• Vše proběhlo rychle a bez problému.

• Vše rychlé, informace
    • Dobré ceny

• Rychlost doručení

• Kvalitní obchod

Spolehlivý obchod , rychle dodání

Rychlé jednání, během prvního dne zboží připraveno. Pokud nebyla požadovaná barva reproduktoru. Volali, zda mi mohou nabídnout jinou variantu.

Trošku vlažnější rozjezd, ale pak to bylo rychlé

Vše rychle vyřízeno, zboží v pořádku

• Rychle dodani, nizka cena. Bohuzel zakoupeny mobil mi nevyhovoval, vratil jsem ve 14ti denni lhute, obchod vratil penize bez problemu. V budoucnu bych urcite znovu nakoupil.

Zboží dodáno velmi rychle

• Rychlý ale jednani katastrofa ,dodnes nemám fakturu (doklad o zakoupení)

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

Fakturu obdržíte společně se zbožím. Zaslala jsem Vám ji teď pro jistotu ještě elektronicky.

S pozdravem,
    Kristýna, Quikset s.r.o.

• Široký výběr zboží a některé ve více barevných variantách.
    • Rychlost a super cena.

Opakovaný nákup,bez problémů

Skvělý obchod. Na prodejně jsem byl poprvé a byl jsem překvapen, co vše nabízí. Myslel jsem si, že odejdu bez rozhodnutí. Zaměstnanec prodejny mi nabídl produkty podle mých potřeb. Měl jsem z čeho vybírat a po jednoznačném rozhodnutí jsem odcházel s kupem domů.

• Rychlé dodání. Super cena

Potřeboval jsem rychle a doručeno bylo do dvou dnů, přesně jak bylo uvedeno na stránkách při objednání.

• Rychlé dodání z externího skladu
    • Super, bez problémů

Rychlost, spolehlivost, rozumné ceny

• Rychlé dodání. Lepší ceny
    • Příjemné jednání

Celková spokojenost. Koupil jsem svou první konzoli. Jsem zastánce PC. Překvapila mě rychlost jednání. Nevěděl jsem, jaká konzole je lepší. Slečna na telefonní lince mi poradila s výběrem na základě požadovaných herních titulů a spolehlivosti.

• Extra rychlé dodání.
    • Dobrá cena.

Nakoupila jsem zde na doporučení kamárada. Široký výběr telefonů a příslušenství. Nabídli mi i nalepení ochranného skla přímo na prodejně. Velký výběr bezdrátových reproduktorů.

• Přehledná nabídka
    • Super ceny
    • rychlé, vše ok.

Obal jsem nemohl koupit u jiného obchodu. Tento obchod měl zrovna obal, který jsem akutně potřeboval.

• Rychlé a bezproblémové jednani
    • Rozumná cena

Jsem velice spokojen s kvalitou služby a přátelskou cenou. Ve volbě rozhodovala cena.

Nakoupil jsem zde již po několikáté. Rychlé vyřízení. Rychlá reakce na mé dotazy ohledně vybraného produktu.

Vše v pořádku