Quikset s.r.o.

Ověřeno zákazníky

682 recenzí z celkového počtu 1154 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Quikset s.r.o. získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Quikset s.r.o.

Jan Přibyl

Přidáno: včera, 11:43

• klamavé informace

Kupoval jsem iPhone SE jako nový, nicméně byl mi dodán "repasovaný" kus, krabice k telefonu není originální a nesedí barva telefonu dle výrobního čísla. Zároveň byl dodán neoriginální adaptér, který obratem poslali nový, nicméně taktéž kopii. I přesto, že je to porušení kupní smlouvy, zatím nebudu řešit. Obchod i tak ale doporučuji, ovšem nesnažte se klamat spotřebitele.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

v našem eshopu je možné zakoupit jak nové, tak použité a renovované zboží značky Apple. Pokud si nejste jist stavem zboží, jež jste obdržel, prosím kontaktujte nás skrze email - info@quikset.cz a my případ ihned prošetříme. V případě, že na expedičním oddělení opravdu došlo k pochybení, tak jak uvádíte, bude Vám mobilní telefon okamžitě vyměněn za jiný, správný model.

Přes problém výše děkujeme za doporučení nákupu u nás. Přesto bych Vás chtěl ujistit, že se nesnažíme klamat spotřebitele. Jsme firma působící na českém trhu více jak 10 let s širokou základnou spokojených a vracejících se zákazníků - to je náš cíl. Proto bychom byli rádi, abyste nás kontaktoval a my mohli situaci prověřit a v případě zjištění pochybení vše napravit. Věřím, že se vše brzy vysvětlí.

S pozdravem,

Ondřej

Přidáno: 20. ledna 2018

• Zaruka jen jeden rok a v baleni nebyla Česká zásuvka

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

na vše použité a repasované zboží poskytujeme platnou záruku 12 měsíců. Tato záruka je možné za poplatek rozšířit na 24 měsíců a to při vložení zboží do košíku. Pokud jste tak neučinil a měl byste o rozšíření zájem, můžete nás kontaktovat na info@quikset.cz a domluvit se na prodloužení.

Český adaptér je vždy přiložen v poštovní krabici a je součástí každé dodávky použitého a repasovaného zboží.

Děkujeme za doporučení.

Ondřej

Jiří

• Rychlost vyřízení
  • Osobní komunikace

Přidáno: 20. ledna 2018

Zboží neměli skladem ikdyž na stránkách měli napsáno skladem. Na e-mail moc neodpovídali. Informace jsem se dozvěděl až z chatu na webu.

Tomáš

Přidáno: 17. ledna 2018

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přidáno: 16. ledna 2018

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za hodnocení a za nákup. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že Vás potěšily naše skvělé ceny.

Přidáno: 13. ledna 2018

• Kvalita použitého zboží
  • Roční záruka na použité zboží
  • Doba odeslání
  • Dlouhá čekací doba na odpověď mailem

Můj druhý nákup v tomto eshopu. Poprvé, před 2 lety bylo vše v pořádku, komunikace ok, doručení za 2 dny od objednávky.
Nyní jsem vybral zboží skladem s expedicí do 24 hodin - jak píší na stránkách. Ihned jsem zaplatil online, kartou. Zboží bylo odesláno až po 4 dnech od objednání! Takže v tomhle za mě určitě zhoršení..
Nicméně telefon je OK, vybíral jsem v kategorii B a opravdu má minimální známky opotřebení (pár teček na zádech-vyřeší stejně kryt).

Obchod můžu doporučit i když NEjsem 100% spokojený, hlavně s dobou expedice z eshopu, za kterou nemůže dopravce.
Komunikace mailem taky trochu vázne - odpovídají až další den.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme Vám za doporučení a především za opakovaný nákup. V období mezi svátky jsme měli jeden den celofiremní dovolenou, abychom si po náročném náporu před Vánoci maličko odpočinuli, proto vznikla drobná prodleva v komunikaci a odeslání objednávek. Za tuto skutečnost se omlouvám, nicméně věřím, že radost z pěkného iPhonu za skvělou cenu Vám drobné čekání vynahradila. Budeme se na Vás těšit při dalším nákupu a určitě opět dosáhneme standardu, na který jste u nás zvyklý.

malis

Přidáno: 10. ledna 2018

• Priznive ceny
  • u telefonu uvedeny darek nedorazil - potencialni problem pri vraceni
  • v predvanocnim case zbozi odeslano 4. pracovni den

V komunikaci byl e-shop aktivni, zbozi co nebylo na sklade odeslali dodatecne jen za jedno dopravne.
Rychlost dodani v predvanocnim case nikterak oslniva 5 pracovnich dni.
K iphonu inzerovali darek ochranne sklo, ten vsak nedorazil ani v dodatecne zasilce. Je to par stovek, tak jsem nad tim mavnul rukou, ale pokud by nekdo chtel telefon vracet, mohl by se dostat do problemu s navracenim darku, ktery nedostal - mohli by tvrdit, ze dostal a jak dokazovat opak...
Muze to vsak byt varianta k nakupu, neb maji vcelku priznive ceny.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za hodnocení. Sklíčka jsme bohužel v moment odeslání Vaší objednávky neměli skladem, ale nechtěli jsme zdržovat odeslání samotného telefonu a proto jsme do všech balíčků, které v těchto dnech odcházely, vložili omluvný vzkaz s informací, že sklo bude samozřejmě doposláno. Předpokládám, že ho již máte dávno doma :-) Přesto se znovu za komplikaci při Vaší objednávce omlouvám a jsem ráda, že se zakoupeným zbožím jste spokojený.

Přidáno: 9. ledna 2018

Rychle vyřízená objednávka v perfektním stavu.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za pozitivní hodnocení a za nákup na našem eshopu. Jsme rádi, že jste spokojen se zakoupeným produktem a budeme se těšit na Váš případný další nákup.

Jirka

Přidáno: 9. ledna 2018

• Bezkonkurencni cena
  • K nakupu jsem mel dostat sklicko jako darek, zrovna nebylo skaldem, treba jeste prijde

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za pozitivní hodnocení nákupu. Sklo Vám bude (nebo možná již bylo) samozřejmě doposláno. V balíčku, ve kterém Vám přišel iPhone, byste měl mít krátký omluvný dopis, že dárek není přiložen, jelikož jsme je aktuálně neměli skladem, za což se omlouváme. Děkujme Vám za nákup a přejeme maximální spokojenost se zakoupeným zbožím.