola jen, že platbu neregistrují, zboží neodesílají. Pán řekl, že zjistí u dovolenkujícího se kolegy, co je nového. A že zavolá. Volal majitel firmy, který přiznal, že platbu na účtu mají a že z nějakého záhadného důvodu ji na účtu neregistrovali. A že se omlouvá a jediné, co může udělat, tak dát slevu. Jenže já potřeboval batoh jako dárek, a to nejpozději v sobotu ráno - není prý v jeho silách mi batoh nechat poslat (v 15:00 lze při troše dobré vůle poštu do druhého dne mezi velkými městy zařídit i když se jedná o sobotu). Bohužel v pondělí je mi všechno k ničemu, proto jsem si nechal vrátit peníze.

Pokud máte na nákup čas a cena pro vás hraje hlavní roli, můžete to zde zkusit. Postupují pouze podle daných pravidel a předpisů a navíc neudělají vůbec nic i když se snažíte sebevíc.

Otřesná zkušenost a rozhodně nedoporučuji.

• objednal jsem si zboží bylo skladem tak jsem tam volal kdy zboží dojde a pan mě řekl že to nemají zjistí u dodavatele 14 čekám a po 14 dnech
    • zpráva
    • Dobrý den,
    • informace o nedodaném zboží z objednávky č. --------------- z www.rakety-online.cz.
    • Vámi objednané zboží se na našem skladu v objednávkách před Vámi doprodalo, objednali jsme u výrobce, ale ani on už nemá na skladě, omlouváme se, velice nás to mrzí.
    • Ještě jednou se omlouváme, Vaši objednávku bohužel musíme stornovat.
    • Děkujeme za Váš zájem o naše zboží.
    • internetový obchod
    • Rakety-online
    • takže moc nedoporučuji

nedoporučuji

• dobré ceny
    • komunikace v pohodě

V obchodě (jak kamenném tak přes e-shop) nakupuji pravidelně už pět let a vždy jsem byl spokojen. Mají férový přístup. Navíc možnost snížit cenu čehokoliv - kde to najdete..

DOPORUČUJI!

• - výhodné ceny
    • - přehledný obchod
    • - zboží, které mají dodat za 1-5dní nemají skladem
    • - zboží není skladem ani u dodavatele

Objednání zboží, druhý den přišel e-mail, že objednávka má status "ZPRACOVÁVANÁ, to znamená že ji kompletujeme k odeslání."
    Druhý den však přijde e-mail, že zboží nemají skladem, že jej někdo vykoupil přede mnou a že není skladem u dodavatele.
    Napíšou, že se je to mrzí a stornují objednávku. Udivuje mě, že nenavrhnou altrnativu, kteoru mají skladem, nebo něco na ten způsob, jenom strohý mail, trochu mě to zarazilo, objednal jsem jinde.

• nulová komunikace, neprofesionální

na jednoduchou otázku kde jsem si navrhl férovou cenu nepřišla žádná odpověd, nikdy více tento obchod

• opravdu nic.Od 29.1. čekám na odpověd´ na "férovou cenu" a do dneška žádná odpověd´.
    • Neseriózní a neprofesionální!!!! Nikdy více. Tento obchod je jedna velká klamavá reklama.

špatné

• snad jen ceny
    • nejdřív přijde potvrzení objednávky, a pak už nic, ticho, pokud člověk neurguje, tak nic neví
    • píšou, že objednávku odeslali, ale když po nich chci číslo balíku, tak už nekomunikujou

NEDOPORUČUJI!!!
    i když píšou zboží skladem, a dodání 24-48 hodin, tak ani po 8 dnech nejsou schopni zboží odeslat

• dobre ceny

Co jsem objednal,to jsem dostal.

• Rychlá reakce
    • Bezproblémová komunikace, ochota

Zkušenosti s nákupem v kamenném obchodě i přes internet vynikající. Při chybičce (ta byla ovšem na straně jejich dodavatele) vstřícné jednání, okamžitá náprava.
    DOPORUČUJI!

• prakticky nic
    • -nesplnění dodávky v termínu
    • -nedodání požadovaného zboží a to bez jakékoliv omluvy
    • -nemožnost se telefonicky dovolat
    • -klamavá reklama - zboží skladem- není pravdivé pouze má nalákat zákazníky - 2 x ověřeno

raději nakoupit u jiného obchodníka

• Skvělý servis, ochota, profesionální přístup, poradí jak lajkovi, tak i zkušenějšímu hráči, super ceny, útulný obchůdek.
    • nevidím žádné

super obchod, měl jsem to štěstí navštívit kamennou pobočku v Přiboře a byl jsem velice spokojen, jak s cenami, tak i kvalitou výpletů. Jakožto lajkovi mi bylo porazeno jaký výplet rakety mám zvolit. Objednávky přes internet jsou přehledné, doručení zboží velmi rychlé. DOPORUČUJI

• chtěl jsem se zeptat na nabízené zboží po telefonu, ale ten člověk, co to zvedl, byl naprostý ignorant, takže mě to bezpečně odradilo od nákupu v tomto obchodě

výběr zboží je sice široký, ale majitelé obchodu by měli přehodnotit svůj přístup k zákazníkům, proto rada na závěr = KUPTE TO JINDE!

• obchod bez problemu,ceny solidni co jsem objednal to jsem dostal

nevidim duvod ho menit

• Rychlé dodanie
    • nízke ceny
    • bonusy zdarma
    • trosku problem dovolať sa do obchodu

100% spokojnosť, tovar zodpopvedal popisu
    rýchle dodanie,