vše hodnotím kladně

• Rychlé vyřízení, slušné jednání

• našla jsem tu zboží, které v jiných obchodech nebylo

• Dotázala jsem se, zda zboží obdržím do Vánoc, páč všechno nebylo na skladě. Paní byla velmi vstřícná,hned se ozvala, zboží došlo opravdu rychle, moc chválím, děkuji.
    • Žádná

Vše super, neobjednávám naposled, fajn ceny, rychlé dodání, komunikace velmi dobrá. Jsem moc spokojená.

zkušenosti výborné

Super

objednaný produkt jsem bohužel neobdržela .Avizované zboží prostě nebylo.Nevím proč jej inzerujete na svých stránkách.

Reakce obchodu Radost od nás

zboží bylo na objednávku a bohužel bylo již u dodavatele vyprodané. Obratem jsem Vás o této nemilé skutečnosti informovala. Ne vždy se nám podaří skladovou dostupnost u dodavatelů uhlídat, ač se o to samozřejmě snažíme. Situace nás mrzí.

Nakupovala jsem zde již 3x. Velká spokojenost a ve srovnání s konkurencí super ceny. Doporučuji

• Mají zboží, které se již jinde nedá sehnat
    • Doprava jen společností Geis - tragédie

Vybíráte v klidu doma ,co potřebujete.

• Reakce obchodu byla rychlá, zboží zabaleno a doručeno v naprostém pořádku. Ceny výhodné.

Obchod každému doporučuji.

Skúsenosti mám veľmi dobré. Odpovedali mi na všetky moje otázky. A tovar ktorý som si objednala je kvalitný a veľmi pekný.

• Obchod proběhl velice rychle.

V obchodě je zboží, které jinde jen tak nenajdete. Bylo dobře zabalené a přišlo třetí den po objednávce. Super.

Trošku nepřehledné stránky,vybírala jsem si fotoalba,nejsou rozděleny podle velikosti,takže jsem nad výběrem strávila hodně času.

Naprostá spokojenost, super ceny

• Obchod vřele doporučuji. Vše rychlé a bez problému. Nakupovala jsem zde dvakrát a zboží v obou případech hezčí než na obrázku.

• Velký výběr svíček WoodWick
    • Dobré ceny

• Medvídky jinde neměli
    • Možnost nákupu v pohodlí domova
    • Široký výběr zboží

Obchod rozhodně doporučuji