Do druhého dne.

Reakce obchodu proutídekorace

Děkujeme za Vaše hodnocení, Váš názor je pro nás důležitý. Budeme rádi jestli u nás někdy znovu nakoupíte.

• velmi dobrá zkušenost

• Rychlé doručení

Doporučuji vše v naprostém pořádku.

• skvělá komunikace
    • rychlé odeslání

vše proběhlo v pořádku.

Tým proutidekorace.cz

proutěné koše v pěkném stavu za příznivé ceny

• Rychlé dodání zásilky

• skvělá komunikace
    • rychlost dodání
    • zboží kvalitně zabalené
    • milá zákaznická podpora

Byla jsem ohromena širokým výběrem produktů. Nákup proběhl rychle, snadně a bez žádných komplikací.
    Byla jsem velice překvapena rychlostí dodání. Aranžovací hmotu jsem objednala v neděli a v pondělí jsem měla balíček už doma. Skvělá komunikace byla dalším bodem, který mě velice příjemně potěšil. Průběžně jsem byla informována o stavu objednávky a to se mi velice líbí.
    Co se týče zabalení balíku - aranžovací hmota byla velice pečlivě zabalená, což mi poskytlo jistotu, že nedošlo k poškození během přepravy.
    Určitě si v budoucnu z tohoto eshopu ještě něco koupím a ráda bych proutidekorace.cz doporučila všem, kteří nad nákupem uvažují.

Tým proutidekorace.cz

Rychlé dodání, koš je moc hezký.

Tým proutidekorace.cz

Kvalitní zboží za velmi příznivou cenu.

Tým proutidekorace.cz

Krásný koš na dřevo ke krbu. Vevnitř je výstelka z juty, takže nic nepadá okolo.

Tým proutidekorace.cz

Rozporuplný zážitek. Objednány dva koše za 1540 Kč. Jeden je v pořádku. Druhý je ale dbytý, křivý, málo husté pletení a hlavně vystupuje kostra s naštípaným, ulomeným a špinavým dřevem. Vzhledem k tomu, že veškeré náklady na vracení nese kupující, a vrácení jen přes Českou poštu, jsou náklady na reklamaci nemalé a nevyplatí se.

Reakce obchodu proutídekorace

jak jsme vám již psali v soukromém e-mailu, zboží můžete vrátit zpět. O vrácení zboží přes Českou poštu nebyla řeč. Zboží nám můžete zaslat libovolným přepravcem. Všechno odesílané zboží důkladně kontrolujeme a zrovna tohoto produktu jsme již prodali mnoho a nebyla na něj žádná reklamace. Zašlete nám tedy foto" poškozeného" výrobku na náš e-mail a určitě vše dořešíme k Vaši spokojenosti.
    Tým Proutidekorace

Perfektně zabalené zboží ,rychlé dodání

• Je mi 50 a na 1 jsem objednal

V.I.P.

Tým proutidekorace.cz

Vstřícnost při změně objednávky, rychlé dodání zboží

• velmi rychlé dodání
    • dobře zabaleno
    • odpovídá fotu i popisu

Tým proutidekorace.cz

• Velice ochotní, odpověď po emailu i v neděli a to během chvilky, zboží -krásný košík, rychlé dodání

• kvalita

• Naprostá spokojenost

Tým proutidekorace.cz

S dřevěnou bedynkou jsem spokojená,objednala jsem si několik bedynek různých rozměrů.