• Rychlost vyřízení objednávky a její doručení

• Vše Ok.
    • Nic se

• Ceny
    • Přehlednost

• Velký výběr
    • Rychlé vyřízení
    • Dobře zabaleno

Jako vždy všechno OK. Objednávka - vyzvednutí - zaplacení - hotovo.

Jsem spokojen. Věnují se zákazníkovi, upozornili mne , abych si opravil objednávku

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a milé hodnocení. Když nám do objednávky napíšete model svého vysavače, vše poctivě zkontrolujeme, aby Vám příslušenství jak se patří pasovalo. Tady jsme vše podchytili, opravili a Vy můžete z vesela vysávat.

• cena zboží
    • super rychlost dodání

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a pěkné hodnocení Aleno, Vaše spokojenost nám dělá radost.

Zákaznická podpora

Široký sortiment, a hlavně odpovídající popisy zboží. Po prvním použití (rotační kartáč) spokojenost. Rychlé doručení.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení, rádi slyšíme že vše šlape jak má. V případě potřeby se na nás zase obraťte, budeme se těšit.

• Super

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Rádi jsme super! Moc děkujeme za nákup a hodnocení.

Zákaznická podpora

• Obchod mohu jen doporučit. V pátek jsem objednala a v pondělí jsem měla balíček k vyzvednutí.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Přesně tak to máme rádi. Děkujeme za nákup a hodnocení Renato, budeme rádi, když se za námi zase někdy zastavíte.

• Supr komunikace, rychlé dodání
    • Neznám.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení Karle, Vaše spokojenost nás moc těší.

• úžasná rychlost dodání

obrovský sortiment

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení, děláme co můžeme, aby se k Vám Vaše objednávka dostala co nejdříve. Těší nás, že jste spokojeni s nákupem.

Rychlé a ochotné jednání

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za hodnocení, od úklidu bychom si nedovolili zdržovat.

• vše rychle

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za hodnocení, na rychlosti si zakládáme.

Zákaznická podpora

• Slušné ceny, rychlé dodání.

Přestože jsem v poznámce výslovně žádal, ze pokud bude balikovna box plný, v žádném případě si nepřeji doručení na poštu, bylo mi doručeno na poštu. Tak pěkně děkuji za nutnost vystát hodinovou frontu....

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení.
    Rozumíme, že stát frontu na poště nikoho nebaví, ale jako e-shop nemáme možnost ovlivňovat funkčnost dopravce. Jakmile mu zásilku předáme, je to v jeho rukou a zda Vám balíček doručí do AlzaBoxu nebo jinam, o tom rozhodují oni. Pokud máte negativní zkušenosti s konkrétním boxem a jeho vytížeností, nebo s dopravcem, můžeme jen doporučit zvolit jiné místo pro odběr, popřípadě jiného dopravce, kde má zákazník možnost ovlivnit výdejní místo, kde mu zásilku uloží (např. Zásilkovnu). Za nás jsme udělali vše co šlo, objednávku hned první pracovní den vyřídili a vydali na cestu. Doufáme, že až na práci dopravce vše fungovalo k Vaší spokojenosti.

• velice rychlé dodání

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Rádi slyšíme, že si k Vám rychle balíček našel cestu. Děkujeme za nákup a hodnocení.

Zákaznická podpora

zboží ani po 2 týdnech nedorazilo, ani neinformovali, že zboží nemají, nebo co se stalo.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a zaslané hodnocení. Musíme se omluvit za komplikace, tady se vloudila systémová chybička našeho e-shopu. U objednaného zboží se Vám zobrazilo, že je momentálně nedostupné a toto upozornění se Vám propsalo i do e-mailu, který Vám přišel po odeslání objednávky. Na to jsme měli reagovat sdělením termínu dodání po jeho kontrole u výrobce, ale zastavila nás právě systémová chyba, která nám propisovala konkrétní termín dodání, které bylo až na květen. Počítali jsme tedy, že o dlouhé čekací lhůtě víte. Na nápravě této chyby aktuálně pracujeme a Vaši objednávku jsme po telefonické dohodě vyřešili výměnou za alternativní zboží.

Věřím, že se tato chyba již nebude opakovat a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Zákaznická podpora

• Velmi ochotně a vstřícné jednání, rychle doruceni

Rád tam objednávám potřebné věci.
    Radost objednávat.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za krásné hodnocení a doporučení našeho e-shopu dalším zákazníkům. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Zákaznická podpora

• Vše v pořádku,rychlé dodání.

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za nákup a pěkné hodnocení Marťo, Vaše spokojenost nám dělá radost.

Zákaznická podpora

• Široký výběr sáčku i na staré modely vysavacu
    • Rychlé dodani

Reakce obchodu ProVysavače.cz

Děkujeme za milé hodnocení Honzo, budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.