Všechno proběhlo v pořádku. Airpods fungují skvěle

• 0perativni,neni co řešit.
    • Nemá

spokojenost

• Chválím Heuréku za zpracování změny objednávky
    • Přivítal bych přidání Zásilkovny jako možnosti doručení

Obchod reagoval rychle, dodání proběhlo v pohodě; to je ale asi samozřejmost. Doporučil bych přidat možnost doručit do boxu Zásilkovny; kurýr DPD si to se zbožím přihasil, zrovna když jsem byl na meetingu.
    Objednávkový formulář obchodu bych doporučil rozšířit o možnost zadání odlišné dodávací adresy od fakturační; v procesu zadávání jsem tuto možnost hledal marně, takže nakonec jsem změnu dodací adresy řešil (úspěšně) přes Heuréku, skrze kterou bylo zboží objednáno (a paní na lince za to chválím).
    Zboží samotné (tablet Xiaomi Pad 6) hodnotit nemohu, neb bude vybaleno až pod stromečkem. E-shopu bych doporučil rozšířit nabídku také o příslušenství za rozumnou cenu (Xiaomi Pen, popř. klávesnice), ať to člověk nemusí shánět po všech čertech (či přes Alíka).

Asi je to už předvánočním časem, ale celkem trvalo vyřízení objednávky a dodání zboží, ač bylo placeno okamžitě kartou online.
    Na druhou stranu zboží dorazilo a je skvěle zabalené, což u tabletu je velmi dobře ;)

Super kšeft. Dobra cena. Výrobek zatím zabaleny ale dorazil i to se počítá

Kategorie A má 89% stav baterie a je obouchaný na rámu.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

předně bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou důvěru a zakoupení mobilního telefonu na našem eshopu. Pokud nejste spokojený se zakoupeným použitým telefonem kategorie A, rádi Vám ho vyměníme za jiný, který bude v lepším vizuálním stavu a s baterií v lepší kondici. Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu, abychom mohli výměnu realizovat. Náklady na poštovné jdou samozřejmě za námi :-)

S pozdravem,

Team Quikset s.r.o.

Výborná cena, zboží v pořádku, vše OK. Pozdní dodání způsobené také Českou poštou a víkendem.

Rychlý, přesný, spolehlivý.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Výborná cena, rychlé dodání.

• Příkladná komunikace se zákazníkem.
    • Rychlost doručení objednávky.
    • Dobrá cena
    • viz poznámka níže

Celkově velmi kladné hodnocení, ale menší zklamání v kvalitě dodaného zboží. I když označeno jako rozbalené, tak bych očekával o trochu lepší životnost baterie v telefonu - aktuálně bylo/je 94%.
    Jinak vše ostatní OK.

rychlé vyřízení objednávky

• výběr a rozmné ceny

Dobré ceny, vstřícná komunikace, rychlost doručení objednávky

Nevím, zda obchod doporučit. Zboží stále na cestě. Problém spíše asi u České pošty, která je opravdu tragická:-(

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

mrzí mne Vaše negativní zkušenost s Českou poštou. Česká pošta je každoročně v předvánočním období nejvytíženější kurýrní služba. Bohužel to se pak odráží na době a kvalitě doručení zásilek. Na našem eshopu nabízíme i další přepravní společnosti - DPD, zásilkovna a DHL. V předvánočním období doporučujeme svěřit svou zásilku přepravní společnosti DPD. Zde registrujeme vysoké procento doručení zásilky do 48 hodin od odeslání i v listopadové a prosincové špičce.

S pozdravem,

Team Quikset s.r.o.

• Dobré ceny
    • Slabý výběr dopravy

Zboží skladem údajně expedují do 48 hodin. Ve skutečnosti spíše do 72 hodin.

V mém okolí se podobný obchod nenachází. Oceňuji možnost pohodlného nákupu.

• Vše v pořádku, rychlá komunikace i doručení