WC je přesně podle mých představ, menší. Jeden den jsem objednala a druhý den jsem to měla. Zboží bylo perfektně zabalené. Jsem maximálně spokojená.

Rychlé dodání,

Ochota a hlavně dobrá cena.

• Výběr
    • Ceny

• rychlé doručení
    • velké balení
    • výhodné ceny

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

velký výběr,super komunikace,rychlost dodání

rychlé vyřízení objednávky

• Rychle odeslání zboží, zboží dobře zabaleno, aby došlo nezničené

Rychlost a super komunikace.

• rychlá doprava
    • špatné balení

Zdravím, a mám k Vám výtku co se týče balení . Již po druhé se mi stalo, že jak jsem rozbalil folii s obsahem , tak byl pytlík roztržený. Samozřejmě se sypal jeho obsah ven, když jsem ho vybaloval z ochranné folie.
    Co se týče balíku, tak kdyby byl převázán provazem tak se lépe přenese od dopravce domů.

Reakce obchodu Pupíky.cz

je nám to líto, ale nemáme od vás žádnou informaci o tom, že zboží nedorazilo v pořádku. Podestýlku se snažíme vždy zabalit tak aby se přepravou nepoškodila. Pokud se něco podobného stane, je dobré vždy vše nafotit a ihned nás informovat abychom mohli sjednat nápravu s dopravcem.
    Co se provázku týče, tak to bohužel není možné, je to dopravcem výslovně zakázané.
    Děkujeme za pochopení,
    Pupíky CZ

levne

Super rychlost

• Rychlé vyřízení objednávky. Vstřícná komunikace.