• Nic, nic, nic, ....................... nic
    • Rádoby laskaví podvodníci

Na webu mají vystavené zboží, které nemají skladem ani nejsou schopni dodat. Jen požaduji zaplacení předem, ABY MOHLI ZBOŽÍ BRZY DODAT. Poté nereagují na telefony, na maily, na doporučené dopisy, na odstoupení od smlouvy, na žádost o vrácení peněz, na předžalobní výzvu. Podáno trestní oznámení. Nákup u této firmy NEDOPORUČUJI!!!!!

Zboží zaslané po třech měsících od zaplacení celé částky,jídelní stůl,do té doby se mnnou nikdo nekomunikoval,a telefony nezvedali.
    Zboží zničené,používané již na pohled je vidět,dokonce mi to písemně potvrdili,že mi zboží vymění za nové.Což se nestalo,nakonec jsme se spojili a bylo mi řečeno,žě zaměstnankyně,která to se mnou řešila,tam již nepracuje,hodili to na někoho a že tak starou věc se mnou již nebudou řešit,věc je stará tři měsíce.Mimo jiné končí a mají totální výprodej a ještě mi za to nabízí voucher.

• Velký podvod!!!
    • Nedoporučuji!!
    • Tahle firma je jeden velkej joke!! Objednával jsem přes eshop 6.října 2015 dva stolky v hodnotě 16 000, placeno hotově na prodejně, do dnešního dne žádné zboží nedorazilo a ani peníze nebyli vráceny.

Nic od nich nekupujte jsou to zloději. Nechápu jak tahle firma může stále existovat.

Nechápu negativní komentáře některých zákazníků na tento obchod...100%spokojenost:-))

• Bohužel nic, co bych mohl napsat.
    • Nekalé obchodní praktiky jako z učebnice.
    • Po zaplacení neuvidíte ani peníze ani zboží.
    • Chovají se skutečně tak, jak popisují negativní recenze nejenom na Heurece.

Vše vypadalo naoko dobře, byl jsem při objednání zboží i v show roomu, jen jsem si včas nepřečetl recenze. Zaplatil jsem v srpnu 2015 a nestačil jsem se pak divit. Zboží jsem nedostal, peníze nevrátili. Podávám trestní oznámení, které připojuji k těm předchozím již podaným jinými podvedenými zákazníky. Čím více oklamaných zákazníků se přidá, tím větší to bude mít váhu, a proto jsem se rozhodl jít touto cestou. Kontakt: [email protected] Tento obchod bych nikomu nedoporučil.

• Absolutně NEEEEEEEEE!!!!!!

Prosím, než cokoliv zakoupíte u toho prodejce, přečtete si všechny recenze! I přes platbu předem, zboží nebylo ani po 4 týdnech odesláno. Na emaily nikdo neodpovídá, když budete mít opravdu velké štěstí, dovoláte se asi po 60.pokusu. A přesto se nedozvíte, proč vaše objednávka ještě nebyla zpracována.....Písemně jsem odstoupila od smlouvy a požádala o okamžité vrácení peněz. Ale obávám se, že další průběh bude stejný. Po 5 týdnech máte tedy jen průvan na bankovním účtu, na krku naběhlou žílu a opravdu nepřekonatelnou chuť na někoho velmi sprostě zařvat!

• je to jeden vdelký podvod

rozhodně se tomuto obchodu vyhnout, není to seriózní obchod, je to jedna velká zlodějna

• Zboží jsem zaplatila, avšak nedorazilo z důvodu vyprodání. Dodnes mi nebyly vráceny peníze ve výši 1 500 Kč! Nikdo nezvedá telefon a neodpovídá na email!

Absolutně neseriózní obchod, nedoporučuji nákup v žádném případě!

• Žádnou výhodu nevidím, pokud chce obchod svého zákazníka uvést v omyl.

Zboží bylo nabízeno v akci s cca 70% slevou - jsem přesvědčen, že šlo o tzv. fiktivní slevu, ale přežiju to. Luxusní komoda sice měla mít místo v ložnici, ale v předsíni za vstupními dveřmi si svou pozici taky našla.

• kvalita krasne zboží

vřele doporučuji

• hezke produkty, zboží doručují až na Moravu

Se zbožím jsem spokojená, mírné komplikace byly s dopravou, ale nakonec se vše vyřešilo. Obchod doporučuji dále.

• Perfektní komunikace,zboží,které jsem si objednala a předem i zaplatila došlo v pořádku,foto odpovídá reálu,jsem velmi spokojena vstřícností obchodu

Doporučuji tento obchod ostatním,zboží je opravdu perfektní,velká vstřícnost při jednání telefonicky i e mailem.

• hezke veci, prehledny pekny web

Koupil jsem si zde stul, zidle, svetla - vse jsou to krasne a kvalitni veci a jsem spokoje, budu zde nakupovat casteji i obchod doporucim dal

• krasne zboží
    • dobre ceny
    • nic jsem nenašla jako nevyhodu

Objednavka proběhla v pořádku, se zbožím s jednáním i s rychlostí doručení jsme naprosto spokojená a určitě zde nakoupím znovu. Mají super ceny ve výprodejích.

• Výhody vůbec žádné!!!!!!! Obchod pouze vyinkasoval peníze za objednané zboží a od září pouze slibují!!!!!!!!! Výhoda maximálně pouze pro majitele eshopu!!!! Jestli se mu podařilo najít pár tak důvěřivých jako jsem já ( 17 000x X naivců = asi docela dobrý zisk) !!!!!
    • vyfakturovaných 17 000,- již nejspíš nikdy neuvidíme a objednané lampy taktéž ne :-( . Jednají s námi, jako že oni nic. Oni jen překoupili doménu a s původním majitelem nechtějí mít nic společného. Hold i tak je možné pojmout obchodování na eshopu....................

Hlavně jim neplaťte nic dopředu!!! Jsou to zloději a podfukáři!!!! Již jsem rozjel trestní oznámení, ale Vás všechny potencionální kupce varuji předem, ať nenaletíte jako já............

• Žádné
    • Všechny

Nespokojená zboží jsem objednala a zaplatila na začátku září, kdy termín doručení byl 14 - 16 týdnu. Po urgencích mi bylo řečeno, že zboží se může opozdit úsměvně o dalších 120 dní. Tento obchod nedoporučuji a ráda bych se v případě hromadné žalobě připojila kontakt: [email protected]

• Žádná komunikace ze strany obchodu.