Případy okradení již jdou k soudu, dostala jsem od Policie potvrzení. Nahlásíte-li na Policii událost, mohou vás připojit k žalobě.

• VLONI JSEM OD NICH OBJEDNÁVALA NA JAŘE A BEZ PROBLÉMU MI TO PŘIŠLO
    • TAK JSEM BYLA SPOKOJENÁ
    • 16.3.2012 JSEM OBJEDNALA NA DOBÍRKU ZA 2520KČ DNES MI TO DOŠLO A CHYBĚLO TAM ZBOŽÍ ZA 755KČ
    • od Zdeňka Říhová , pořín 26 , 39155, chynov
    • když napíšu na jejich email tak se mi vrátil že neexistuje
    • [email protected]
    • jejich internetový obchod byl také zrušen www.rajnakupu.eu

nedoporučuji na kup v tom to echopu Zdeňka Říhová

• NEKOREKTNÍ PRODEJCE!!!!
    • Jak jsem stará, tak jsem hloupá - normálně předem nic neplatím, tentokrát jsem nedala pozor, na zboží jsem pospíchala a tudíž zaplatila převodem - už
    • 23. 5. 2012. Prodejce dělá "mrtvého brouka".

ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI - zřejmě to jsou skutečně podvodníci, jak se píše v ohlasech na internetu.Lituji, že jsem tam nehledala dříve.

• Zboží zaplacené, dosud nedodané, takže bacha na ně !!!

Je to banda zlodějů a škoda, že s nima naše zákony nic nezmůžou

• Zbozi zaplceno, nikdy nedodano ....

Nulova komunikace, jsou to zlodeji, POZOR na ne!!!

• ceny
    • Nekomunikují
    • nedodání zboží

V září 2011 jsem zboží objednala, komunikace žádná. V prosinci podáno trestní oznámení (i hromadné) a včera tj. 21.02.2012 zboží konečně dorazilo. Myslela jsem, že se napravili, když obchod po pozastaení stránek pokračuje vesele dál a teď čtu opět recenzi, že jsou to podvodníci.. Je to smutné!

• Zloději, nic jiného. Tu nenakupujte!!!. Měl by jim někdo rozbít hubu.

Shrábli peníze, zboží nedodali, telefon neexistuje, nekomunikují!!! Podvodníci

• Objednávala jsem zboží na firmu a naštěstí jsem dala dobírku, takže o peníze jsem nepřišla. Bylo mi divné, že už je to měsíc co jsem si objednávala zboží a stále se ni neděje ani žádná odezva. Jak jsem si tady přečetla recenze, tak je mi to jasné.
    • Je to opravdu podvod a je mi líto lidí kteří naletěli.

Je to opravdu podvod a je mi líto lidí kteří naletěli.

• -
    • -

Stížnosti je možné podávat ve sdružení Spotřebitel net. Více tady

• podvod

• Takový bordel je možný jen v ČR. Policajti místo toho, aby babu a synka zavřeli, tak hlídají aby se něco nestalo cikánům na Šluknovsku ! :-((

www

• Podvodníci

Proč se rozčilujete, zajeďte na adresu Domašín č:24 378 53 Studená

okres Jindřichův Hradec

a jednejte osobně .Ať se daří!!

• Neposílají zboží, nic nenakupujte!

Také jsem se nachytala, nešlo sice o moc peněz, ale jde také o princip. Zrovna na Seznam.cz o nich teď píšou. K přečtení zde: http://www.novinky.cz/diskuse?id=252481&articleId=/krimi/246000-podvodny-internetovy-obchod-neposila-zakoupene-zbozi.html&sectionId=3 . Takže volejte a emailujte na uvedené kontakty a uvidíme, co se s tím dá dělat. Já už mám rozjednané oznámení na policii, ještě zítra uvidím, co se dozvím po telefonu.

• NIC!!!!
    • Podvodníci, zajímalo by mě IČ číslo obchodu a zda odvádějí pravidelně daně z příjmu. Ale bohužel, tady v ČR je to ráj pro takové lidi. Podal jsem trestní oznámení!

Zboží zaplaceno, ale měsíc bez odpovědi! Kdo chce přijít o peníze, tak doporučuji.

• Nic....
    • Všechno...

Vše podstatné je napsané v recenzích uvedených níže.Není třeba to opakovat.Jsou to opravdu zloději.Kamarádka si zde objednala zboži,které zaplatila,je to už tři týdny,stále nic.Kontaktovat nemá cenu,bez reakce.Zítra jde podat oznámení na policii.

• 5.9.2011 jsem objednal nákup. Bohudík jen za 348,-. Bohužel jsem to pro-sra-l.Jsou to svině a zloději. Niv nepřišlo, nikdo nekomunikuje, prostě nic.

Nikdo tam nic nekupujte, jsou to zloději !!!

• Informace je pro mne bohužel již pozdě.
    • "Ráj nákupů" je podvodný internetový prodej. V prosinci 2010 a začátkem ledna 2011 jsem zde zakoupila zboží a bohužel předem zaplatila za celkovou částku 2.389.- Kč.

Zboží jsem k datu 26.9.2011 neobdržela, peníze mi vráceny nebyly. Na mé urgence nikdo neodpovídá. Nejvíce mne zlobí, že "Ráj nákupů" se přejmenoval na "Eshop-MINIMARKET" a ve svých podvodech zřejmě pokračuje dál. Podívejte se sami na www.eshop-minimarket. Zkuste zatelefonovat na původní tf. číslo Ráje nákupů a na tf. Eshopu-minimarket, žádné z nich neexistuje! Dejte si všichni na to pozor, já částku 2.389.- Kč už zřejmě nikdy nedostanu.

• Raději nic neobjednávejte! a hlavně nic neplatit předem!:-( stránky vypadají fakt parádně a věrohodně, tak pozor na to. Perfektně jsem taky naletěla....ale naštěstí jsem peníze dostala zpět.

Obchod je sice na jméno Martina Kubeše, ale za vším stojí prý jeho matka. 15.6.2011 jsem si objednala zboží a zaplatila předem přes 800kč, za měsíc jsem nic neobdržela, tak jsem začala pátrat a našla tady recenze, které jsem si měla přečíst před objednáním. Sepsala jsem tedy výzvu dotyčnému (né) s výhrůžkou podání trestního oznámení, po měsíci stále nic. Tak jsem poslala veškeré doklady a trestní oznámení na policii (pobočka Studená, Jindřicův Hradec). Policie již věděla o koho jde, mají to na denním pořádku, nakonec z té baby ty peníze dostaly a mně došly ted v září na účet. Kontaktovala jsem i Českou spořitelnu, u které mají účet...prý zablokovat účet může jen policie nebo soud...ale policie mi tvrdila, že už to zkoušeli a i přes ČOI, ale že to prostě nešlo. Trestní oznámení na jméno Kubeš jim ale stále chodí.Prý je ta paní Kubešová pomalejší a objednávky nestíhá vyřizovat, a tak to vzniká...prý tak 80% objednávek odejde v pořádku, to bych ale fakt ráda viděla. Mám ponaučení, už nikdy peníze předem a raději si vždy prověřit prodejce a tyto recenze.

Radím, nic nevzdávat a poslat alespoň to trestní oznámení, policie opravdu funguje a jsou ochotní pomoci, byla jsem mile překvapená.

• je to zloděj určitě u něj nic neobjednávejte.

Chtělo by to na něj podat hromadné trestní oznámení na šmejda.

• šmejd, co jenom sedí na prdeli a dostává od lidí prachy na účet a boží neposílá!!! na mail zareagoval až teprve po výhružkách policií, čoi, žp, fú atd... =o/// prý zboží pošle v nejbližší době, to jsem teda zvědavá! =o/
    • !!!!I TAK TADY NIC NEOBJEDNÁVEJTE!!!!! určitě ne platit předem, nikdy!!! jedině při převzetí, nebo si raději připlatit někde jinde, kde vám zboží dorazí! i při platbě předem!

podvodník!!!