Tradičně bezproblémové objednání, vyzvednutí i komunikace. Tentokrát jsem objednala dvě várky a čekala jsem, že si budu muset jít pro ně nadvakrát - ale ne, chytré lidi napadlo mi to rovnou vydat najednou :)

• Rychlá komunikace (i o víkendu)
    • Přírodní věci bez chemie

• rychlé "odbavení"
    • krásný design
    • snadná komunikace

zásilka nedorazila!

Reakce obchodu Puaree

Dobrý den, Vaše zásilka je na cestě, můžete si ji dohledat podle trasovacího čísla zde:
    Z 380 7504 432
    Aktuálně se nachází na depu Praha-Štěrboholy. V obchodních podmínkám máme uvedené, že zboží odesílámě do tří pracovních dní od zaplacení. Vy jste udělala objednávku 31.1. a my ji odeslali 5.2 a to jsou tři dny. Mrzí mě vaše nerelevantní hodnocení. Za Puaree, Adri (zakladatelka)

rychlé dodání přidán malý dárek

Opravdu výborná zkušenost, rychlé vyřízení, spolehlivost

• Kvalita výrobků
    • Zákaznický servis
    • Ekologické balení

Moc ráda u Puaree nakupuji. Produkty jsou krásně voňavé a vyhovují mi. Na jakékoliv dotazy mi vždy rychle odpoví a poradí.

• Zajímavý sortiment
    • Ceny odpovídající kvalitě
    • Precizní balení
    • Rychlé odeslání
    • Bezproblémová komunikace

Kosmetiku Puaree používám již několik let a jsem s ní velmi spokojená. Každé rozšíření sortimentu vítám. Kosmetika mi vyhovuje a hlavně vidím znatelné rozdíly v kvalitě vlasů a pleti.

• Výhodné ceny
    • Hezké šetrné balení
    • Rychlé zaslání
    • Bezproblémová komunikace
    • Zajímavý sortiment

Produkty od Puaree používám několik let. Mám radost z novinek, které se v sortimentu objevily. Doporučuji.

• Krásné výrobky

Určitě doporučuji

• Rychlost dodaní, drobný problém s přepravou vyřešili obratem. Za mne mohu doporučit a nakoupím znovu.

• Široký sortiment
    • Rychlé odeslání
    • Příznivé ceny
    • Ekologická balení

Kosmetiku Puaree používám už několik let a jsem s ní velmi spokojena. Především šampuk patří k mým nejoblíbenějším produktům.

• Rychlé doručení
    • Velmi kvalitní kosmetika
    • Netestováno na zvířatech
    • Lokální produkty

Puaree kosmetika je moje nejoblíbenější značka. Od té doby, co jsme ji zkusila jinou nepoužívám. :)

Výrobky používám pravidelně a jsem velmi spokojen.Zasilka se zbožím mi byla doručena bez prodlení a zboží bylo v pořádku.Jsem spokojen s úrovní služeb.

• Úžasná kosmetika
    • Skvělá komunikace

• Zboží po týdnu od zaplacené objednávky nedorazilo

Reakce obchodu Puaree

máte pravdu, objednávka byla odeslána později než obvykle, za což se omlouvám. Důvodem byla dovolená, kterou jsem měla od 28.4. - 8.5., informace o dovolené jsme měli uvedené nejen na titulní stránce e-shopu, ale taky během potvrzovacího e-mailu s přijatou objednávkou. Třetí informace o dovolené vám dorazila jako automatická odpověď v nepřítomnosti, když jste nás 5.5. e-mailem kontaktovala.

Mrzí mě vaše nerelevantní hodnocení a to víc, když už jste u nás v únoru objednávku udělala a balíček k vám v řádném termínu dorazil.

Za Puaree, Adri (zakladatelka)

• Precizní balení
    • Přehledný e-shop
    • Skvělá nabídka produktů

spokojena

Výrobky mají velmi esteticky obal a je poznat ruční výroba s vysokou kvalitou.
    Doručení proběhlo rychle bez žádných vybočení od běžné zásilkové služby.
    Jsem velmi spokojen.

vše bez problému