Malá firma s velkým potenciálem a úžasnými deodoranty. Nové deodoranty s vůní bylinek je naprostá bomba.

• skvělé zboží
    • rychlé odeslání

Rychlé vyřízení

• Rychlost, kvalitní zboží.

• jsem spokojena

pro mne výborné produkty a dodané včas a bez komplikací

Objednávka dorazila včas a v pořádku.

Vše bez problémů.

Velmi rychlé dodání, vše bez problémů.

• Používám krémové deodoranty, které mi krásně voní a jsou velmi jemné. Nedráždí pokožku. Mám už své favority (Aloe Vera a Cashmere) a objednávám si vždy větší balení na doma a menší na cesty nebo jako pohotovost do kabelky.
    Velmi slušné jednání. Protože objednávám pravidelně, dostala jsem dokonce krásný dáreček. Moc děkuji!

• Už asi tři roky nepoužívám jiné deodoranty, než ty od R&E, pravidelně se na stránky vracím. Vždy si jich objednám více v různých vůních a jsem s nimi moc spokojená, ochrání před nepříjemným zápachem klidně celý den. Nejraději mám Cashmere, Indický lotos a Jasmín. Nyní jsem do objednávky přihodila i novinku s vůní bylin, deodorant voní příjemně, už se těším, až ho vyzkouším. Balíček je vždy velmi rychle odeslán, za mě jednoznačně spokojenost.

• Super produkty

• S prírodným deodorantom značky RaE som veľmi spokojná. Konečne deodorant, po ktorom nesmrdi oblečenie a nemení sa jeho vôňa ani po aplikácii na telo. Skúsila som niekoľko prírodných deodorantom, ktoré po nejakej chvíli na tele naozaj zmenili pach, dokonca zhoršili zápach potu. U deodorantu RaE sa mi to nedeje, takže za mňa super výrobok.

• Skvělé parfémy, je možné si objednat pouze vzorek na vyzkoušení
    • Dodání je velice rychlé a bezproblémová
    • V minulosti jsem jako dárek dostala k objednávce deodorant ve stejné vůni a byl také velmi příjemný
    • Sympatická výroba ze zbytkového dřeva
    • Komunikace ze strany obchodu v pořádku

Celá rodina jsme si velmi oblíbili parfémy značky RaE, které opravdu skvěle voní. Pro muže doporučuji vůni Santalového dřeva a Corsaire. Pro ženy lotos. Jen je obrovská škoda, že přestali vyrábět můj nejoblíbenější Caribe. Mohla by po letech přibýt nějaká nová vůně :)

vše ok

• Úžasné výrobky, používám již několik let.

• Rychlé vyřízení
    • Dobře zabaleno

rychlost a ochota

Vše vyřízeno ke spokojenosti

Zboží přišlo rychle a v pořádku. A ty deodoranty krásně voní.