• Velmi dobrá komunikace.
    • Vysoká kvalita materiálu.

Před vánocemi jsme udělali velkou objednávku pro přípravu dárkových košů. Vše dorazilo velice rychle a v perfektní kvalitě. Budeme objednávat i na dále.

• Rychlé doručení
    • Velmi kvalitní produkty
    • Přizpůsobení produktu na míru
    • Dobrá komunikace
    • Osobní přístup
    • Žádné

Již poněkolikáté jsem kupovala proutěné zboží na JIPRO. Vždy vše dorazilo od objednání rychle, dobře zabalené a ve 100% kvalitě, a to i velké objekty jako koš na prádlo či truhla. 2x jsem řešila požadavek na míru. Tentokrát to bylo vyhotovení látkové kapsy navíc do objednané truhly. Jindy to byly na míru pletené proutěné zásuvky co do rozměrů. Vždy je jednání vstřícné, osobní a spolehlivé. Mohu jen doporučit. Trochu vyšší cena oproti konkurenci je vyvážená přístupem a kvalitní ruční prací.

• skvělá nabídka zboží,
    • kvalitní komunikace
    • informace k údržbě zboží
    • rychlost dodávky, dobrá komunikace

doporučuji s touto výhradou:
    nedokonalá adjustace zboží - objednané 2 nůše byly v balíku zaklesnuty tak pevně, že při pokusu o jejich rozdělení došlo k mírnému poškození jedné z nich ( prasklý prut). Stačilo by je proložit kartonem nebo použít větší obal.

• Super komunikace
    • Krásné zboží

• Dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání. Již druhý nákup, spokojenost s obchodem i s výrobky.

• Výborná komunikace, ochota a vstřícnost při změně objednávky

• Rychlé jednání, dobrá komunikace

• Rychlé vyřízení, bezproblémová komunikace

Naprostá spokojenost

• Rychlá a bezproblémová komunikace i dodání.