• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Cena asi fakt nejlepší
    • IPhon4 v B kategorii předčil moje očekávání
    • Dodáno druhý den
    • Myslím, že obchod a servis přímo u nás v Praze by byl dobrý

Studuji a nemám na nový iPhon. Ale je to pořád ta nejlepší značka. Koupila jsem u quiksetu čtyřku a vše funguje jak má. Jsem fakticky spokojená. Váhala jsem, ale čtyřka fakt stačí.
    Quikset chválím a doporučuji. Prodají jak nové, tak i použité zboží a vše na profi úrovni. Takže žádný sekáč, ale kvalita za slušnou cenu. Jen tak dál........

• Ochota je na úrovni a pomohlli mi s výběrem
    • Dodávka druhý den

Absolutní spokojenost. Koupil jsem 6S nový telefon za nejlepší cenu na internetu. Originál zabalený. Vše funkční. Mám již na vánoce a ještě zde provedu nákup 5S, doufám, že stejně ta výhodně. Doporučuji Qouikset všem, kdo chce dobře a levně nakoupit na vánoce.

• skvělé ceny,
    • kupovala jsem si iph5s třídy A, musela jsem sice reklamovat, ale přišel mi jiný a ve skvělém stavu.
    • rychlé dodání,
    • můžu jen doporučit, těm co váhají :)
    • nejde mi akorát nabíječka,

Já jsem s nákupem spokojená a doporučuji všem co uvažují nad nákupem právě u Quikset.

• Ochota při prodeji- poradili mi s výběrem
    • Pozitivní komentáře
    • Skoro deset let na trhu

Původně jsem koupila jablíčko 4. Po diskusi s kamarádkou jsem se ale rozhodla pro iPhone 5S. Probrala jsem to s technikem u qikset a ten mi pro moje účely také doporučil 5S. Takže jsem chtěla mobil vyměnit a do týdne jsem měla doma nový.
    Je to ochotný prodejce. Mohu jen doporučit.

• Kategorie B odpovídá popisu
    • Technik mi pomohl s nastavením- můj první iphon
    • Balíček přišel o den déle

Po týdnu jsem spokojená. Firmu QS doporučuju. Solidní přístup prodejce.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dobrá cena
    • Dobře poradí
    • IPh 5S mi doporučili a jsem spokojená
    • Mají dost často obsazeno, takže jsem se často dovolala až napotřetí

Po dvou týdnech provozu musím konstatovat naprostou spokojenost. Co jsem nevěděla, to mi poradili jejich technici. A za tu cenu to byl dobrý obchod. Quikset doporučuji všem.

• Kvalita telefonu, v kategorii A - od nového nelze rozeznat
    • Lepší cenu jsem nenašel
    • Jsou to fakticky profíci kteří nejen prodávají ale i poradí a servisujou
    • Milý a pohodový obchůdek
    • Chybí mi pobočka v Budějovicích

Po týdnu musím dát palec nahoru. Ten, koho zajímá cena výkon tak bude spokojen. Se vším mi poradili a iPhone bez závad.
    Quikset doporučuji.

• NEJHORŠÍ OBCHOD NA SVĚTĚ !! Mobilní telefony jsou šroty, po půl roce se vám rozpadnou. Doporučuji na této stránce nekupovat !!

Obsluha ze začátku příjemná, při reklamaci namyšlená

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

zabýváme se prodejem zejména kvalitních a pouze originálních telefonů od společnosti Apple. Ještě jsem neslyšel a nezažil, že by se Apple iPhone někomu "rozpadl". Ano, stát se to může, ale přiznejme si upřímně, vlastní vinou. Bohužel nemohu na Váš negativní komentář reagovat a jakkoliv Vám pomoci, jelikož informace jsou zavádějící. Také moc nerozumím nařčení, jak může být člen našeho pracovního teamu při přijímání reklamace namyšlený. Není mi jasné, na co může být člověk při přijímání reklamace od zákazníka namyšlený. Pokud nejste opravdu s nákup na quikset.cz spokojen a tento komentář není jen dobrým projevem vůle konkurence, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected] a my Vám rádi pomůžeme. Doporučuji být při psaní emailu konkrétní.

S pozdravem,

Ondřej Moulis
    jednatel společnosti

• Kategorie B odpovídala A
    • Komunikativnost
    • Ochota
    • Neoriginální nabíječka k Iphonu,musel jsem koupit novou

Telefon jsem kupoval v záři a do teď jede bez jediné chyby. Mrzí mě,že nebyla přiložena originální nabíječka. Obchod doporučuji!