Velmi dobrý nápad na cesty, káva velmi dobrá

Mnou vybrané zboží sice nebylo na skladě, obratem jsem dostala e-mail s návhrem řešení, vybrala jsem si jinou barvu a vše bylo v pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky i předání zboží

Můj prví nákup na tomto internetovém obchodě byl bez jaýchkoliv problémů. Vynikající komunikace ( možnost výběru pomletí kávy), výhodné ceny, bezproblémové doručení a včasné doručení.

Reakce obchodu Qava.coffee

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Věříme, že káva bude chutnat. Tým Qava.Coffee.

Mám možnost vyzkoušet pomocí balených vzorků všechny druhy Qavy, na požádání je mi doručena mletá (jemná, hrubší, dle mých požadavků) či v celých zrnech. Mezi objednávkou a doručením je pár dnů.

Zatím mi zboží nebylo doručeno. A na poště také není, nikdo mne nekontaktoval. Takže za mne velké mínus.

Reakce obchodu Qava.coffee

Dobrý den, doufáme, že náhradní balení dorazilo tentokrát v pořádku a už jste měl možnost si pochutnat na naší kávě. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na [email protected].

• Doručeno bez dodaciho listu, doruceno v krabici od bot, jen hola konvicka. Nedoporučuji , jiz objednávam léta ale toto,hrůza, již nikdy více.

Reakce obchodu Qava.coffee

Dobrý den, velice nás mrzí, v jakém stavu Vaše objednávka dorazila. Vzhledem k tomu, že zboží obyčejně odesíláme v hnědých krabicích, je možné, že došlo k poškození zásilky během přepravy a následného přebalení v depu dopravce. Faktury zasíláme v elektronické podobě na email, který byl uveden u objednávky. Pokud máte jakékoliv pochybnosti ohledně kompletnosti či způsobu dodání, prosím kontaktujte nás na [email protected]. Děkujeme.

Byla jsem velmi spokojena. Ochota, vstřícnost, super:-)

Reakce obchodu Qava.coffee

Dobrý den, děkujeme za recenzi a věříme, že zboží Vám bude dobře a dlouho sloužit! Tým Qava.Coffee

• Obchod komunikuje velice skvěle, když jsem jim napsala, že ještě zboží nebylo doručeno, hned mi paní volala i psala a poslali mi dokonce o něco víc balíčku kávy zdarma.
    • žádné nemám

• rychlé zaslání
    • bez možnosti vyzkoušet před nákupem

• velmi nizke ceny oproti konkurenci
    • dodaci lhuta

objednal jsem si 1l konvici, ktera podle webu mela byt na sklade a dodana do 3 dnu

dalsi den mi pani z e-shopu volala, ze 1l nemaji a ze bude tak za 2 tydny. Potreboval jsem ji jako dar, takze jsem rekl, ze nemuzu cekat a ze tedy vezmu refund a jinou mensi 600ml konvici

i na tuhle konvici jsem ale nakonec musel cekat skoro 2 tydny a buhvi jestli ne dele, kdybych to neurgoval

Výborná káva, rychlé doručení, doporučuji!

• dobrá káva
    • uzavíratelný obal
    • rychlost doručení

• Dodáno rychle a spolehlivě
    • Nemám žádné výhrady

• Káva je výborná, byla jsem se vším spokojena.

Krásné balení, dobrá cena, rychlost vyřízení. doporučuji. Je to dárek.

• Pružnost,slušnost,čestnost,děkuji......

Hezký den a objednavam 2X balíček celý s druhem,který jsem na své jméno už měla_1x archipelago espresso,1xSumatran mellow,tj celkem 2 krabičky,přeji hezky den a zaroven děkuji za poděkování,prosím platit při předání,děkuji za pochopení Piskořová

• zajímavé produkty

rychlé dodání, skvělá komunikace, zajímavé produkty

• neznám

spolehlivý dodavatel