• Sortiment
    • Nevim

Nakupovala jsem podprsenky, dve perfektni, treti neodpovidala velikost... ale dalo se to predpokladat, byla tam velika sleva.....

delší dodací lhůta oproti anonci v obchodě, jinak spokojenost

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Doporučujem, perfektná komunikácia.

• Dlouhá dodací lhůta.

Dlouhá dodací lhůta, avšak byla jsem informována
    e-mailem, že zboží bude dodáno ihned jakmile bude
    skldem.

• Značkové spodní prádlo skladem s rychlým dodáním. Doporučuji
    • Zbytečně velká krabice na malou krabičku s objednaným zbožím.

Jsem spokojená, určitě obchod využiji znovu. Doporučuji.

• Bez poplatku posty
    • Nedostatek zboží

Dobrý obchod

• přehledné stránky
    • možnost objednat i zboží, které již je v kamenném obchodě nedostupné
    • po prvním nákupu nemohu hodnotit, žádné zásadní slabiny jsem nezaznamenala
    • drobnou slabinou byla dodací lhůta, ale byla zdůvodněna nutností doobjednání zboží

s obchodem jsem spokojená a určitě využiju jeho služeb i k dalším nákupům

• Ač je zboží skladem,nejsou víc než 10 dnů schopni toto zboží vyskladnit.Garantovali dodání do Vánoc,ale zůstalo jen u slibů!!!

• rychla expedice
    • slusny vyber zbozi
    • u nektereho pradla uveden kod barvy, nikde se mi ale nepovedlo dohledat vzornik, takze jsem nevedela, co bych si objednala
    • po objednani prisel info email, ze je nabidka prijata, zaroven ale i email z eshopu jineho jmena (avsak se stejnymi kontaktnimi udaji), ze objednavka byla zrusena. je to velice zavadejici a matouci.

jak se mi libi nabidka a okamzita dostupnost zbozi, tak se mi nelibila komunikace obchodu.

Reakce obchodu QPrádlo.cz

Děkujeme za recenzi i hodnocení a omlouváme se za technickou chybu při objednávce.

• vše v pořádku

• přehlednost
    • jednoduchost
    • spolehlivost

Náhodný výběr obchodu, který moji důvěru nezklamal,zboží dodal rchle a v pořádku i s malou pozorností.Doporučuji.

• Možnost výběru
    • zboží nedostanete ani po měsíci po objednání

Už si zde nikdy nic neobjednám

Bohužel musím negativně hodnotit. V předvánočním shonu jsme vybírala obchod, kde mají zboží skladem, tudíž předpokládám ihned k odeslání, nikdo nepsal, že se prodlouží dodávka na 14 dnů. Až po urgenci z mé strany jsem se dozvěděla, že zboží do Vánoc rozhodně nedorazí. Je pak pravdou, že komunikace byla rychlá a ze stornaci objednávky nedělali vědu. Přesto bych doporučovala mít aktuální dodací doby na internetu.

• Přehledný obchod, velký výběr zboží, které je skladem.
    • Rozhodla jsem se nakoupit v tomto obchodě, protože jsem zde našla to, co jsem hledala a doba dodání byla max. do pěti dnů.

Krásný a přehledný obchod, s krátkou dodací lhůtou, velmi dobrá komunikace, vřele doporučuji.

• Zboží skladem

Značkové spodní prádlo skladem s rychlým dodáním. Doporučuji