• -
    • -

Perfektní vyřízení reklamace.

• Ochota operátorů
    • Ví o čem mluví, iPhonům rozumí
    • Cena mě přesvědčila
    • Zaběhlý obchod
    • Pozitivní recenze
    • Žádný problém jsem nenašel.

Obchod mě poradil bratr, který zde nakoupil již tři iPhony pro celou rodinu a je velmi spokojen. Já jsem koupil pro dceru iph5 a po týdenním odzkoušení je vše v naprosté pohodě.
    Telefon je za solidní cenu, mají vlastní servis takže pro dceru do školy ideální.
    Jednoznačně doporučuji.

• Cena a ochota
    • Budou se stěhovat do Plzně
    • 5-ka je ve výborné kondici
    • Mají servis
    • Nic, mohu jen chválit

Jsem z Plzně a dojel jsem si do Borovna. Musel jsem si sice počkat než na mě přišla řada, ale dobře jsem si vybral a jsem spokojen.
    Doporučuji všem.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za Vaši reakci a jsme rádi, že obchod proběhl v pořádku. Budeme se těšit na další spolupráci :)

• ochota operátorů
    • neodpovídají na e-maily ani kontaktní formulář
    • na zásilku čekám více jak 2 týdny!
    • nepřišlo sledovací číslo
    • sídlo až u Plzně

Objednala jsem si iPhone 5, kategorie B. Skvělý poměr cena/výkon. Hned po odeslání objednávky mně přišel e-mail, že nemají telefon naskladněný a že se s dodávkou zpozdí. Telefon mně měl být dodán do 5-7 dnů (pracovních předpokládám). Šestý pracovní den jsem psala do obchodu e-mail, že mně telefon stále nepřišel a nevím ani o tom, že by byl předán PPL. Na ten mi nebylo odpovězeno. Dva dny na to jsem do obchodu volala, telefon zvedl velmi milý pán a řekl mi, že jim telefony dorazily teprve včera, ale, že mně to hned připraví a ještě ten den odešle. Do mailu ale nepřišlo žádné sledovací číslo. Jedenáctý pracovní den od objednání, kdy jsem telefon stále neměla, jsem opět psala do obchodu, tentokrát přes kontaktní formulář, na ten mně opět nebylo odpovězeno. Hned druhý den poté jsem tedy opět volala, po dlouhém zvonění někdo zvedl telefon, vylíčila jsem mu svůj problém. Pán mně řekl, že telefon opravdu odeslali jak řekli, ale že ho nejspíš PPL ztratila. Když jsem se nabídla, že si zavolám sama na zákaznickou linku PPL, řekl mně že to udělá , že telefon je u PPL už elektronicky nedohledatelný a že hned jak ho najdou pošle mi e-mail. Přišlo mně to divné, že by to nešlo dohledat, ale byla jsem ráda, že se nemusím rozčilovat ještě s PPL. Dnes je to druhý den od posledního telefonátu firmě Quikset, e-mail nepřišel. Nevím jak mohla PPL ztratit balík, pokud jim ho tedy firma Quikset vůbec předala a jak dlouho ho budou hledat. V pondělí to budou přesně tři týdny co na telefon čekám. Jsem už skutečně dopálená, chápu že mají mnoho objednávek, ale telefon jsem měla mít už před týdnem doma.
    Četla jsem mnoho pozitivních recenzí, které mě přesvědčily, abych iPhone objednala právě odtud. A jsem velmi zklamaná, že musím udělit recenzi NEGATIVNÍ. I kdyby byla chyba na straně PPL, tak to má řešit firma Quikset, ne já. Doufám, že telefon dorazí ve skvělém stavu, aby alespoň trochu vykompenzoval čekání a starosti s tím spojené.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

momentálně neeviduji žádné nevyřízené objednávky či resty. Jelikož jste recenzi napsala bez jakéhokoliv jména či podpisu, nejsem schopný dohledat žádné informace ohledně Vaší objednávky. Nebudu zde tedy spekulovat, na jakém depu PPL se balík nachází, či jaký je status objednávky. Doporučuji zavolat k nám do firmy na číslo 374 440 136, kde je každý pracovní den operátor od 9 do 16 hodin připravený Vám pomoci. V případě, že došlo opravdu ke ztracení či odcizení zásilky u PPL, věc je jistě v šetření, avšak berte v potaz, že PPL má na vyjádření ohledně škodné události cca 30 dnů. Celá záležitost mne mrzí, avšak důrazně doporučuji v případě jakéhokoliv problému či nejastnosti komunikovat na přímo s námi, nikoliv pomocí třetích stran - Heureky. Naši operátoři jsou zde proto, aby Vám s řešením problému pomohli a našli jste cestu k Vaší spokojenosti. Děkuji za pochopení.

jednatel společnosti

• Zatím asi nejlepší eshop, kde jsem nakupoval
    • Cena výborná
    • Poradili po telefonu a pak jsem si přijel vybrat přímo do Borovna
    • Jsou sehraný tým
    • Pracují v profesionálním prostředí
    • Do Borovna jsem jel ze Slovan v Plzni- přivítal bych výdejní místo v Plzni a pro mě do budoucna i servis

Bezchybná a vstřícná obsluha. Příjemné prostředí v nově zrekonstruovaném objektu. IPhone 5S drží a já mohu jen chválit.
    Doporučuji všem a kdo to má do padesáti km tak je lepší si dojet vybrat na místo.

• Ochota
    • Vlastní servis
    • 5S je jako nový- pouze jeden skrabanec, ale mam to v B

Jsem spokojen, telefon je zcela funkční a jinde bych si musel dost připlatit. A přesvěddčil mě o jejich servis. Takže já je doporučuji.

jednatel společnosti

• Vlastní servis se mi líbí - velké plus do budoucna
    • Dodávka druhý den
    • Iph4 vdobrém stavu

Finančně jsem dosahl jen na čtyřku, ale jsem nadšen. Za tu cenu je to super kauf! Zatím žádný problém.
    QUIKSET DOPORUČUJI!!!!!!!!!

jednatel společnosti

• poněkud dlouho trvalo doručení
    • spona na vyjmutí sim nebyla v balení
    • sluchátka byli pokroucená a poohýbaná

Telefon jsem objednal v neděli a dorazil ve čtvrtek, i když na internetu bylo k dostání ihned.Zatím telefon drží jak po stránce baterie tak i v celku a jsem spokojen nad míru
    (5s 16gb A+).Měl jsem strach ale vyplatilo se.Žádné záseky zatím plynulý chod zvuk telefonu je fakt špičkový...

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

v balení kategorie A+ je spona schovaná uvnitř balení v papírových manuálech. Doporučuji prozkoumat balení a zajisté jej najdete. Momentálně jsme vyřizujeme mnoho objednávek a stane se, že některé expedujeme až následující pracovní den. Za to se omlouvám. Jinak mne těší, že jste s telefonem spokojen.

• Rychlé doručení
    • Odpoví na všechny otázky
    • Telefon vypadal jako nový
    • Neoriginální displej, který se promačkává
    • Při plném výkonu bluescreen a restart telefonu
    • Přehřívající se nabíječka
    • V krabičce chyběly nálepky a manuál

Koupila jsem si zde iPhone 5s 64gb kategorie A+. U této kategorie jsem očekávala, že telefon bude jako nový. Když přišel, byl skvěle zabalený a neměl žádný škrábanec, avšak displej nebyl originální (což bych i přežila) ale i po lehkém zatlačení se celý telefon promačkával a dělal na displeji takové ''fleky'' a to i při zatlačení zezadu.
    Při zkoušce Antutu Benchmark poprvé hodil modrou smrt a asi na 3 minuty úplně zamrzl. Antutu se povedlo dokončit až na 5. pokus - výsledek asi 40 000 bodů. Telefon nepadal jen u Antutu, ale i při delším hraní GTA IV (iPhone 4s tuto hru zvládá bez problémů)

Když jsem jim před nákupem do Quiksetu volala, bylo mi řečeno, že telefon kategorie A (dokonce i B) musí mít 100% funkční základní desku a že tam na to mají profíky. Také slibovali, že všechny díly jsou originál. Pokud telefon, co mi poslali, považovali za 100% funkční, tak to zas takoví profesionálové nebudou. Telefon jsem vrátila v době 14 dní a během pár dní mi Quikset vrátil peníze.

Připlatila jsem si pár tisíc a koupila iPhone nový. Displej se nedá srovnávat. I když zatlačím větší silou, s telefonem to nic neudělá.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

telefony kategorie A+ jsou repasované. Tzn. že mají měněné určité díly. Po telefonu Vás operátor ujistil správně, že u kategorie A / B jsou díly původní a neměněné. To samé by ovšem mělo platit i pro kategorii A+. Musím Vám dát zde bohužel za pravdu, jelikož jeden z našich dodavatelů nám poslal zásilku nekvalitních telefonů, mezi kterými byl i ten Váš. I díky Vašemu upozornění jsme veškeré telefony vrátili a tohoto dodavatele vyřadili ze seznamu našich obchodních partnerů. Nyní jsou již telefony kategorie A+ v takovém stavu, který deklarujeme.

Quikset s.r.o.

• Ochota
    • Přehlednost eshopu
    • Dodávka dle domluvy
    • IPhone v super stavu

Vše co slíbili, dodrželi. Mám pouze čtyřku, ale jsem s ní spokojen a cena je bez konkurenční.
    Doporučeno všem.

jednatel společnosti

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.