• produkt nebyl dostupný
    • info o nedostupnosti jsem dostala až následující den, přestože jsem zadala osobní vyzvednutí

Velký výběr, obsluha ochotná.

Vyjádření zaměstnance 1: "skladem" znamená musíme vyskladnit a to trvá týden. Vyjádření zaměstance 2 o týden později: zboží už dávno nemáme, stav na webshopu se updatuje jednou za měsíc

• Obchod na mé dotazy vůbec nereagoval.

Ačkoliv jsem nakoupil přes internet a obdržel zprávu že je mé zboží připraveno, naúčtovali mi na prodejně při vydání odlišnou cenu než jakou jsem předtím obdržel v objednávce e-mailem. I když jsem měl podezření že je cena vyšší, neměl jsem bohužel v prodejně dostatečný signál na kontrolu mailu po telefonu. Později jsem neměl čas toto už řešit a nechal to plavat, ale cenový rozdíl mi mohl s přehledem zaplatit dopravu, místo abych se táhl do kamenné prodejny. Dříve jsem zde problémy neměl, ale příští nákup si zřejmě dobře rozmyslím.

• Objednal jsem si masku a přišla mi potvrzení a o 2 dny později mi napsaly že už nemají skladem takže mi došlo velký hovno

• Velmi dobrá zkušenost vřele doporučuji,vždy vše přišlo a velmi rychle

• totální absence komunikace

21. 7. 10:00 objednáno - produkty pouze označené skladem
    26. 7. 10:00 jsem přes email zrušil objednávku z důvodu neobdržení jakékoliv informace o objednávce
    Dodnes 10. 8. bez jakékoliv odpovědi.

NEKVALITNI ZBOZI.

Mizerná = žádná komunikace s obchodem, zboží je již údajně 6 dní na cestě. V objednávce jsem chtěla dodání do Z-Boxu a platbu převodem na účet, takže mi jede objednávka PPKem a platba na dobírku. Jakmile jsem si toho v potvrzení všimla, žádala jsem změnu, ale bez odezvy. Nikdy víc.

The products have not arrived yet, although I paid for them in advance. Did not respond to my email.
    Unreliable business. Don't buy anything from them. Fraudulent company.

• V potvrzení objednávky je jiný typ platby i dopravy, než jakou si člověk objedná

• Velmi ochotný personál, velmi dobrá znalost zboží
    • široký výběr

Team Ptákoviny-florenc.cz

• Píšou o zboží, že je skladerm a skladem ho nemají. Klamou zákazníka:-(

Objednala jsem více výrobků které byly skladem. Až za 4 dny mi přišel e-mail že skladem nemají nic, tudíž nic nepošlou.. Bohužel už jsem nestihla objednat jinde takže narozeniny na které mělo zboží být nebyly podle našich představ.

• Nem érkezett meg a termék, hiába írok levetlet választ nem kapok a megrendelés állapotáról. Immár 2 hete.
    • Nincsenek elérhetőségi információk a honlapon

• dobrá lokace

Zajímavý sortiment a velmi milá obsluha! :-)

Team Ptákoviny-florenc.cz

It’s been 8 days since I paid for the product and I still haven’t received it.

• Hi!
    I’m very sad and disappointed because I sent a money for your banck account and I did’nt get a product that I ordered 3 weeks ago!
    Furthermore, I wrote to you emails and you didn’t answer to me!
    I would like to get back my money as soon as possible.

• příjemná a ochotná obsluha

špatně označený vchod do obchodu, snadno se mine, Pro zboží jsem musela osobně, kvůli velikosti nebylo možné doručit do zásilkovny.