• Byl jsem s manželkou v obchodě a byli jsme velice spokojeni,vynikající servis a velice kvalitní výrobky,mohu jen doporučit

100% spokojenost

• milá paní prodavačka
    • některé oblečení je lehce staromódní a výběr není zas tak velký

• Z počátku při nákupu milá obsluha
    • Nicmene,těhotenské kalhoty, které jsem koupila po druhem vyprani ztratily barvu. Poté, co jsem je na sebe vzala na dovolenou v cesk- saském Švýcarsku nevydržely ani 2 dny chození a na stech nech z vnitrni strany se úplně rozpadly, látka se prodrala u udělala se díra. Reklamace mi nebyla uznána. Na druhou stranu jsem byla osocena, ze jsem je asi špatně prala, hodně nosila atd. Každopádně si opravdu myslim, ze kalhoty by mely vydržet alespon při třetím oblečeni 10-15 km chůze a ne rozpadnout.
    • Stejně zkušenosti s tímto obchodem má bohužel i moje sestra.

Doporučuji nakupovat jinde a kvalitnější a levnější kalhoty!

• vyšší ceny oproti ostatním internetovým obchodům (např. u oblečení značky Bebefield)

mají odlišené ceny pro internetové objednávky oproti cenám za stejné zboží zakoupené bez předchozí objednávky v kamenném obchodě - pozor na to (např. za těhotenský podpůrný pás jsem v kamenném obchodě zaplatila o 200 Kč víc, než by mě vyšel při objednávce přes internet, naopak kojící polštář jsem v kamenném obchodě zakoupila o 200 Kč levněji, než je nabízen na internetu, takže se to nakonec vyrovnalo :-)

• - dlouhá dodací lhůta