• Objednal se si zboží prozlobive.cz č.obj.1296665494
    • Zboží bylo dodáno E.R.O.C. s.r.o.-část neodpovídala objednávce.
    • Zboží jsem vrátil 5.2.2011 s protokolem, který jsem vytiskl z Vašich stránek na uvedenou adresu: Aleš Oborný - GEMINI areál Therm, Pavlova 44, 70030 Ostrava.
    • Dne 9.2.2011 se mi ozvala z č.tel.595176231
    • pracovnice, že zboží není od Vás, ale není přítomen vedoucí tak, že nelze problém vyřešit. Slíbila, že se ozve, dosud se nic neděje. Ani reakce na můj email 11.2.2011

Kvalitní zboží, rychlé dodání, co si vyberete to opravdu odpovídá obrázku..

• dodací lhůta,je velmi dlouhá!!!!!!!!!

• Cena, obsáhlost sortimentu, popis zboží.
    • Myslím, že nic podstatného.

Mohu jen doporučit :)

• Přehlednost, anonymita.
    • nevím o žádných

spolehlivý

• Je přehledný a má dobře popsané zboží
    • Nesplnil co slíbil a na můj další mail neodpověděl.

Protože se mnou doposud nikdo nekomunikuje, nikdy už v tomto obchodě nenakoupím a tuto informaci budu šířit dál.

Rychle,zbozi dorazilo v poradku,ale PPL dodalo s roztrhnutym obalem

• rychlost, dobrá komunikace

• Diskrétnost, levnější zboží..
    • Žádné

Kladně, rychlé dodání, diskrétnost.

• Bez starostí, pohodlný, není třeba nikam běhat pro zásilku.

Spokojenost

• Ceny.
    • Netuším

Dobrý obchod.

• n
    • n

n

• Snadnost si vybrat, rychlost dodání, přehledné fotografie, vyhovující velikosti a přiměřené ceny.
    • Doufám, že žádné nemá :-)

Ostatním jsem ho s radostí doporučila, protože máte široký a velmi pestrý sortiment, který zaujme spoustu lidí :-)

• Nepodvádí,tak jak jsem se s tím setkal jinde.Jsou féroví.Nevnucují dárky,o které nestojím.Mají dobré ceny.
    • Ke zboží trochu více informací.Ty jsem si musel sehnat jinde.

Doporučuji ostatním,myslím že nebudou zklamáni.

• nedá se k vám dovolat !!!!!!!!

• všechno v pohodě, děkuji:)
    • víc prádla by nevadilo:)

bez problémů:)

• Nabídka zboží je přehledná a výběr je solidní.
    • Špatně funguje objednání zboží.
    • Musím zavolit něco co nechci abych mohl dokončit objednávku.

Slabinu jsem postřehl jednu a to takovou že již zde nakupovat rozhodně nebudu. Stalo se totiž že abych vůbec mohl pokračovat v objednávce tak jsem musel zadat způsob platby a jediná možnost bylo dobírkou a to i přesto že jsem zboží kupoval zásilkovou službou PPL a musel jsem ještě k platbě PPL zaplatit také 60 kč onu dobírku. Buď je to špatně fungující stránka, možná chyba, možná záměrný chyták. Zkrátka mě to nenechalo pokračovat dokud jsem nezvolil "platba dobírkou". Jelikož jsem o zboží měl velký zájem a chtěl jsem ho mít velmi rychle a v jiných obchodech nebylo skladem či bylo dražší tak jsem musel riskovat že zaplatím zbytečně 60 kč dobírku a taky jsem to zaplatil. Ten kdo mojí objednávku vyřizoval to musel vidět a vědět a nic s tím neudělal a proto si myslím že je to záměr. Takže zde již nikdy nic nekoupím. Raději budu nakupovat v jiném obchodě který má dobré hodnocení a každému s kým budu na tohle a podobné téma hovořit to řeknu. To je jediná možnost obrany a měli by si všichni provozovatelé podobných obchodů uvědomit jak mocná je to obrana. Já taky mohu o tom mluvit řadu let, než na to zapomenu a může se to dozvědět stovky lidí kteří to mohou zase říkat dál. Utrpí pověst a ubudou kšefty. U mě minimálně jedna až dvě objednávky měsíčně. S pozdravem [email protected]

Reakce obchodu Prozlobive.cz

Hezký den pane Kvapile,
    Vaše jednání/reakce není férová. Měl jste taky možnost zatrhnout bezplatnou platbu převodem. Nicméně, děkujeme za Váš nákup a za reakci; snad alespoň se zbožím budete spokojen.

PS. Jestli byl Váš nákup u nás zároveň Vaším prvním nákupem na internetu, přeji pevné nervy a hodně zdaru při hledání e-shopu, jehož nastavení doprav a plateb bude dle Vašich představ.

• výborná kvalita zboží, slušné ceny a rychlé dodání
    • neobdržela jsem vše co jsem si objednala - v dodávce chyběly asi 2 položky = postrádám zpětnou komunikaci ze strany obchodu - měli by jste zákazníka před odesláním zboží předem informovat, že nebude objednávka splněna na 100% a z jakého důvodu a dotázat se, zda i přesto si přeji doručení zbývajícího objednaného zboží

Líbí se mi přehlednost nabízeného zboží, jen postrádám informovanost ze strany obchodu ohledně nedodání objednaného zboží (neúplná dodávka) - do dnešního dne jsem neobdržela vyjádření, proč mi zbytek zboží nedorazil (není skladem?, přijde později?, ...).
    Jinak celkem tento obchod mohu doporučit.

• Objednáte si zboží a čekáte a čekáte a čekáte...Nic nedorazí! Délka dodací lhůty neznámá!

Nevěřit, že vám zboží příjde.

Reakce obchodu Prozlobive.cz

Hezký den Renáto, děkujeme za reakci. Abych vše upřesnil, u jedné z Vámi objednaných položek uvádíme v eshopu dodací lhůtu "obvykle do 14 dní", tudíž dodací lhůta známá je, zboží dorazí a dorazí hned po víkendu. Přeji hezký víkend, Petr / Prozlobive.cz

• Dobrá komunikace při platbě převodem.O přijetí platby jsem byla informovaná.

Velmi seriozní s bohatou nabídlou.