• Zboží bylo moc hezké, proto jsem se rozhodla pro nákup v tomto obchodě. Líbilo se mi, že si můžu vybraná pyžama vybrat ve více barvách. Zboží bylo doručeno na dobu předvánoční velice rychle. Taky musím vyzdvihnout kvalitu pyžam, které jsou velmi příjemná na nošení (hned jsme je museli o Vánocích vyzkoušet).
    • Chtěla jsem se do obchodu zaregistrovat, abych mohla sledovat zásilku. Bohužel mi vše padalo do spamů, což jsem si na mobilu nevšimla, takže jsem nakoupila bez registrace. Když mi ani po zaplacení nepřišlo potvrzení, byla jsem lehce nervózní. Všechny zprávy jsem objevila ve spamech až později po přihlášení do PC. Ze všech obchodů mi zprávy chodí do doručené pošty, takže nevím, kde je problém. Taky bych uvítala lepší komunikaci obchodu, když mi zásilku zaslali do úplně jiné zásilkovny (mohli se zeptat, kam ji mají náhradně zaslat). Zřejmě ji zaslali do nejbližší, ale pro mě špatně dostupné a vyzvednutí probíhalo s komplikacemi.

Obchod má hezké zboží, ale komunikace má mezery

• Rychlost dodání.
    • Kvalitní materiál.

• Perfektní komunikace, rychlá reakce a zaslání zboží.

• Perfektní komunikace po telefonu
    • Kvalitní a krásná pyžama
    • eshop po objednávce nepošle žádný email o vytvořené objednávce a člověk neví, zda se něco děje a zda vůbec o objednávce obchod ví! Zásadní nedostatek!

Reakce obchodu www.pyzamka.cz

Dobrý den, e-maily samozřejmě automaticky rozesíláme všem zákazníkům e-shopu. Dokonce 3 e-maily. První dostanete po zadání objednávky, druhý při přijetí objednávky a třetí při vyřízení a expedici objednávky. Pokud máte špatně nastavený e-mail, tak si musíte kontrolovat složku spam, kam Vám pravděpodobně tyto e-maily padají. Hezký den

• Zboží přišlo s nízkou expirační dobou.Obchod by na to měl upozorňovat.

Reakce obchodu www.pyzamka.cz

Kosmetika AVON má garanci na trvanlivost produktů přes 30 měsíců a všechny naše produkty jsou v pořádku. Na produktu je vždy uvedeno datum výroby. U EXTRA výprodeje kde vyprodáváme poslední skladové zásoby a z původní ceny výrobku 369,- Kč se cena sníží na 129,- Kč což je třetina ceny je jasné a naprosto zřetelné, že se nejedná o nový výrobek, který byl právě vyroben a naskladněn. Všechny výrobky nakupujeme nové a garantujeme zákazníkům ty nejnižší ceny. Hezký den

• Ochota, rychlost

• Výborná komunikace, super ceny, rychlé dodání zboží.

Rychlé dodání, kvalitní bavlna, pyžama jsou pěkná, velikosti odpovídají tabulkám

• DODANÉ SPODNÍ PRÁDLO NEODPOVÍDALO OBJEDNÁVCE.

Reakce obchodu www.pyzamka.cz

Dobrý den, objednala jste si italské bezešvé spodní prádlo konkrétně bokové kalhotky velikost S/M. Až prostřednictvím této recenze se k nám dostalo, že nejste spokojena. Nemáme od Vás žádné informace ohledně reklamace ani vrácení zboží nebo, že je něco v nepořádku. Jako majitelka e-shopu jsem ihned volala jestli Vám můžeme pomoci s nějakým problémem a zvedl to Váš manžel. Prý neodpovídá velikost. Tento sortiment už prodáváme přes deset let a odpovídá opravdu standartním velikostem. Ani na prodejně ani na e-shopu jsem se nesetkala s tím, že by velikost S/M neseděla a navíc tento materiál je extrémně elastický, takže se hodně přizpůsobí přímo na tělo. Kalhotky se prodávají v provedení klasické nebo bokové. Jediné co mě napadá je, že jste si chybně objednala bokové, ale chtěla klasické a ty mají samozřejmě jiný tvar, ale i tak velikost sedí. Nabídla jsem samozřejmě ihned výměnu nebo vrácení zboží, ale do dnešního dne žádná reakce. Hezký den

• Rychle dodaní
    • Ferový pristup.
    • Doporučuji

rychlé dodání

• Rychlost, cena

Přehledný eshop a úžasné ceny.

super rychlé

Kvalita,rychlost

• Vše OK mohu jen doporučit

Rychle dodání, spkojenost

Rychle a prehledne zpracovani objednavky a nasledneho doruceni.Nemam vyhrady.

Pokaždé všechno ok

Nakupuji opakovaně, spokojenost. Doporučuji