V objednavce jsem nedostal správný produkt. A druhý byl neúplný. Obchod nereagoval na 3 emaily. Následně po telefonické dohodě mi bylo prislibeno, že zašlou... Do dnes jsem nic neobdržel

Psala jsem dvakrát email ohledně platby, nebot mi nedosly podklady k platbe - odpoved zadna.
    Objednavku jsem tvorila temer pred 14 dny a dosud nemam zadnou informaci.
    Co hodnotim jako plus je, ze jsem objednala tri kusy a dalsi den se mi z obchodu ozvali, ze maji pouze dva a zda to maji poslat.
    Ovsem zasilka zadna nedorazila stejne jako podklady k platbe.

• Nem érkezett meg a termék.
    • Nem utalták vissza a pénzt.

• Objednala jsem do prodejny, po 2 dnech mi přišel email, že zboží není skladem a nabídli mi jinou alternativu, která se vůbec neshodovala s tématem party, na kterou bylo objednáno původní zboží.

Reakce obchodu Ptákoviny Florenc

velmi děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávku,

• nemohl jsem cekat 2 mesice na doruceni z ciny jako nouzovka asi dobry
    • z aliexpressu podobny produkty lze koupit za zlomek ceny
    • obrazek nepopisoval doruceny produkt ale mozna sem si poradne nedocetl popis produktu

opravdu jen nouzovka, pokud mate aspon chvili casu a kreativni mysleni, je lepsi si neco vyrobit nicmene mam zkusenost jen s jednim produktem verim ze tam je i neco solidniho, ale kostym ktery jsem za 1400 obdrzel ja mi prisel jako rejzovani penez na velke marzi

Reakce obchodu Ptákoviny Florenc

mockrát děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyl spokojený s kostýmem. V popisku však máme popsané vše, co kostým obsahuje.

• Hrozná komunikace
    • Nepřesné instrukce
    • Nedostupné zboží

Team Ptákoviny-florenc.cz

I přesto, že na stránkách měli všechny mnou objednané výrobky uvedené skladem, mi po nějaké době přišel email, že většinu výrobků skladem nemají. Objednávku jsem tedy stornovala.

Team Ptákoviny-florenc.cz

Az egyik megrendelt műanyag pohár darabokra volt törve.
    A harisnya mérete egy kislánynak lenne jó, nem egy felnőtt nőnek.

1.rychlost jednání .2. nevýhodou je, že popis neodpovídá kvalitě dodaného produktu.Lemy šatů jsou neopracované, zboží nelze prát ,pouze chemicky čistit.Flitry mim po prvním použítí vypadali na několika místech.

Reakce obchodu Ptákoviny Florenc

velmi děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou.

Team Ptákoviny-florenc.cz

• Kvalitní balónky, se zboží jsem spokojená

- Nepřichází potvrzení objednávky
    - Pobočka, na kterou bylo zboží objednáno, nezvedá telefon
    - Nekompletní objednávka
    - Neodpovídá barva 1 balónku
    - Pomalý výdej objednávky na prodejně
    - Polední přestávka nebo možná nepřítomnost prodejce není uvedena v "otevírací době" na stránkách

:-(

Reakce obchodu Ptákoviny Florenc

děkujeme za Vaši recenzi. Poprosíme Vás o informace k negativní reakci. S čím jste nebyli spokojeni, v čem se máme zlepšit a jak Vám můžeme příště lépe vyhovět.

Tým Ptakoviny-florenc.cz

Nedorazily ani podklady k platbě. Jeden kontakt neexistuje druhý nikdo nebral.

• nekomunikuje se zákazníkem

• Příznivé ceny
    • Nedostupnost objednaného zboží

Zboží, které jsem si objednal, mělo být skladem. Po několika dnech mi přišla zpráva, že zboží skladem není a byla za něj nabídnuta jiná alternativa. Ta mi ovšem nevyhovovala a proto jsem objednávku stornoval.

Team Ptákoviny-florenc.cz

• Obchod nabízí zboží, které nemá

Team Ptákoviny-florenc.cz

Když nemám zboží skladem, nenabízí ho k prodeji.

Prislo mi zbozi, ktere bylo plesnive a tvarilo se, ze uz bylo predtim nekym noseno. Material pusobil velmi lacinne a cena neodpovidala kvalite.

• V nabídce byly uvedeny deštníčky skladem, ale skladem nebyly

zboží dorazilo poškozené - konkrétně karnevalová maska měla úplně roztřepenou jednu mašli, kterou se maska uvazuje

Reakce obchodu Ptákoviny Florenc

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se omlouváme, že došlo k této situaci a že jste nebyli se zbožím spokojeni, samozřejmě máte vždy možnost jej do 14 dní vrátit.

Team Ptákovniny-florenc.cz

I bought 2 helium balloons online (3 + 0, for my friends 30th birthday) and when my friend arrived to pick them up they said there was no helium... And then they realized there was enough to fill up the balloons but it was not enough and the balloons did not float (but we were still charged for this). If a customer orders helium balloons and there is no helium available at the shop, then it would help to inform us via email/ SMS.

Hello,
    thank you for your review. We would like to apologize for this misunderstanding.

Yours faithfully