• Jeden den byla zadána objednávka, druhý den bylo doručené zboží. Velmi rychlé jednání.

• Rychlé dodání, vše bez problémů.

Objednal jsem ve čtvrtek, v pátek mi dorazil e-mail, že nejsou schopni doručit mi zásilku do 3 pracovních dní. Odpověděl jsem, že objednávku ruším, protože z mailu nebylo patrné, kdy by zboží mohlo dorazit. Chvíli na to mi prodejce zavolal, že vše odeslat půjde (expedovat budou ještě v pátek a zboží dorazí asi v pondělí) a neví, proč mi zpráva dorazila. Pravděpodobně se jim v systému do odhadované doby doručení nezapočítávají víkendy (jen hádám). Toto by chtělo vylepšit. Jinak nákup bez problémů, zboží dorazilo včas.

Reakce obchodu QuillCz.Cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Popisovaný problém byl již vyřešen a odstraněn. Souvisel s platbou kartou, kdy po zaplacení kartou nastal "podivný" stav objednávky a odeslal se automaticky email, který vám přišel. Jelikož jste ten den nebyl jediný, řešil se tento problém s programátorem, který na chybu přišel a opravil ji.
    Hezký den
    Petr Brinček - QUiLL outdoor

• Rychlá komunikace

• Výhodný nákup v

Ochota, rychlost, vstřícnost, odbornost...

• Zboží

Perfektni.

• Dobrá cena, výborná komunikace, rychlé doručení

• Super rychle jednani

Objednal jsem širokou karimatku skladem u dodavatele dodání do 2 dnů. Za cca dvě hodiny jsem dostal mail, že dodavatel karimatku může dodat za 3 týdny, tak jsem objednávku zrušil. Mám pocit, že v dané situaci obchod reagoval svižně a férově. I mi nabízeli nějakou jinou karimatku, ale ono se širokých moc nedělá.

• Objednávka byla rychle vyřízena, rychle a v pořádku dodána.

• rychlé doručení
    • výborná komunikace

• Příjemná komunikace
    • Spolehlivost

• Super jednani a prakticke rady k nakupu.
    • Prodavac mel velke zkusenosti z produkty, ktere doporucoval

Zboží skladem, za dobrou cenu

Zboží (vše údajně skladem) odesláno týden po objednávce bez udání důvodu. Už jsem chtěl objendávku zrušit a objednat jinde. Jinak vše OK.

Reakce obchodu QuillCz.Cz

děkujeme za recenzi. Bohužel jsme neměli skladem tolik kusů karabin, které jsme museli doobjednat. Bohužel náš eshop zatím neumí zobrazit množství, které je na skladě k dispozici. Nicméně v nově připravovaném eshopu by tato funkce již měla existovat.
    Pěkný den a mnoho bezpečně nalezených metrů s novým matrošem.
    Petr Brinček

• Praktické a funkční věci za rozumné ceny
    • rychlost dodání
    • komunikace obchodu

Dobré a vstřícné jednání- velikost mně neseděla, proto jsem zboží vrátil.

• ochota vyřídit jakýkoliv požadavek zákazníka.