Objednal jsem si zde horizontální svorky v domnění že jsou to svorky a né mini svorečky. Takže mám doma zboží, které je mi absolutně k ničemu.

Reakce obchodu Puhy.cz

Dobrý den, technické parametry produktu ani jeho typ nijak netajíme. Zboží můžete vrátit. Psát negativní recenzi kvůli tomu, že jste si objednal špatný typ elektrosoučástky, bez toho aby jste nás jakkoliv kontaktoval, mi nepřijde moc fér.

• Naprosto bezkonkurenční rychlost dodání zboží!

• Dopisování emailem vás zabaví při dlouhých chvílích
    • Nepřehledný návod
    • Neodpovídající součástky
    • Nepříjemná online podpora

Při zakoupení jedné ze stavebnic byl návod nejasný,některé součístky nepasovaly do desky a dodané součástky neodpovídali těm na přiložených fotografiích. Po kontaktování firmy, s otázkou právě na tyto neodpovídající součástky ze mě firma udělala vola. Cituji "Pro sestavování stavebnice je předpokladem mít alespoň elementární znalosti elektroniky" Zvlášní však je že už asi šest let spokojeně bastlím, a stavebnice od konkurenční firmy ***editováno název*** (doporučuji), šla sestavit bez nejmenších problémů.
    Stavebnici jsem dostal darem, takže nemohu hodnotit na stránkách obchodu. Na seznam firmách jsou i přiložené fotografie emailů

Reakce obchodu Puhy.cz

Děkujeme za recenzi. Prosím můžete mi poslat přímo na [email protected] o co se jednalo? Bohužel z anonymní recenze nejsem schopen identifikovat o co šlo. Navíc píšete, že jste zboží nezakoupil u nás.

• kominikativnost
    • bezproblémovost

Zboží dorazilo rychle a v pořádku.

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • vše proběhlo naprosto OK

Velmi rychle vyřízená objednávka.

• Kvalita a rychlost realizace objednávky
    • Jinde nedostatkové zboží měli na skladě

• Rychlé vybavení objednávky, ale ČP trvalo dodání 3 dny!

• velmi rychlé vyřízení objednávky

vše proběhlo naprosto OK

pan prodavač byl ochotný

• Vše proběhlo naprosto v pořádku. Dodání bylo rychlé. Určitě obchod doporučuji.

• sortiment
    • rychlost dodání

Sháněl jsem akumulátor, který je obtížně dostupný.
    Na puhy.cz ho měli, dodání bylo velmi rychlé :-)

Vše proběhlo jako na drátkách ! Děkuji

• Bleskurychlé dodání a výborná komunikace.

Prodejce doporučuji, zboží bylo v pořádku. Děkuji

Bleskurychlé dodání a velice pečlivě zabalený balík, který šel ale dobře rozbalit.
    Doporučuji.

• SORTIMENT I RYCHLOST

SPOKOJENOST. SORTIMENT CO JSEM POTŘEBOVAL I RYCHLOST DODÁNÍ.

S nákupem zboží spokojenost,rychlé dodání a vše v pořádku.Děkuji

• Rychlost vyřízení objednávkx
    • Široký sortiment zboží