Super cena JBL Xtreme 3.

Již 2. nákup nových produktů značky Apple, spokojenost.

• Skvělý zákaznický přístup

Byla jsem spokojená kočárek přišel v pořádku i brzo ani jsem nečekala že ho budu mít pro pravnucku tak brzo doma moc děkuji

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za udělení 100 %. Máme radost, že jste ocenila rychlost expedice zboží.

• nejnižší cena

již několikátý nákup, vždy spokojenost

Team Quikset s.r.o

• milá slečna na prodejně

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Team Quikset s.r.o.

• Zboží dobře zabaleno, odesláno rychle. Spokojenost.

Team Quikset s.r.o

Můj první obchod,vše v naprostém pořádku.Mohu doporučit všem

Team Quikset s.r.o

Rychlost a ochota resit problem

Dobrý den Radko,

jsme potěšeni, že jste ocenil náš zákaznický servis a rychlost expedice zboží. Děkujeme Vám za recenzi i za nákup.

• Velice spokojená

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojena.

Rychlost dodání

• líbivé ceny, ale za jakou cenu - viz nevýhody
    • nekomunikuje !!!
    • zboží skladem - skladem zřejmě není
    • nedodržuje své vlastní lhůty
    • totální bezmoc, člověk neví na čem je. Jestli vrátí peníze, anebo za týden přijde zboží, které za těchto podmínek už nechce

Jeden z nejhorších eshopů za poslední dobu, se kterým jsem se setkal. Totální nekomunikace ze strany obchodu. Zboží skladem, zaplaceno ihned při objednávce v brzkých dopoledních hodinách (očekával jsem odeslání obratem a zboží druhý den doma, jako u jiných eshopů), eshop se holedbá, že odesílá hned nejpozději do 48h. Zboží neodeslal ani do 72hodin od zaplacení. Na emaily nereagoval. Následovalo zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy s tím, že požaduji potvrzení přijetí odstoupení. NIC. Za dva dny vrátili peníze, díky Bohu. Měl jsem si přečíst negativní recenze na internetu. Jako spousta dalších - eshop nedoporučuji.

Vážený zákazníků,

velmi nás mrzí, že jste s nákupem nebyl spokojený. U Vámi objednaného produktu uvádíme expedici do 48 hodin, Vaše objednávka byla v této době řádně připravena a měla být odeslána následující pracovní den ( došlo tedy k menšímu zpoždění - 24 hodin). Na základě Vašeho e-mailu, kde jste poprosil o storno objednávky, Vám byli ihned odeslány peníze zpět. Jelikož je pro nás spokojenost zákazníků na prvním místě, nabídli jsme Vám za menší zdržení Vaší objednávky kompenzaci v podobě dopravy a dárku zdarma, na kterou jste bohužel nereagoval.

Tým Quikset s.r.o.

Vše OK. Jedná se o originály Samsung.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

děkujeme za skvělé hodnocení i za provedený nákup.

Team Quikset s.r.o.

Nedodržení lhůty na expedici 48 hod od objednání. Komunikace až po mé intervenci. Velmi neprofesionální .

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

předně bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru a objednání zboží skrze eshop quikset.cz. Velmi se Vám omlouváme za komplikace u Vaší objednávky. Bohužel došlo ke zpoždění expedice z důvodu výpadku našeho účetního systému - tuto informaci jsme také uvedli na našich webových stránkách, aby byli zákazníci řádně informováni.Jakmile došlo k opravě, Vaší objednávku jsme ihned odeslali. Jako omluvu jsme Vám zaslali zboží s dopravou zdarma.

Těší nás, že i přes problémy s expedicí jste si produkt ponechal a jste s ním spokojen.

• nejnižší cena
    • Česká pošta doručila zboží express
    • Žádná komunikace.
    • Nemám potvrzení objednávky, ani elektronickou fakturu.
    • Pokud bych neurgovala přes Heureku, pravděpodobně nemám zboží dodnes.
    • Zboží bylo vychystané až po urgenci Heuréky.
    • nedodrželi informaci uvedenou na e-shopu o expedici do 2 dnů.
    • E-shop v reakci na recenzi mlží a uvádí nepravdivé informace.

Jsem ráda, že jsem využila nákup přes portál Heureka, který se mnou na rozdíl od obchodu komunikoval obratem.

Edit: V reakci na recenzi tvrdíte, že jste na e-shopu informovali o problému. Na e-shopu bylo pouze upozornění, že máte do 5. inventuru. A to i po tomto datu.
    Z Vaší firmy mě nikdo v průběhu obchodu nekontaktoval. Nabídku na dopravu zdarma bych přijala s povděkem.
    První kontakt z Vaší firmy byl až 7.2. tedy přesně měsíc od objednávky a tři týdny po doručení zboží.
    Cituji Váš e-mail: "Rádi bychom Vám za odstranění recenze na Heurece.cz nabídli peněžní kompenzaci 300 Kč zpět na Váš účet."

Jelikož v objednávce byla kompenzační pomůcka pro syna, opravdu jí vracet nebudu. Pouze bych tím poškodila syna, který by musel čekat na novou a způsobila nám tím komplikace.

Reakce obchodu Quikset s.r.o.

předně bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru a objednání zboží skrze eshop quikset.cz. Velmi se Vám omlouváme za komplikace u Vaší objednávky. Bohužel došlo ke zpoždění expedice z důvodu výpadku našeho účetního systému - tuto informaci jsme také uvedli na našich webových stránkách, aby byli zákazníci řádně informováni (portál Heureka.cz o tomto problému také věděl). Jakmile došlo k opravě, Vaší objednávku jsme ihned odeslali. Kolegyně Vás také následně kontaktovala a nabídla Vám kompenzaci v podobě dopravy a dárku zdarma, na kterou jste bohužel nereagovala.

Těší nás, že i přes problémy s expedicí jste si produkt ponechala a jste s ním spokojena.

• Rychle odeslání objednávky , rychlá komunikace

Všechno proběhlo hladce a rychle Doporučuji

spolehlivost

• výběr
    • ceny
    • horší dodací lhůta (týden), ale bylo to těsně před vánocema

Dobrý výběr a lepší ceny. Horší dodací lhůta (týden), ale bylo to těsně před vánocema, což se dá pochopit. Uvítal bych ale průběžnou informaci ....

• dobrá cena
    • spolehlivost nemohu soudit při jednom z nákupu, ale vypadá to dobře

nevím o žádné