Rychle doruceni, vsechno v poradku!

• Rychle dodání a super kvalita zboží
    • Žádná není

• Všechno

Podvodná firmička, která má jednání řeznického psa a neodesílá zakoupené zboží.

Reakce obchodu ProZlobidla

Hezký den paní Lišková,

Na Vaši recenzi musím reagovat.

Dne 2.7. jste udělala objednávku a provedla platbu.

Hned po připsání platby tj. 3.7. byl balíček odeslán přepravní společností PPL.

Balíček byl tedy odeslaný v pátek 3.7. , ale vzhledem k pondělnímu svátku se doručení pozdrželo, doručený byl ve čtvrtek 9.7.

Věřím že je již vše k Vaší spokojenosti v pořádku.

Přeji hezký zbytek dne.

Hanka, ProZlobidla tým

• Dobrá cena
    • Kvalita zboží

• komunikace (asi bych nepsala oslovení maminko,nemusí vždy nakupovat maminka)
    • rychlost dodání
    • pěkné zboží

• Rychlé doručení
    • Příjemná komunikace
    • Doručí objednané zboží

Se zbožím i obchodem celkově jsem byla spokojena, tykání v informačních e-mailech bylo milým zpříjemněním každodenní rutiny.
    Doporučuji.

Oblečení pro kojence mi připadá spíše menší, než jak se uvádí. 0-3 měsíce je spíše novorozenecké a 3-6 měsíců je spíše pro 0-3 m. Jinak jsem velmi spokojená. Materiál, cena a komunikace na jedničku.

• kvalita dětského oblečení
    • přijatelné ceny
    • obchodní jednání - tykací způsob je neslušný
    • nezašlou zboží, které objednáte

S kvalitou a cenami jsem byla spokojená. Nespokojenost jen s jednáním po emailu.
    Nepřišlo to, co jsem si původně obejdnala, později jsem se dozvěděla, že zboží co chci, už nemají a mít nebudou.
    Poslali alternativu, něž by předem informovali, že zboží nemají a pošlou tedy jiný výběr.

• Rychle dodání
    • Pěkné oblečení
    • Super kvalita
    • Skvělá komunikace
    • Vše bez problémů
    • S oblečením jsem spokojená a přišlo bez poškození

• Super rychlé dodání

V této době snad jediný obchod, který nemá vše za rozumné ceny vyprodané. Překvapila mě rychlost dodání.
    A chodí moc milé informativní emaily. Jsem spokojená a určitě zase nakoupím

• Spolehlivost
    • Příjemná komunikace

• Nelze se jim dovolat

Nedoporučuji...

Rychlé dodání. Zakoupeno pyžamko Malatan 2-3 roky. Kvalitní a příjemné. Syn nechce ráno sundat.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Nakoupila jsem už potřetí.Vždy rychlá odpověd , když není zboží skladem pošlou jinou nabídku. Zboží mi dojde do 4 týdnů. Velikost sedí a barva je jak na obrázku. Oblečení se mi moc líbí dětem taky. Kvalitní materiál. Jsem vždy spokojena... jsou tu různé věkové kategorie a jsem ráda, že jsem narazila na takový obchod.Děkuji za vše..

Super rychle dodání a i paní na telefonu, že zboží odesíláji byla moc milá

• Kvalitní zboží, vnouček budndičky z e-shopu Pro zlobidla rád nosí☺.

Z e-shopu Pro zlobidla máme již třetí bundičku pro vnoučka /čtvrtou očekáváme/. Oblečeni /dovoz z Anglie/ je velmi hezké a kvalitní, cenově velmi příznivě. Komunikace s obchodem velmi dobrá, příjemné a vstřícné jednání paní majitelky obchodu☺. Vnouček bundičky rád nosí a říká, že se mu, momentálně zimní bundička, líbí☺. A to je to pravé a nefalšované ocenění☺.

• Rozhodně nedoporučuji, zboží, které uvádí, že mají skladem, vůbec nemají, a po X urgencích tvrdí, že odešlou. Zboží jsem se dočkala po 16ti dnech
    • Drzé "tykací" jednání
    • Raději dělají mrtvé brouky, než aby komunikovali
    • Nikdy více!!!

• moc krásné a kvalitní pyžama, jsem spokojená....

• Neprofesionalita
    • Dlouhá doba dodání 30 dní
    • Stornování dvou položek v potvrzené objednávce s vysvětlením, že zboží není skladem.
    • Lživé informace o dostupnosti zboží na stránkách

S obchodem jsem byla velice nespokojená. Nemohu ho doporučit dále. Po dobu 30 dní mi byly stornované dvě položky z objednávky. Přestože na webu bylo vše vedeno jako skladem. ( Peníze byly řádně vrácené.)