Vše bez problémů. Jen jsem čekal, že přijde e-mail o expedici zboží a žádný nepřišel. Když jsem se zeptal, zboží už bylo na cestě (včas!).

• Komunika, rychlost, kvalita zbož
    • Vzhledem k ceně zboží bych vytknul pouze balení jen do igelitové obálky, což není dostatečné. Při přepravě může dojít k poškození originální krabičky a jako dárek to pak nevypadá dobře.

Na dotaz ohledně zboží psaný emailem mi bylo odpovězeno během několika hodin. Následná komunikace na další dotazy byla během pár minut. Vše dostatečně vysvětleno.

• Spolehlivost obchodu
    • Vstřícnost
    • Výborná komunikace
    • Cena mobilních zařízení
    • Zasekl se mi mobil na poště když jsem no posílal na reklamaci, tak vše vyřešily a ještě zkontaktovali Slovenskou poštu, že pošťačka nedoručuje balíky.
    • Rychlé a solidní jednání
    • Nabízejí příjemné ceny pro zákazníka a dělají co jen můžou a co je v jejicj silách
    • Četl jsem zde že mobily jsou repasované, není tomu tak bohužel jsem vlastníkem Sony Xperia Z3 (lituji toho, že jsem si koupil něco od společnosti Sony, už nikdy nic!! Radši iPhone za 20 000 než mobil od Sony) mobil přišel v pořádku žádné repasované zboží, úplná funglovka, žádné známky že by to někdo předemnou používal!!
    • Asi nic. Jenom by se mohix snažit více aby procházeli o složité firmy Sony reklamace, samozřejmě že každý chce co nejvíce peněz, ale když se vám sám ohne hliníkový rám ci rozbije displej když jdete a pak drobek za prší a odejde vám displej u voděodolného mobilního zařízení, tak asi nebude chyba na majtelovi ale asi na mobilním zařízení, ale stim moc nezmůžou, jediné to vyřešit právní cestou s firmou Sony, ale to je na dlouho za mě už nikdy a nic od této firmy, je to jen můj osobní názor...

Obchod můžu doporučit, ale zvážil bych jestli se za kvalitu iPhone nevyplatí priplatit..
    Vážně tento obchod je bezkonkurenční! Kdo nezkusi nepozná a ty negativní recenze jsou buď od závistiveho člověka nebo od konkurence!!

• super ceny

Vse na jednicku, super pristup.

• Nefunguje

Levně

• Telefon byl kopie !!!
    • Nedoporučuji
    • Nikde se na stránkách nepíše že je telefon už rozbalen a kopie

Nekupovat !

• rychlost komunikace

I když je obchod ze Slovenska vše proběhlo velmi dobře.

• Bezkonkurenčně nejlevnější zboží
    • Výborná komunikace s obchodem
    • Rychlá dodávka

Po přečtení negativních recenzí ve mně silně zatrnulo, ale pak jsem si všimla, že se nikdy nejedná o člověka, který doopravdy u tohoto obchodu nakupoval. Dost mě to zarazilo, s něčím takovým jsem se setkala na Heurece poprvé a vůbec se mi to nelíbí, protože přehnaně negativní reakce zavánějí spíše konkurenčním bojem než faktickým hodnocením. Já osobně jsem velice spokojená se super rychlou dodací dobou (objednala jsem v pondělí před půlnocí a ve středu ráno jsem měla zboží v ruce) i kvalitním telefonem beze známky jakéhokoli poškození. Měl dokonce místo Androidu 5, s nímž se prodávaly tyto kousky, Android 6.

• rychlé vrácení peněž
    • nikde na stránkách nepíší že je telefon repasovaný a prodávají za nový...
    • Dále telefon jsem reklamovala , peníze poslány nazpět, bohužel bezpečnostní sklo a kontakty o které jsem psala nejméně 5x nic....Všechny kontakty mám u nich a dále se semnou nikdo nebaví i když v e mailu bylo psáno že kontakty zašlou zpět. Vše jsem dala právníkovi, klamnou zákazníka ..
    • prodávají telefony repasované za nové....

NEDOPORUČUJI!!!!!!!

• Důrazně varuji před tímto obchodem.
    • Mobil přišel evidentně použitý
    • Přestože na stránkách inzerováno výslovně jako nové
    • Příslušenství neoriginální (nabíječka se už při prvním nabíjení přehřívá)
    • Dodací doba asi 4 dny (protože to jde ze Slovenska na což jsem nebyl dostatečně upozorněn)

Pokud vás baví chodit na poštu a posílat balíky zpět na Slovensko tak zde určitě nakupte.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ceny výrobků jsou nízké,což je super.
    • Komunikace s obchodem byla bez problému, příjemní, na vše odpověděli.
    • Je to slovenský eshop, vrácení zboží, výměna či reklamace asi nebude problém, ale poštovné bude asi dražší než u nás v ČR. a JEDNA TAKOVÁ PERLIČKA, PŘIŠEL PAPÍR FAKTURA PODEPSANÁ, KTERÁ BYLA NAČICHLÁ CIGARETAMI - NEBYLO TO PŘÍJEMNÉ OTEVŘÍT BALÍK A ZNĚHO VŠEL ODÉR CIGARET.

Super, doporučuji!
    Zboží přišlo zabaleno v originál krabičče, nové nepoužité.

• Rychlá dodací lhůta

Tento obchod rozhodně doporučuji. Ceny jsou nízké, komunikace na úrovní a jsou hodně vstřícní.
    Za mě rozhodně ANO.

• Cenově výhodný obchod
    • Rychlá komunikace

Rozhodne doporučuju

• jedině nízké ceny

Telefon přišel jednoznačně používaný, dokonce byl nefunkční. Odstupuji od smlouvy..

• Pokračování :REKLAMACE

Začínáme :objednala jsem si Sony Xperia Z Black koncem srpna letošního roku. Za 5.dnu zcernal a přestal úplně fungovat. Podotýkám,nespadl mi ani jsem ho neuspěla,ba naopak dala jsem si na něj ochranné sklo za 300Kč. Proč reklamuji až teď v polovině září? Byla jsem na dovolené. Objednávka a doručení rychlé, bez problémů.

Dnes 23.9.2016 telefonuji do centra reklamací v Michalovci a pracovník ochotný říká, že pokud mobil fungoval tak krátce, pošlou mi nový. Tímto spokojenost. Odesílám mobil s příslušenstvím v originál krabičce s fotokopii faktury číslo objednávky, vyplněné všechny kolonky reklam.protokolu,podpisem,datumem, i datumem narození, číslo účtu kdyby potřebovali. Na adresu Priemyselna 45,Michalovce 07101.
    Tento příběh bude pokračovat dále, popisu zde všechny kroky ze strany dodavatele i mé. Abyste si mohli vytvořit reálný obraz kvality firmy a někdo ji neobvinoval zbytečně a nemusela se firma tak usilovně bránit.
    Uzavírám: bod číslo 1: spokojenost

Pokračování: Dne 1.10.2016 PPL doručený mobil nový.Originál zabalený. Rychlost reklamace,ochota,výborná telef.domluva.Nemám,co bych vytkla.
    Obchod doporučuji. Konec spokojená Eliška z Moravy.

Vše ok

• dobrá cena
    • výborná komunikace
    • rychlá doprava

přehledné web.stránky,dobré ceny,při tel.kontaktu velice vstřícní
    určitě tento obchod doporučuji.