Zboží bylo doručeno neporušené a včas.

Nakupovala jsem poprvé, pán byl velmi ochotný, dobře poradil

• rychlost dodani

Maximální spokojenost hned od začátků, komunikace, vstřícnost, flexibilita, ochota.
    Byl jsem mile překvapen o proti jiným e-shopům, že se věnujete zákazníkovi od začátku obchodní operace až po konečnou fázi a hlavně komunikujete.Kvalita zboží na vysoké úrovni a služby spjatá k tomu taky.
    Ještě jednou mockrát děkuji a opravdu konečně nákup z domova a přitom plno pohodlí a žádné stresy.
    Hezký den
    Váš spokojený zákazník
    Ivan Smejkal
    Brno

Zboží jsem objednala a týž den i zaplatila. Po sedmi dnech mi obchod napsal, že mám zboží uhradit a že kompletují zakázku (objednavala jsem 1 ks zbozi). Když jsem jim poslala výpis z účtu, napsali mi, že zboží předávají dopravci. Po čtyřech dnech ho ale stále nemám.

Reakce obchodu PSINAkup

Dobrý den. Omlouvám se za komplikace, ale vaší zásilku z neznámého důvodu pošta pozdržela někde na depu 5dní. Byl to ojedinělý případ a vůbec netušíme kde vznikl problém. Kdyby se to opakovalo někdy v budoucnu museli bychom to začít řešit. S přáním hezkého dne Tomáš Betlach

• vyhovující sortiment

jinde jsem zboží nenašel

Trochu delší dodací lhůta, jiný typ obojku než byl objednán, ale snad ano.

• přehlednost
    • ceny
    • diskuze na mnoho témat

Obchod jako takový super, co se týká přímo vodítek, přijdou mi že moc nevydrží, ale uvidíme, mám je chvíli, tak třeba překvapí

• nízké ceny
    • rychlé odeslání

S eshopem jsem stejně jako s konkrétním zakoupeným zbožím moc spokojená.

• levné zboží, dobrá komunikace

vstřícnost, ochota

• Ochota a pružnost.

psinakup vybornej jen ta blbá pošta mu to kazi

• Velký výběr a výborné ceny
    • nevím o ničem

Za mě určitě za jedna. Výborné ceny, slušný výběr, bezvadná komunikace a superrychlé dodání.

• Pěkný sortiment zboží za dobré ceny.

Velmi dobrá komunikace s obchodem. Je zde velký sortiment zboží za příznivé ceny.

Mohu jen doporučit.

• Přehlednost, rychlost, ochota, dobré ceny.
    • Nenašla jsem žádné.

Rozhodně doporučuji. Jsem velmi spokojena.

• Dobré ceny.
    • Dodací lhůta. Čekal jsem 10 dní.

Nízké ceny.Tento obchod doporučuji!

Reakce obchodu PSINAkup

Mrzí nás reakce zákazníka avšak zboží bylo dodáno na adresu do 3 dnů od objednání zboží. Data byla ověřena podle čísla balíku na webu České pošty. Doba dodání se v tomto případě prodloužila čekáním na platbu ze strany zákazníka.

naprostá spokojenost

• Obchod je přes internet a tím je možnost si objednat zboží o kterém se neví,kde je sehnat!

Doporučuji Vám mnohem lepší reklamu Vaší nabídky zboží a Vaší firmy o které se neví a je málo zviditelněná!!!!(Zcela náhodou jsem Vaší firmu na internetu našel a to je pro Vás velká škoda!!!Přeji Vám hodně spokojených zákazníků!!!