• Obchod 100% doporučuji

Naprostá spokojenost s obchodem. Příjemné prostředí , velký výběr a velmi ochotný a vysoce profesionální přístup k zákazníkovi. Ráda se do obchodu vracím a mohu všem doporučit ;-)

Prima obsluha,fundovaná, dobře poradí. Velký výběr zboží. Díky za takový obchod v našem koutu Prahy.

• blízko metra a tram

Děkuji, vybral jsem si vše, co jsme potřebovali, zařídili mi i odvoz - zdarma!!! Maličkost, která potěší.

Veliká spokojenost s rodinným přístupem a ochotou. Menší obchůdek ,ale dobře zásobený. Dobrá dostupnost.

• Obchod můžu jen doporučit. Krásné zboží, moc milá obsluha.

• Skvele reseny a zasobeny obchudek, mila obsluha, pokud neco neni, radi objednaji. Velka spokojenost

• Výborná dostupnost, blízko metra..

3iroký sortiment, velký výběr a hlavně velice ochotný a vstřícný personál :)!!

• Lokalita u metra Strašnická
    • Vstřícný personál

Nakoupila jsem kompletní výbavičku pro miminko. Rodinná firma, příjemné prostředí, velmi vstřícný personál a osobní přístup. Vřele doporučuji všem.

• Nemá aktualizovanou nabídku.

• Značka Bravado je úžasná

• Asi zadne :-D
    • Nema zbozi skladem.

Poprve a naposled.

Objednala jsem v tomto eshopu zboží, které mělo být skladem. Po několika dnech jsem psala dotaz, zda tedy zboží bude. Z obchodu jsem totiž neměla žádnou zprávu. Reakce žádná. Až po dalších několika dnech přišla zpráva, že zboží není a nebude. Chápu, že zboží nemusí být a není to vina prodejce, ale v podstatě nulovou komunikaci nechápu a obchod z tohoto důvodu nedoporučuji.

• dobré ceny, svižná komunikace
    • zboží nebylo skladem, ale v e-shopu se nic takového nezobrazovalo

asi dobrý, ale možná by prodejce udělal dobře, kdyby častěji spravoval a aktualizoval informace o zboží v e-shopu.

• krátká doba dodání
    • v kamenném obchodě je zboží dražší
    • při osobním vyzvednutí nelze platit kartou

• Objednaný svetr neměli, nechávají ho vyrobit

• možnost v\zkoušet si zboží v prodejně
    • -

• Lze sehnat věci, které jsou jinde těžko k dostání.
    • Na webu slíbená sleva byla zřejmě jen lákadlo, jak dostat zákazníka do obchodu.

Nakoupila jsem zde naposledy.

• Dostupnost zbozi, Nicmene me zarazi cena za postovne pri nakupu kolem 2 000 Kc, e shopy mivaji obvykle nizsi postovne nebo zadne pri nakup nad XX Kc.
    • Telefinni cislo uvedene na e objednavce nevede primo k pozadovanym informacim ale do kamenneho obchodu

Libi se mi osobni pristup a ochota vyhovet zakaznikovi

• Nefer jednani!

Objednala jsem si zbozi, ktere se tezko jinde shani. Vyzvednuti jsem volila na prodejne.
    Mela jsem radost, kdyz jsem zjistila, ze je zde avizovana sleva 20% na veskere tehotenske nezlevnene obleceni!
    Podminkou byla fyzicka pritomnost na prodejne a vysloveni hesla.
    Na prodejne mi ale bylo receno, ze zbozi jiz zlevnene je!
    Podle definice slevy na webu, jsem na slevu mela narok a nedostala jsem ji!
    Pozor! Sleva je zrejme trik, jak dostat zakazniky do prodejny!

Tim jsem s nakupy v teto prodejne definitivne skoncila!