Dobrá komunikace

Zboží bylo objednáno 4. 4. 2024 a do dnešního dne stále nedorazilo.
    Dosud jsme také nebyli informování o případných komplikacích ze strany obchodu či opoždění dodání.

Nákup bez problémů.

Trvá jim kalendářní týden, nežli zboží dají k doručení.

• byla to jedna lékárna , která měla v sortimentu krém , který jsem sháněla
  • Nebyla mi uznána doprava zdarma na produkt, na který se doprava zdarma vztahovala. Dovolat se nikam nešlo, všude automat odkazující na web. Pak mi napsali, ať to přidám do poznámky, že ji odectou, ale to už jsem ji měla zaplacenou. Na požadavek na slevový kód na dopravu zdarma mi už nikdo neodpověděl. Nakupuji zde často, toto je první špatná zkušenost, pokud ne poslední, začnu nakupovat jinde

• Výhodné ceny
    • Široký sortiment
    • Po skoro týdnu zboží ještě nedorazilo
    • Nulová komunikace ze strany obchodu v rámci dlouhé expedice zboží

Pokud nespechate na objednané zboží, tak je lékárna fajn. Pokud však chcete zboží co nejdříve, objednejte jinde. Po týdnu zboží stále nedorazilo.

Doba od přijetí a potvrzení objednávky do expedice k přepravě trvala, v porovnání s jinými e-shopy, poměrně dlouho. Jinak potíže nebyly.

• nízké ceny
    • Doručení za 4 dny

Zboží bylo objednáno v sobotu, ale doručeno až za týden v pondělí (9 dní), jinak vše Ok

• Objednávka je vždy rychle vyřízena

• široký sortiment
    • dobře zabaleno
    • dobré ceny
    • trvá den dva něž odešlou balík, není to hned

spolehlivost, příjemné ceny

• nutné objednávat s předstihem, zboží je sice skladem, ale dodání trvá víc jak 5 pracovních dnů

• dobré ceny
    • delší doba doručení asi týden

• Velký výběr, ale na objednávku čekám už týden ..

Dlouhý termín dodání, týden od objednávky a zboží je na cestě, platila jsem převodem, což v současné době bývá připsáno tentýž den. Nedostala jsem žádnou zprávu, proč je zásilka doručena až za týden. Když je zboží skladem, bývá doručení 2 - 3 dny někdy i druhý den max.

Pokud člověk na léky nespěchá, tak jsou ceny příznivé.

dlouhé dodací lhůty a nekomunikují až se sama ptám tak odpoví když si něco objednávám z lékárny asi to potřebuji co nejdřív

---

výhodná cena