Zboží nebylo doručeno ani po 14 dnech. Ze strany obhodu nulová komunikace. Na email neodpovídají, telefon zvedá automat a nelze se dovolat živému člověku. Nejhorší zkušenost s eshopem za celou dobu.

Vše, co jsem objednala, tak bylo skladem. Po 5ti dnech jsem se snažila telefonicky kontaktovat, bez úspěchu, následující týden mailem. Dle nich chyba v systému, zboží stále neodešlo, ale přesto neodeslali, až po několika urgencích. Zboží dodáno po 9ti dnech.

Tyden pryč a žádná zpráva o stavu objednávky. Na infolince automat sdělí, že máte napsat mail, ale adresa je nesrozumitelná.

Objednávka byl dlouho vyřizovaná !

• příznivá cena
    • dlouhá doba dodání i když je zboží uvedeno skladem

• Hlásí zboží skladem a přitom neodesílají

Objednal jsem ve čtvrtek ráno kolem 7h zboží, které bylo skladem. Nebylo odesláno ani do víkendu, tedy během 2 pracovních dnů. Psal jsem dotaz, kdy bude zboží odesláno a přišla odpověď, že mají technické problémy a proto některé objednávky budou odeslány později. Tedy ani nebyl napsán konkrétní termín odeslání. Ať si udělá každý obrázek sám, ale tady bych se opravdu nákupu vyvaroval. Kdybych se neozval já, ani mi zřejmě nedají vědět, že se něco děje.

• Dlouhá doba dodání

- zboží uváděné jako “skladem” bylo doručeno téměř po týdnu
    - musel jsem nakoupit ještě v jiné lékárně kde bylo zboží sice za vyšší cenu, ale ihned k použití
    - telefony nikdo nezvedá, komunikace žádná

• Příliš dlouhé dodací lhůty, v mém případě týden.

• Není možné se dovolat zivemu člověku

• cena produktu

dlouhá dodací lhůta
    špatná komunikace

• cena za léky
    • trvá než obchod zboží vyexpeduje a pošle. Čekala jsem skoro týden

Zboží bylo objednáno 4. 4. 2024 a do dnešního dne stále nedorazilo.
    Dosud jsme také nebyli informování o případných komplikacích ze strany obchodu či opoždění dodání.

Trvá jim kalendářní týden, nežli zboží dají k doručení.

• Nebyla mi uznána doprava zdarma na produkt, na který se doprava zdarma vztahovala. Dovolat se nikam nešlo, všude automat odkazující na web. Pak mi napsali, ať to přidám do poznámky, že ji odectou, ale to už jsem ji měla zaplacenou. Na požadavek na slevový kód na dopravu zdarma mi už nikdo neodpověděl. Nakupuji zde často, toto je první špatná zkušenost, pokud ne poslední, začnu nakupovat jinde

• Výhodné ceny
    • Široký sortiment
    • Po skoro týdnu zboží ještě nedorazilo
    • Nulová komunikace ze strany obchodu v rámci dlouhé expedice zboží

Pokud nespechate na objednané zboží, tak je lékárna fajn. Pokud však chcete zboží co nejdříve, objednejte jinde. Po týdnu zboží stále nedorazilo.

dlouhé dodací lhůty a nekomunikují až se sama ptám tak odpoví když si něco objednávám z lékárny asi to potřebuji co nejdřív

Zboží objednáno v neděli. Do čtvrtka semnou nikdo nekomunikoval, ani po urgenci mejlem. Zboží v pátek doručeno. Jelikož se jedná o léky, člověk na ně ze zdravotních důvodu nechce čekat týden.

Již druhá objednávka se stejným průběhem, odeslání zboží až po urgenci.

Placeno ihned kartou, zboží ani po týdnu nemám. Důvod prodlevy neznám.